Austiņu izvēle

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, vai kāds var ieteikt vērtībā līdz 35€, kādas austiņas pirkt. Noskatījis esmu (šīs), bet varbūt ko citu varat ieteikt.

Neieteikt tādas austiņas, kam uz vada ir skaņas regulātors.

Ierakstu labojaovernixs19.Februāris 2016 17:29

Paklau, Tu austiņas domā kam? "Geimingam" vai Studio u.c?

Austiņas paredzētas priekš mūzikas/spēlēm.

Labi, cik zinu tad pazīstamajam ir šāda veida austiņas " http://4games.lv/lv/products/details/?id=19519&pid=&mpid=349 " Ļoti laba skaņa/tīra nav tāda ka 10euro austiņu skaņa.

Ierakstu labojahugurris19.Februāris 2016 19:54

Labi, cik zinu tad pazīstamajam ir šāda veida austiņas " http://4games.lv/lv/products/details/?id=19519&pid=&mpid=349 " Ļoti laba skaņa/tīra nav tāda ka 10euro austiņu skaņa.

Neietektu šitās, pašam bij. Skaņa varbūt ok, bet tas salocīšanas mehānisms nepārdomāts. Iekšā locījuma vietā pārplīsa vads un viena auss vairs nestrādā (var jau protams salabot, bet fakts kā tāds). Un arī, tās ausis diezgan normāli spiež galvu, tā ka pēc tam ausis sāp (nu, paši skrimšļi ausīs ). Vispār neieteiktu ņemt nekādas salokāmās ausis.

Varbūt labāk tad skaties Steelseries 4H vai Siberia 100 (4H sākas no 45€ un Siberia100 ir 41€ 4games veikalā)

EDIT: Vēl viena lieta par tām 3Hv2 - paši polsteri (nezinu kā pareizi nosaukt, earcups tjip) ir mazi un sēž uz ausīm, nevis ap tām, kā tas ir lielākām austiņām, tāpēc arī tiek nospiestas ausis

Ierakstu labojashadow11820.Februāris 2016 13:32

varteikt visām austiņām lētākām ir problēmas ar vadu .. viss ir atkarīgs cik daudz un kā lieto. manējajām 180eiro vērtajām ausīm vads sāka gļukot pēc 1 gada aktīvas everyday lietošanas. viss var notikt.

manām 160 euro austiņām vispār vada nav Man Ir Logitech G930 ar neslikti mūzikai un spēlēm vienīgais mīnus baterijas maiņa Pēc kāda laika ( pēc 1- 2 gadiem )

Sennheiser, AKG, Klipsch, Beyerdynamics, Audiotehnica.

Aizmirsti par spēļu ausīm. Ja tu vēlies austiņas spēlēm un mūzikai, tad ņem studijas līmeņa austiņas. Mūzika būs bauda un, tici man, pat tādām spēlēm kā Counter Strike būs dzirdama katra detaļa.

Ierakstu labojaAntjello23.Februāris 2016 17:55

Sennheiser, AKG, Klipsch, Beyerdynamics, Audiotehnica.

Aizmirsti par spēļu ausīm. Ja tu vēlies austiņas spēlēm un mūzikai, tad ņem studijas līmeņa austiņas. Mūzika būs bauda un, tici man, pat tādām spēlēm kā Counter Strike būs dzirdama katra detaļa.

Sveiki, vai kāds var ieteikt vērtībā līdz 35€, kādas austiņas pirkt. Noskatījis esmu (šīs), bet varbūt ko citu varat ieteikt.

Neieteikt tādas austiņas, kam uz vada ir skaņas regulātors.

Austiņām ir labs frekvences diapazons, bet jūtīgums ir sūdīgs. Tēmē virs 100 dB.

Šīs te. Tiesa, tie ir 55 EUR, nevis 35, bet domāju, ka ir vērts investēt austiņās.

Ierakstu labojaAntjello23.Februāris 2016 18:02

Nopirku manis norādītās austiņas. Liekas ka ir labas. Pie reizes braided sleeving kabelim uztaisīju, nezinu kā latviski to sauc. "Tīkliņa uzmaukšanu"???????

Ierakstu labojaovernixs25.Februāris 2016 15:39

Nopirku manis norādītās austiņas. Liekas ka ir labas. Pie reizes braided sleeving kabelim uztaisīju, nezinu kā latviski to sauc. "Tīkliņa uzmaukšanu"???????

zeķe

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 1337 reizes