Tiecamies pēc klusa, gaisa dzeses geiminga PC

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki,

Kā jau pēc iepriekšējiem postiem varēja noprast, plānoju taisīt un taisīju gaming aparātu, kas ir viltu visu uz maxed out settingiem, bet tai pat laikā, strādājot ar photoshop, tas būtu dead silent. Mans mērķis nebija ievietot ūdens dzesi, jo uzturēt to ir grūti un ja vajag ko nomainīt, tad tas ir ilgs process. Tātad vēlos uzmest update, ka esmu to teju va panācis. Jo vakar sanāca aizmigt ar ieslēgtu PC un no rīta nedzirdēju īsti vai ieslēgts vai izslēgts ir

Respektīvi, ja kādam interesē sev uztaisīt dead silten mašīnu idle un light work režīmā, bet gaming - manāmi dzirdamu, no kā neizbēgt, bet cauri ausīm nedzird Tad lūk būs mani ieteikumi koizmantot dzesēšanai.

Priekš cpu dzesēšanas izmantoju Noctua NH-D15, kas ir diezgan padārgs un diezgan milzīgs izmēros, knapi ielīda man kastē un šis ir klusuma iemiesojums. Laiku pa laikam, kad tiek veiktas kādas smagākas darbības ar procesoru, tad ir dzirdama tikai minimāla gaisa spiešana cauri faniem.

Kā video karti, esmu paņēmis MSI GTX 970 Gaming 4G. Kartes ventilatori negriežas, kad tas nav nepieciešams un maxed out, ventilatori arī nerada dūkoņu, bet dzirdama tikai gaisa spiešana, tiesa vairāk dzirdama kā cpu fanu skaņa, bet still tas ir tuvu dead silent.

Noteikti, noteikti klusumam nederēs arī 3.5" mehāniskie diski, jo reāli tie ir skaļa padarīšana, vai nu iesaku 2.5" mehāniskos vai SSD all the way priekš jaudīgas mašīnas. 2.5" mehāniskais disks ir arī teju vai nedzirdams, so kudos for that.

Un visbeidzot esmu likvidējis parastos fanus, ko skrūvē pie case, jo well, viņi ir diezgan nevajadzīgi priekš šāda setupa ar Noctua cpu dzesi. Iesaku nevienam nepirkt branda Arctic dzesētājus, ja gribat klusu atmosfēru.

Vēl noteikti jātestē citi barošanas bloki, jo esošais Xilence XP700 ir vienīgais, kas ir manāmi klusi dzirdams kastē.

Ceru, ka kādam noderēs.

TLDR;

Klusas ierīces un fani datorā:

• Noctua NH-D15
  • MSI GTX 970 Gaming 4G
  • SSD vai 2.5" HDD (mehāniskie)

Cheers

Mans mazais signature ^^

es savai ūdensdzesei gribu uzlikt viss klusākos iespējamos ventilatorus uz radiatora.

Keisa ventilatorus galīgi aizvākt arī nevajadzētu. Tik labāk lai viņi ir lielāki (var lēnāk griezties, dodot tādu pašu efektu), pielikt pie kontroliera un nogriezt uz zemāko Tāpat arī silent keiss nenāktu par ļaunu. Fractal Define S vai kas tamlīdzīgs, kam ir tas skaņu izolējošais materiāls salīmēts visur. Vai arī var pats mēģināt tādu salīmēt, vienīgi tur sanāk balancēt starp klusumu un temperatūru

lieka naudas izmešana , es ziemā izlieku pc pa logu arā

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 935 reizes