Pieredze ar Steam spēļu/giftu atgriešanu (refund)

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Hey!

Vai kādam ir bijusi pieredze ar Steam giftu (nelietotu, manā inventārā esošu) atgriešanu? Gan jau ir kādam gadījies, tādēļ es vēlētos no jums uzzināt, cik ilgu laiku aizņēma šis process un vai vienmēr viss gāja bez aizķeršanās.

Vakar iesniedzu trīs pieteikumus trīs vienas spēles giftiem un tagad gaidu atbildi, bet tikmēr vēlējos uzzināt arī citu pieredzi. Nē, ārzemnieku pieredze šobrīd neinteresē, vēlos zināt, ar ko saskārušies vietējie.

Ierakstu labojaVito1.Aprīlis 2016 13:27

kā tu to domā "atgriešanu"? atgriezt spēli, kuru esi kādam uzdāvinājis kā giftu? cik zināms, tad ja tas cilvēks nav nospēlējis vairāk par 2h, tad diezgan ātri var atgriezt. nesen paņēmu kaut kādu survival cartoon tipa spēlīti un pēc pus stundas spēlēšanas atgriezu. bija iespēja atgriezt arī giftoto variantu, kuru biju nosūtījis čomam.

ā un par to atgriešanas laiku: 5 min laikā pēc mana refund ticket spēle tika noņemta no manas listes un atgriezta steam naudiņa. domāju, ka tas pats ir arī ar giftoto versiju.

Ierakstu labojaatkars1.Aprīlis 2016 12:53

Nebiju domājis, ka kāds iedomāsies, ka vēlos atņemt kādam uzdāvinātu spēli Gifti ir manā inventārā. Refundu pieprasīju vakar, bet nekas nav refundots, spēles ir manā inventārā.

Kā izrādās, bez brillēm lāgā neredzu un vakar nepamanīju pie refundu pieprasīšanas šādu teikumu: "Refunds are typically not issued for purchases that are more than 14 days old."

Uz e-pastu arī atnāca ziņa: "We will not be granting a refund at this time. Either the date of the purchase exceeds 2 weeks or playtime exceeds 2 hours (the refund policy maximums)."

tas jau pašsaprotami, ka to var izdarīt noteiktā laikā pēc gifta/spēles iegādes. tik pat labi varētu refundot savas 100+ spēles, kuras esmu iegādājies un ne reizi neesmu spēlējis. ok, 100+ nē, bet gan pāris, kuras esmu pircis pa taisno caur steam. pārsvarā jau ar kodiem no humble bundļiem un citām vietnēm.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 1192 reizes