mani žurnāli

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labdien. Nepatīkama situācija ir sadaļā Žurnāli, kur vēlos kārtējo reizi publicēt savu spēļu rakstu, BET atkal tas neizdodas.. nemaz nerunājot par to, ka teksta lauks ir ar melnu fonu, uz kura rakstot ir melni burti.. kas tieši neizdodas? teikšu tā - "nekas neizdodas"! Esmu izveidojis rakstu jeb aizpildījis satura lauku, t.sk., protams, virsrakstu, aprakstu un raksta bildi. Piedāvā noslēgumā opcijas saglabāt kā melnrakstu vai publicēt.. abas reizes esmu spiedis publicēt - nekur, nekas neparādās, paskatos sadaļā "Mani žurnāli", bet tur tik pat kā tukšums:

http://image.prntscr.com/image/0afbe32cad0b46eaa3e43de202e34f59.png

uzspiežu skatīt rakstu - tur vēl pilnīgāks tukšums jeb veido rakstu no jauna..

Ierakstu labojaMarcisbee10.Aprīlis 2016 20:34

Sveiks, žēl dzirdēt šādu ziņu. Apskatīšos kas ar to stylingu ir. Bet pēdējās dienas es centos sakonfigurēt serveri, jo iepriekš sanāca viens outtage, kura dēļ nācās migrēt visu atpakaļ uz iepriekšējo serveri un tagad atpakaļ uz jauno. Iespējams dēļ šī visa kaut kā nelaikā trāpīga tā raksta izveide.

Mans mazais signature ^^

t.i. nelaikā tika veidots raksts? jo rakstu es veidoju pirms vairākām nedēļām - bija tas pats, tagad nesen atkal, bet nu, protams, pēc laiciņa var mēģināt vēlreiz

t.i. nelaikā tika veidots raksts? jo rakstu es veidoju pirms vairākām nedēļām - bija tas pats, tagad nesen atkal, bet nu, protams, pēc laiciņa var mēģināt vēlreiz

pamēģini caur citu pārlūku,

@Korijs Man nav ne jausmas kā Tu rakstu veidoji vai arī kas bija par ķibeli. Sīki un smalki iztestēju un nespēju replicēt problēmu. Ja nu vienīgi netiek lasīts, kā tur viss notiek. Turpretī kas ar melno fonu, to salaboju.

Ierakstu labojaMarcisbee10.Aprīlis 2016 20:35

Mans mazais signature ^^

ko tieši tur ir jāizlasa tādu, kas liegtu rakstam saglabāties kā melnrakstam vai tīrrakstam? nezinu gan vai problēma slēpjas man individuāli, jo tagad visi centieni publicēt rakstus neatkarīgi no pārlūka uzrādās sarakstā pie "mani žurnāli" kā tukši ieraksti joprojām, un pats labākais, ka to izveides datējums visiem ir " Nepublicēts 1.Jan 1970 02:00 0 kudos Korijs Labot" - nu nezinu, kā es ieguvu 1970. gadu plkst. 02:00.

ko tieši tur ir jāizlasa tādu, kas liegtu rakstam saglabāties kā melnrakstam vai tīrrakstam? nezinu gan vai problēma slēpjas man individuāli, jo tagad visi centieni publicēt rakstus neatkarīgi no pārlūka uzrādās sarakstā pie "mani žurnāli" kā tukši ieraksti joprojām, un pats labākais, ka to izveides datējums visiem ir " Nepublicēts 1.Jan 1970 02:00 0 kudos Korijs Labot" - nu nezinu, kā es ieguvu 1970. gadu plkst. 02:00.

https://en.wikipedia.org/wiki/Unix_time

Kas attiecas uz ieraksta publicēšanu tad arī man tādu problēmu nav. Bez problēmām saglabāju/publicēju ierakstu.

Jau no kārtējā datora tiek pārbaudīts, nekā, vai varbūt vienkārši visprastākajām biedru grupām nav kāda privilēģija? nu ja nav, tad nav, izpaliks rakstu pievienošana un pieņemsim, ka es nemāku pievienot rakstu.

man atkal ir tāda privilēģija, ka nezinu kur nomaniīt fontiem krāsu. gaiši pelēki uz balta fōna. ja būtu vnk txt jāraksta, tad kaut vai wōrdā sarakstītu un straikā kopī-peist iemestu. Bet ja kādi linki un preview (kas, starp citu, arī kaut kā tāpt pelēks uz balta, ja vispār aktīvs), tad ir čābīgi. Izdomāju savus miljons melnrakstuts pabakstīt uz priekšu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 1355 reizes