Isakiet VGA

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labs vakars!

Patreiz manā kastē atrodas morāli un garīgi novecojusī GTX 660. Takā prasās pēc upgreida. Varbūt varat ieteikt kautko jaudīgāku cenā līdz 150 eur? Zinu, ka par to naudu nekas baigi kruts nebūs, bet tomēr mazliet ņipraku tak varētu dabūt, ne?

Grūti kaut ko ieteikt. Pēc idejas vienīgais ko varu ieteikt ir Gainward GeForce GTX 950, 2GB GDDR5. Nemācēšu pateikt cik labāka karte, bet reviewos, kur ir best bang for a buck, ir gtx 950

Mans mazais signature ^^

Ir daudz dažādu brendu, cik cilvēku tik patikas, bet zini, ir Msi, Gigabyte, Asus un vēl sazin kas. Lielos vilcienos dalās Nvidia, AMD, varētu būt, ka vēl kas, nav svarīgi. Atšķirība ir, bet tā pa lielam, performancei spēlēs jābut vienādai. Līdz 150 Euro? grūti teikt, tad tev jāskatās spēli, kuru gribi spēlēt, un lasi minimalās prasības, jo tad tie ir nvidia 750, 770, 780 un pārējie modeļi. Uz Ultra High grafiku nevarēsi spēlēt, bet high un medium varētu mierīgi. Ja gribi vispārēji, nu pa 200 jā, tad iesaku Nvidia 950, vai Nvidia 960. Vari mēgināt pirkt pazīstamos internetveikalos, atver videokarti, kas tev liekās piesaistoša, ieraugi kādu parametru un google, kā tas darbosies ar tavu ramu un visu pārējo.

Pašam ir GTX 760 - tā ir ņiprāka, bet drīz jau būs tikpat morāli novecojusi, kā GTX 660. Ieteikums no manis būtu - pārdot pa lētām naudiņām esošo GTX 660 un to naudiņu pielikt 150 euro budžetam klāt. Personīgi ieteiktu kko uz GTX 960 pusi. (MSI Gaming 2gb variants) Ja vēlies paķert lētāko un vājāko devītās sērijas karti, tad tikai uz priekšu, bet es ietiektu iz-žmiegt no sevis papildus naudiņas ^^

bildīte: te

Jūs laikam neesat sapratuši ideju. Neiedziļinoties sīkumos, piedāvajam kartes, kas labākas par MSI gtx 660. 150 Eur budžetā. Nav svarīgi, ko es gribi spēlēt uz max vai ultra, galvenais, lai ir labāka.

Tad GTX 950. Alternatīva būtu Radeon R7 370, bet viņa ir lētāka un vājāka. Īsāk sakot GTX 950

Nekā cita ko ieteikt tur nav tajā budžetā iekļaujoties.

PS: video salīdzinājums start gtx 950 un r7 370

ps2: Es neizeju uz uzvarēšanu un spēlīšu man ir diezgan daudz Esmu datoriķis un geimeris. Vnk iesaku to, kas der. Ja vēlies garu esseju par to kapēc ieteiktu tieši gtx 950 - tad neiepriecināšu Tevi

Ierakstu labojaDzelziic8.Aprīlis 2016 21:02

Dzelziic, jau iepriekš rakstīju, ka linkus neskatīšos. Pamato saviem vārdiem, tad varētu uzvarēt

Nav tādas labākas! Uz Nvidia 780 labāka grafika izskatīsies nekā uz Nvdiai 770 kaut tā ir jaunāka, toties 770 ātrāka performance. Ja gribi vienkārši labāku, tad jā visi sākot no 750 un uz augšu, 900 modeli jau vispār next level būs. Lūk fantastisks links. http://www.hwcompare.com/14123/geforce-gtx-660-vs-geforce-gtx-780/

Ierakstu labojaSteels8.Aprīlis 2016 20:59

No jaunām kartēm neko labāku par tādu summu nedabūsi. Upgrade būtu 960 vai 380, bet tie jau ir tuvāk 200€. 950 man liekas nebūtu vērts ņemt, tas ieguvums būs mazs

P.S. Pašam ir tikpat morāli un garīgi noveocojusi HD7870. Pagaidām vēl pietiek un pavelk visu ko vajag. Bet ja upgreidotu, tad uz kaut ko jūtami labāku

Ja gribi vienkārši labāku, tad jā visi sākot no 750 un uz augšu

750 jau nu toč nebūs labāka par 660, un 750Ti arī ne

Ierakstu labojashadow1189.Aprīlis 2016 08:07

R9 380 vai neko. silti ieteiktu 4GB versiju, lai pēc gada nesāk bremzēt dēļ VRAM. ja nevari atļauties pat 2GB versiju, piekrāj, savādāk jēgas no upgrade nekādas.

varu piedāvāt par tādām cenām: Sapphire Radeon R9 380 NITRO, 2GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP, Dual-X, LITE (11242-12-20G) - 198€ MSI Radeon R9 380, 4GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP (R9 380 GAMING 4G) - 214€ tur pat nav ko domāt, ka jāņem MSI 4GB variants.

gtx 960 / gtx 970 nav pat ko apsvērt, jo r9 380 / r9 390 saliek tās vienos vārtos.

Ierakstu labojaatkars9.Aprīlis 2016 08:58

R9 380 vai neko. silti ieteiktu 4GB versiju, lai pēc gada nesāk bremzēt dēļ VRAM. ja nevari atļauties pat 2GB versiju, piekrāj, savādāk jēgas no upgrade nekādas.

varu piedāvāt par tādām cenām: Sapphire Radeon R9 380 NITRO, 2GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP, Dual-X, LITE (11242-12-20G) - 198€ MSI Radeon R9 380, 4GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP (R9 380 GAMING 4G) - 214€ tur pat nav ko domāt, ka jāņem MSI 4GB variants.

gtx 960 / gtx 970 nav pat ko apsvērt, jo r9 380 / r9 390 saliek tās vienos vārtos.

Nvidia vairāk maksā spēļu izstrādātājiem, tāpēc labāk optimizē uz nvidia videnēm. Fallout 4 no sākuma vispār bija problēmas ar amd, jo neviens viņam neveica optimizāciju tikai nvidia. Un GTX 960 4gb versiju var dabūt pa 185 eiro: http://maxpro.lv/product/220806/ Pirkt 2gb versiju videokartes mūsdienās ir apsmiekls un nedomāšana ar smadzenēm.

Ierakstu labojaDJkikisa9.Aprīlis 2016 11:59

maxpro? vēlu veiksmi iepirkties kaktu kantorī, kur garantiju neredzēt kā savas ausis.

kur kam kaut kas vairāk maksā? pietiek sapņot.

kur ir avoti par fallout 4 un amd problēmām ar to? iznāca fallout 4 un tajā pašā dienā spēlēju bez problēmām. pietiek izplatīt blēņas.

Ierakstu labojaatkars9.Aprīlis 2016 12:16

maxpro? vēlu veiksmi iepirkties kaktu kantorī, kur garantiju neredzēt kā savas ausis.

kur kam kaut kas vairāk maksā? pietiek sapņot.

kur ir avoti par fallout 4 un amd problēmām ar to? iznāca fallout 4 un tajā pašā dienā spēlēju bez problēmām. pietiek izplatīt blēņas.

Es Tevi apbēdināšu, bet pie viņiem ar garantiju viss kartībā Runājot par Fallout 4 bija smagi fps dropi gan AMD pročiem, gan videnēm Ko vēlāk ar driveriem izlaboja, but nu still uz amd pročiem ir manāmi dropi.

Ierakstu labojaDJkikisa9.Aprīlis 2016 12:30

es gan nezinu kādi draiveri var būt procesoriem. man nekādi fps dropi nebija. amd procesori paši par sevi ir slikti, tā kā tur nav ko brīnīties, bet procesori nav videokartes.

esi vedis faulty detaļu un tiki pie salabotas vai vietā jaunas? vai tikai esi nopircis pa iepirkuma cenu un domā, ka viss ir kedā?

@atkars Ir cilvēks, kurš aizveda māteni kura nobruka garantijas laikā. Takā mātenes nebija tāda modeļa piedāvāja atgriezt naudu vai arī izvēlēties citu

es jautāju tev, nevis viena tante teica.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 15 atbildes  •  Kopumā lasīta 1084 reizes