AzniX youtube kanāls.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Yes, tieši tā, neliela reklāma manam youtube kanālam. Iepriekš negribēju noreklamēt, jo vēl nebiju ievietojis neko gaming related, bet tagad esmu uploadojis pirmo Minecraft with AzniX epizodi. Ja kādam interesē Let's Play tipa sērijas, būšu peteicīgs ja uzmetīsat aci manam mēģinājumam uzsākt Vanilla Minecraft sēriju ciklu.

Kādēļ tāda izvēle, jo lai cik tas arī nebūtu dīvaini vai kādam nepieņemami, joprojām uzskatu, ka Minecrafts ir viena no labākajām spēlēm, kas ir redzējusi dienasgaismu.

Postoju arī citus video saistītus ar dažādiem maniem hobijiem. Tā teikt, gribu lauzt cilvēku stereotipu par to, ka visi geimeri ir neaktīvi un neveselīgi sabiedrības locekļi.

Links uz kanālu https://www.youtube.com/user/aznix. Jāsaka gan, ka pārsvarā viss contents būs angļu valoda, ar mērķi uz lielāku auditoriju tālākā nākotnē!

Enjoy!

Ierakstu labojaAzniX27.Maijs 2016 05:01

Just Drive video likās intresants tu varētu uzsākt montēt normalus video filmēt , ir viens nice youtūberis ko skatos filmē normālus bike vidakus https://www.youtube.com/user/Walterrificonline/videos

Ierakstu laboja16bit3.Maijs 2016 18:18

Walterrific ir viens no maniem favorītiem, skatos arī daudzus citus motovlogerus no štatiem. Varu iepriecināt, jo jau plānoju to visu darīt, tagad vēl tikai jātiek ar mikrofona setup galā un tad jau sākšu arī tāda veida video taisīt.

Kā es redzu savu kanālu tuvākā/tālākā nākotnē - gaming, active lifestyle savienojums, jo abas šīs lietas man ļoti patīk un ar visu šo aizraujos, kā arī vēlos lauzt ļoti daudzo cilvēku stereotipu par to ka geimeri ir tikai mājās sēdētāji un sociāli neaktīvi sabiedrības locekļi.

Paldies, ka skatījies un paldies par ieteikumiem, ceru, ka radīsies vēlme atgriezties manā kanālā!

Ierakstu labojaAzniX3.Maijs 2016 06:48

Otrā epizode ir nākusi dienasgaismā!

Un nākošā, ceru, ka jums patīk!

Next episode up and running!

Vēl pāris epizodes!

Lēnā garā epizožu paliek arvien vairāk

Jauns video! Šoreiz gan ne par gaming tēmu, bet tā kā esmu izveidojis postu par savu kanālu, tad iedomājos šo video arī promotot, ja nu kādam iepatīkas

Jauns video! Šoreiz gan ne par gaming tēmu, bet tā kā esmu izveidojis postu par savu kanālu, tad iedomājos šo video arī promotot, ja nu kādam iepatīkas

Baigi patīk šitādi motovlogi, droši taisi vēl epizodes. Vienīgais ar skaņu nebija kaut kas kārtībā.

Next one - go!!!

Briesmīgi. Izklausās, ka tu tēlo redneku.

Briesmīgi. Izklausās, ka tu tēlo redneku.

Ja tu par balss izmaiņu dažos video momentos, tad ieteiktu paskatīties vairāk kā 30 sekundes, savukārt, ja vienkārši par to, ka video influence ir no amerikāņiem tad varbūt labāk nemaz neskaties. Viss kārtībā, latviešu gēns tevī ir stiprs.

Vispār jau noskatījos visu video. Par braukšanas ātrumu un vispārējo uzvedību uz ceļa arī tev derētu padomāt. Lai gan, varbūt pašrocīgi ātri kļūsi par donoru un būs miers. Jā, man tieši tik ļoti nepatīk visādi gudrīši uz ceļa. Varbūt tāpēc, ka mani reiz notrieca tāds cirvis, kas arī bija iedomājies, ka ir spicākais čalis ciemā un zina, ko dara.

Ierakstu labojaVito25.Jūnijs 2016 11:24

Paldies par tavu viedokli, ņemšu vērā.

Citu vietā, es Tev jau sen būtu atņemis motociklu, un tā vietā divriteni.

Lieliski nodemonstrēji, kādēļ, pret motobraucējiem ir zināma nepatika. Es neiebilstu, ja normāli un civilizēti sastrēgumā lien starp joslām. Bet pie 50km/h spraukties cauri - tā jau ir stulbība. Vēl uzskati, ka normāliem braucējiem ir pienākums tevi palaist..nav.

Paldies par atbildēm, saprotu, ka šī vieta jāatstāj tikai un vienīgi gaming contentam, lai neveidotos nevajadzīgas diskusijas par to, kas, kuram liekas pareizs, normāls, pieņemams.

Nu, klaja CSDD noteikumu un vispārpieņemto normu pārkāpšana nebūs pieņemama nevienā civilizētā vietā. Gan jau ir kāds forums, kur čupojas tādi, kas uz ceļa uzvedas kā āksti, tiem būsi varonis.

Ja tu publicē video, kurā uzvedies nepieņemami, tad arī gaidi atbilstošu reakciju.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 33 atbildes  •  Kopumā lasīta 1555 reizes