Spēles no Humblebundle

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Tā kā nereti bundli tiek iegādāti dēļ vienas spēles no visas pakas (vismaz man tā gadās), tad paliek pāri spēlītes, kuras pats diezin vai spēlēšu, bet kāds cits tās labprāt "padragātu" ;-] Zemāk centīšos izveidot sarakstu ar to, kas man vēl ir. Dotās spēles vēlos iemainīt pret kādu no mana wishlist. Tāpēc, ja Tev ir kas krājumā - neturi sveci zem pūra. Varbūt izdodas barteris. Kā man ieteica - var mēģināt tos nogrūst iekš g2a.com un varbūt arī kinguin.net kko ņem pretī. Neesmu vēl izlasījis pārdošanas noteikumus. Varbūt no bundļiem neko neņem neviens. Tātad - sarakstiņš:

Šīs no maija bundļa, kuru paņēmu dēļ Mad Max:

Šīs no Tell Tale bundļa, kuru paņēmu dēļ Borderlands:

Pretī gribētu kaut ko līdzīgā vērtībā. Nu.. pamatvērtībā. Ja mans kods par pilnu cenu 10 eur, drīkst piedāvāt pretī kko jauku, kas par akcijas cenu ir 2 eur un pamatcenu 10 eur. Kaut kā tā.

Drīkstat arī mani nolikt līdz ar zemi par šādiem piedāvājumiem, jo es tiešām nezinu kā labāk un pareizāk izdarīt lai visi būtu apmierināti. Pēdējais variants - salikt kkādos giweaway-os lai uzkačātu reitingu lai būtu lielāka iespēja kko no višlista laimēt pašam.

Ierakstu labojaU91522.Maijs 2016 09:24

https://www.steamgifts.com/trades Ja labi grib, tad visu ko var sarunaat!

https://www.steamgifts.com/trades Ja labi grib, tad visu ko var sarunaat!

jā, tur arī esmu ielicis un vienu jau pat samainīju. thnxz.

Izskatās, ka šo tēmu drīz varēs klapēt ciet. Nu vai arī pēc pāris nedēļām papildināt ;D

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 1546 reizes