Kā es izgāju CSGO spēli

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Ja patika video neaizmirstam nospiest like un abonē kanālu, lai nepalaistu garām jaunākos video!

čīti čīti

čīti čīti

Kāds tev niks bija 1.6 IRCa laikos? Daudzas vietas ignorē un caur sienām velc un prefairo, pat video redzams. Neko nesaku, bet agrākos laikos daudz cirtu kubiku rubiku atpazīšanā.

Kāds tev niks bija 1.6 IRCa laikos? Daudzas vietas ignorē un caur sienām velc un prefairo, pat video redzams. Neko nesaku, bet agrākos laikos daudz cirtu kubiku rubiku atpazīšanā.

šaubos vai pēc šī video tu pateiksi, ka čīto ... reāli tev ir vajadzīgs arī oriģinālais skaņas celiņš un jāzin teamwork saruna tajos brīžos.

Es personīgi pārstāju cs:go kompetitivu spēlēt dēļ ntajiem ņauduļiem kuriem gribējās saskatīt manā spēlēšanā wh.. Kamēr pretinieki ņaud tikmēr sīkums bet ja savējie sāk draudēt tad paliek nepatīkami..

šaubos vai pēc šī video tu pateiksi, ka čīto ... reāli tev ir vajadzīgs arī oriģinālais skaņas celiņš un jāzin teamwork saruna tajos brīžos.

Tu pat nevari iedomāties cik daudz ir rubiku cs scēnā. Un arī augsta ranka spēlētāji, "faceit interneta sejas",vienīgais iemesls kādēļ pametu cs, jo nervi netur un apnika ņemties. Ņemot vērā aptauju, ka 60% ir lietojuši, pamēģinājuši tad dari secinājumu, cik apmēram no visiem spēlētājiem procentuāli palikuši pie rubikiem. Ar to arī pietiek (manā uzskatā), lai nezināmu, jaunu gurķi, kas prefairo, droši var saukt par kvadrātu.

vov domas, ka man ir kubiki? 1.6 nebija nika, visu laiku mainīju (kā arī tgt). Es 1.6 protams esmu mēģinājis bērnības gados kubikus, bet csgo arī nemēģināšu, jo negribu dabūt banu.

Es esmu vienīgais kurš nav mēģinājis neko čīterīgu?

Es esmu vienīgais kurš nav mēģinājis neko čīterīgu?

Neuztraucies, es ar neesmu čītojis

nu CS GO es ar nečītoju .. darīt man nav ko kontu sačakarēt

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 783 reizes