Trešais dizains

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Attēla apraksts Attēla apraksts Attēla apraksts

@marcisbee - lūdzu pasaki manas kļūdas, un kur varētu iemācīties zīmēt labāk?

Ierakstu labojaFrostiņš16.Maijs 2016 17:35

Ja vēlies parādīt dizainu kaut kam, noderētu arī parādīt kā izkatas kādas lapas, piemēram kāds topiks vai kas tāds. Man patīk izņemot bildi aizmugurē, vainu vispār noņem vai nu pataisi tumšāku

Biju jau iepriekš teicis, ka dizainam nav ne vainas, zīmē tālāk, talants vēl slēpjas kaut kur!

Overall interesants dizains Jau uzreiz iekrīt acīs pāris lietas kur viena no tām ir tipogrāfika un whitespaces. Jaunumu blokā, paragrāfam izveidojas ļoti saspiests un grūti lasāms effekts, derētu 1 līdz 2 px platāku line height kā arī ieturēt tukšumu (vai tā saucamo padding) starp malām fona blokam uz kā stāv teksts. Pārējie teksti nedaudz atšķiras asumā no paragrāfa teksta. Tas pārāk saasinātais teksts vai "None" iekš tekstu renderēšanas asuma baigi krīt ārā no dizaina kopskata, ja piemēram ikonas ir smooth, tad arī tekstam prasītos smooth vai vismaz sharp

Notifikācijas paziņojums nav tik ļoti pamanāms un uzreiz ieplūst pārējā dizainā. Var droši parādīt kādam dizainu ar svaigu aci un pēc tam uzdod jautājumu: "Kas bija rakstīts iekš paziņojuma ziņas?" un ja to nespēj pateikt, tad to derētu nedaudz pamanāmāku. Tas par to "Rust serveris šodien tiks waipots".

Biedru online sarakstā, liekas paddingi nedaudz par lielu vai arī atstarpe starp pašiem useriem ir par mazu. Bet no kopējā dizaina skata, ārējie paddingi šķiet par lielu, droši vari uz pusi samazināt un melnā atdalošā svītra varētu būt vāji pelēka (tas tā, tīri mans ieteikums.)

Pārējais šķiet tīri ok Kas Tev tur headerī domāts ? Logo vieta vai vienkārši tukšums, kur skatīt fona attēlu ? Ja par fona attēlu, tad var kaut kādu daļu no fona bildes izcelt tajā vietā, kādu charactera seju vai ko tādu, izskatītos baigi sick

But hey, that's just my opinion Cheers

Mans mazais signature ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 886 reizes