Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki!

Man interesē skola, kur var mācīties programēšanu, Rīgā, vai arī kautkur pie Valmieras!

Tikko nogāju 1 gadu galdniecībā, un sapratu ka tas īsti nav priekš manis! Bet interesē programēšana, un protams darboties pie datora.

Kādā ir labāka skola priekš programēšanas, pēc 9 klases!

rīgas tehniskā koledža

Pēc pieredzes, neviens tev normāli neiemācīs programmēšanu kā pats - sēdi un trennējies. Skolā iemācīs tikai pamatus kkādām valodu sintaksēm un principiem, vismaz man tā beidzot RTU bija - pa visu bakalauru tur tika uzrakstītas pāris programmas PASCAL, C/C++, Java un vēl pāris random valodās. Vienīgi maģistros man sākās, ka kkādos 5/7 priekšmetos katru nodarbību bija jāraksta darbi C++ / Pascal valodās.

So, nav tik svarīgi kādu skolu izvēlies, galvenais, ka dabū papīru, ka esi apguvis to visu figņu un ņem papildus un mācies actually visu uz savu roku.

Piekritīšu @Deiveris, labāk macīties pašam, piemēram es, Photoshopu nu neteiksim ka esmu pilnībā apguvis, bet daudz ko protu, un visu iemācijos pats vai ar tutorialiem

Uz OVG iešu mācīties tālāk, jo pašlaik datoram nav jauda lai strādātu ar visām Adobe programmām + vel fotografēšanu un ar video mācīs darboties, un ar to jau sen esmu vēlējies nodarboties. (multimediju dizaina speciālists)

Bet jā, iesaku labāk pašam apgūt, un skolā ja ir iespēja nostriprināt zināšanas

Puikas.. Nevajag jau skolu pilnībā norakt.. Neviena skola neizmāca 100% gatavu profiņu un viss nāk ar praksi bet kaut ko praktizēt bez teorētiskajām zināšanām būs pašvaki kā arī papīrs nevienam neko sliktu nav nodarījis.. Viennozīmīgi pēc 9. klasītes RTU būs for the win.. Pēc tam gan LU pārsvarā augstāk vērtē..

Puikas.. Nevajag jau skolu pilnībā norakt.. Neviena skola neizmāca 100% gatavu profiņu un viss nāk ar praksi bet kaut ko praktizēt bez teorētiskajām zināšanām būs pašvaki kā arī papīrs nevienam neko sliktu nav nodarījis.. Viennozīmīgi pēc 9. klasītes RTU būs for the win.. Pēc tam gan LU pārsvarā augstāk vērtē..

Nenoraku tādu lietu kā skolu, bet teicu, ka īsti nav arī jāiespringst izvēlēties "pareizo" skolu or smth - tā pat visu to ko actually vajadzēs, nāksies pašam iemācīties

Par to LU, hz, cik esmu dzirdējis - tur esot vairāk tīra programmēšana, RTU pa virsu nāk fizikas, elektrotehnikas, automātikas n shit pa virsu, kas īstenībā manuprāt bija vērtīgāk nekā visi programmēšanas kursi kopumā. Bet nu tas tā, kas kuram tuvāks Cik pēc statistikām esmu dzirdējis, tad darba devēji RTU augstāk vērtējot tho

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 679 reizes