Arturiks sasveicinās!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti, tātad kā jau iespējams pēc mana lietotājvārda sapratāt, mani sauc Artūrs, man ir 16 gadi, nu jau pēc divām nedēļām būs 17. Uz doto brīdi dzīvoju Ziemeļīrijā, Lurgana - ,kas ir ~15 minūšu braucienā no Belfastas ( ja jums tas kaut ko izsaka ). Jau burtiski pēc 1 mēneša - 16. jūnijā plānoju atgriezties Latvijā uz patstāvīgu dzīvi un atsākt mācības pēc 1 gada pauzes. Ne ar ko īpašu atšķirties no citiem saviem vienaudžiem es nevaru , sportoju, atpūšos ar draugiem, uzspēlēju kādu spēli uz datora jeb xbox360. Spēļu pasaulē es izmantoju dažādākos lietotājvārdus , jo par to es īsti neiespringstu, takā neesmu geimers , vienkārši pa brīdim sanāk uzraut kādu spēli, tas arī viss. Uz doto brīdi es neko nespēlēju, tikai pa laikam uzrauju COD:Black Ops2 un gta5 uz sava xboxa, tā arī interesē zombie survial spēles, topā būtu jau sen visiem iecienītais dayz mods, dayz:sa, vecais WarZ ,kurš nu jau labu laiku kā mainījis nosaukumu. Agrāk biju aktīvs gta - samp/ mta RP moda cienītājs ,taču šādas RolePlay tipa spēlītes mani jau labu laiku neinteresē, sekojoši tās es arī nespēlēju. Ir arī man tāds hobijs kā rakstīšana ,ko es arī attīstu savā brīvajā laikā ,rakstot vienu no saviem pirmajiem nopietnajiem scenārijiem ,kur tiek akcentētas kriminālas darbības, grūti spriest vai man tas padodas , jo publiskai apskatei neko nopietnu neesmu izvietojis, ja nu vienīgi daži īsi stāsti ~3 lapu garumā. Esmu liels kriminālo filmu cienītājs, Godfather, Goodfellas, Scarface, Untouchables, tās ir tikai dažas no daudzajām filmām ,kuras manā uzskatā ir ideālas šinī žanrā. Forumos man ir bijusi pieredze pabūt kā moderatoram tādā spēļu projektā kā playhard , tā arī ir sanācis darboties ar ACP tādā cs projektā kā ewolt, kur man izveidojās konflikts ar projekta īpašnieku, takā tas mani nepatiesi aizvainoja , izmeta no statusa un piesavināja visu manis iepriekš veikto darbu.

Nezinu ko gan varētu vēl piebilst, nedaudz iepazīstoties ar foruma saturu es biju patīkami pārsteigts, jo šeit viss tik tiešām ir pārdomāts un izstrādāts, viennozīmīgi novēlu šim projektam turpināt iesākto un pieturēties pie savas ideoloģijas.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:01

Sveiks arturik : )

Sveiks, Artūr! Ir pat zināms kur ir Belfāsta Paldies par novēlējumu, Tu esi foršs!

Mans mazais signature ^^

Čau, Artūr! Esi patriots, brauc uz Latviju!

Čavinjas Arturik.

Sveiks ,Artūr (Arturiks)! Mani sauc Lauris un paldies ,ka iepazīstināji ar šo videospēļu portālu ar savu personību. Ja neiebilsti ,vēlētos uzzināt ar kādu tad mērķi biji devies uz Ziemeļīriju ,cik sapratu, palaižot garām veselu vienu mācību gadu un jau šovasar plānojot atgriezties atpakaļ ar patstāvīgu dzīvi Latvijā.

Sveiks ,Artūr (Arturiks)! Mani sauc Lauris un paldies ,ka iepazīstināji ar šo videospēļu portālu ar savu personību. Ja neiebilsti ,vēlētos uzzināt ar kādu tad mērķi biji devies uz Ziemeļīriju ,cik sapratu, palaižot garām veselu vienu mācību gadu un jau šovasar plānojot atgriezties atpakaļ ar patstāvīgu dzīvi Latvijā.

Devos uz Ziemeļīriju takā bija plānots mācīties tur, taču nepaspējot vēl iestāties koledžā man ieteica 1 gadu pagaidīt, tā sakot iegūt pieredzi padzīvojot šinī valstī, komunicēt ar cilvēkiem, apgūt angļu valodu, man šī doma likās pareiza, takā mana angļu valoda uz to brīdi nebija tik augstā līmenī, lai es varētu pilnvērtīgi studēt, taču padzīvojot te jau kā 9 mēnešus mani velk atpakaļ uz LV, jo kā saka, "nekur nav tik labi kā mājās!"

Hei! Laipni aicināts mūsu bariņa.

Sveiks, draugs ! Es arī esmu no Ziemeļīrijas, tuvāk Donegalai, vai Letterkenny, tikai neatbraucu studēt bet stradāt.

Sveiks, draugs ! Es arī esmu no Ziemeļīrijas, tuvāk Donegalai, vai Letterkenny, tikai neatbraucu studēt bet stradāt.

Takā man šis gads sanāca vairāk vai mazāk brīvs, es arī piestrādāju , taču ar to ir grūtāk, darbi nav patstāvīgi, takā neesmu vēl pilngadīgs.

Welcome :s_peace:

Sveiciens uz klāja!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1427 reizes