Dizainu izstāde [Pašlaik tikai viens]

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau visiem, es šeit uzturos maz, tāpēc varbūt mani daudzi nezin, bet jāmēģina ar laiku iepazīties ar strike iemītniekiem, jo aktivitāte būs lielāka.

Esmu izveidojis jaunu dizainu uz kuru man ir pāris plānu. Ar šo dizainu mēģināšu nostiprināt un paplašināt savas zināšanas HTML/CSS jomā, kā arī mēģināt apgūt JS, vismaz tā, lai varu kaut vai drusciņ sākt to saprast.. Pats dizains vēl nav pabeigts līdz galam, ir plānots zīmēt visas sadaļas, kuras ir redzamas menubārā un sakodēt tās. Tas process ilgs ļoti ilgi, jo ar to nodarbošos tikai sev brīvos brīžos.

pilns dizaina attēls

Droši izsakat kritiku.

Ierakstu labojaBOTNAME.26.Maijs 2016 17:48

Es Tev tikai varu veiksmi novēlēt. Bez kritikas.

Viss ir baigi ok.. Tik cik news fontu varēji uzmest tādu pašu kā bloga ierakstiem.. Nedaudz par saspiestu..

Nu ko es varu pateikt - man patīk, tiešām Prieks redzēt, labus un noslīpētus darbus.

No kritikas varu minēt nedaudz tipogrāfiju (but it's ok, tipogrāfija pati par sevi ir māksla un iemācīties nav arī tik ļoti vienkārši), rakstiem tas paragrāfu teksts ir saspiests, tur ir ļoti noderētu platākas atstarpes starp rindām. Kā viens gudrs clvēks minēja vienā grāmatā, ka perfektais sweetspot starp rindām ir 150 - 160% paragrāfos, savukārt virsrakstos ir cits stāsts, respektīvi, ja fonta izmērs ir 14px, tad pareizini ar 1.5 un dabūsi ~ sweetspotu atartarpei starp rinām (protams ne visur tas der, bet most of the time pēc šī var rēķināt) Vēl ir vietas, kas iekrīt acīs, bet tas ir vairāk gaumes jautājums, tā kā nav īsti vērst pieminēt

Mans mazais signature ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 961 reizi