Mana iepazīšanās 6h garumā ar Mirror`s Edge Catalyst

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Kā EA Origin Vault lietotājs tiku visu gaidītā Mirror`s Edge jaunākās daļas ar nosaukumu Catalyst 6h spēles laika. Zemāk būs norāde uz Youtube video playlisti, kurā apkoposies viss nospēlētais laiks. Pamatā saglabāšu galvenā stāsta misijas. Par spēli īsumā jāsaka, ka lieliskā atmosfēra ir saglabājusies, futūristiskā pilsēta izskatās lieliski un sajūta kas rodas skraidot apkārt pa šīs pilsētas augstākiem un zemākiem stāviem ir ļoti dinamiska. Neskatoties uz grafisko skaistumu, stāsta būtību, spēles dinamiku ļoti patīk kā izdomāts ECHO jeb norāde kurp jāskrien un fīča ka tā izskatu iespējams ar laiku mainīt. Domāju, ka šī spēle noteikti ir MUST HAVE sarakstā. Kartē redzams cik pilsēta šoreiz ir liela un cik dažādu blakus misiju iespējams uzspēlēt. Patreiz esmu paspēlējis nedaudz vairāk kā divas stundas, tā ka šo brīvdienu laikā video tiks papildināts un arī komentāri iespējams atjaunoti.

Ierakstu labojagoodman25764.Jūnijs 2016 10:43

Wow,bija man prieks noskatīties šo video līdz pat beigām! Interesants un patīkams,baudāms! +Kudos.

Neliels labojums. nebūs te 6h gameplays, jo mans 7 gadīgais dēls arī nolēma uzspēlēt, līdz ar to notērējot ~ 3h no dotā spēles laika, kas mani atstāja ar vēl 20 min. kuras pēdējos divos video arī parādās. Papildus varu minēt ka sasniedzu trial versijas story limitu, parādījās maģiskais uzraksts, ja gribat turpināt stāstu iegādājaties pilno versiju ))))))))... Bet spēle ir laba un noteikti pirkšu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 2 atbildes  •  Kopumā lasīta 754 reizes