PC - Ieskaties,un nepaej garām! :)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Specifikācija

Ražotājs Capital Preces tips Dators Operētājsistēma Nav Procesora ražotājs AMD Procesora numurs AMD HDD ietilpība 1TB Operatīvā atmiņa 8GB DVD-RW iekārta Ir Korpuss Aerocool V3X Evil Black/Green Izmēri 176 x 412 x 412 mm Pamatplate MSI AMD A68H SFM2+ MATX/A68HM-P33 V2 Barošanas bloks Fortron FSP460-60HCN 460W 120MM SATA4, IDE1, PCIe*1, Black Procesors AMD Kaveri A8-7600 3.1GHz (3.8Ghz Turbo) 4MB cache FM2+ Quad Core Operatīvās atmiņas tips Kingston HyperX Savage Red 2133Mhz 2x4GB (8GB) Dual Channel Cietā diska tips 1TB 7200RPM SATA3 64MB cache Western Digital Blue Video karte Radeon R7 A8-7600 Skaņas karte Integrēta pamatplatē Tīkla karte 10/100/1000 Izejas/ieejas porti 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x RJ-45, 1 x PS/2, 1x DVI, 1 x VGA-out, mikrofona un austiņu ieeja Komplektā ietilpst PC elektrības kabelis 1.8m Elektrības patēriņš Izslēgts (~1.3W); Windows 10 dīkstāve (~23W); Vidēja Slodze (~65W); Maksimāla 3D Slodze (~80W)

Tātad,es vēlējos uzzināt,vai šis kompis ir domāts prekš spēlēm?

Īsi sakot - nē. Nē, nu paspēlēt jau kaut ko uz viņa varēs, arī uz laptopa var kaut ko paspēlēt, bet ar integrēto tur nekāda aršana nebūs.

Integrētā != spēlīšu spēlēšana.. Pārsvarā ar integrēto iztiek ofisa līmeņa kompīšiem un mammai priekš draugiem.. Ja gribi lētu kompi spēlītēm un nav īsti saprašana kas tev derēs iesaku vnk noteikt budžetu un iekliegt to šeit.. Domāju te puikas tev varēs vairākus variantus ieteikt optimālam geiminga kompim..

Integrēta videokarte un spēles ir divas nesavienojamas lietas. Tas, ka ar to var paspēlēt vecākas & neprasīgas spēles, nenozīmē, ka tas ir spēļu pc. Tātad - nē, šis pc nav domāts spēlēm.

Integrēta videokarte un spēles ir divas nesavienojamas lietas. Tas, ka ar to var paspēlēt vecākas & neprasīgas spēles, nenozīmē, ka tas ir spēļu pc. Tātad - nē, šis pc nav domāts spēlēm.

Nedaudz jau pārspīlējam šajā sakarā jo kaut kādu lolu un cs uz low quality pavilks arī integrētā ņemot vērā ka rams nav gluži 2gb..

Ieraugot: AMD Kaveri A8-7600 uzreiz saprotams. Ka parasts offisa kompis. + Nekad nepērc nekādas PC daļas no Capitāl viss ir x10 pārcenots.

Ierakstu labojaDJkikisa6.Jūnijs 2016 20:21

Nedaudz jau pārspīlējam šajā sakarā jo kaut kādu lolu un cs uz low quality pavilks arī integrētā ņemot vērā ka rams nav gluži 2gb..

Uz Macbook Pro 13 (ja ja abols) CS GO uz Medium setingiem 60FPS easy Dirt 3 ari uz Medium var izspiest 60FPS Integretaa karte: Intel HD4000

Uz Macbook Pro 13 (ja ja abols) CS GO uz Medium setingiem 60FPS easy Dirt 3 ari uz Medium var izspiest 60FPS Integretaa karte: Intel HD4000

Kādā sakarā piemini pārcenotu sūdu?

Ierakstu labojanice18.Jūnijs 2016 22:20

Kādā sakarā piemini pārcenotu sūdu?

Jo Capital PC var pielīdzināt tam pašam

Samaksā tik kādu tūkstoti, lai spēlētu CS:GO un DiRT3 uz Medium BTW, mans vecais kompis, kas bij ap 200Ls (jauns, tad vēl neko nerubīju no kompjiem, tāpēc bij diezgan low end), vilka DiRT3 uz Medium/High

Ierakstu labojashadow1189.Jūnijs 2016 15:45

Tas ir uz Windows? Man uz Mid 2014 MBP kaut kas dīvains bija, uz low laikam gāja virs 60, bet pēc tam kaut kāds dīvains vsync ieslēdzās un nolockojās tieši uz 60. Nebija spēlējams, bet es arī testēju uz Yosemite, ne windows.

Attēla apraksts

Tā jau pofig, šito kasti lietoju tīri darbam nemaz spēles nespēlēju, priekš tam man ir stacionārā kaste, kur nav bijusi vēl spēlīte, kas uz maxed out rīstītos

Ierakstu labojaDeiveris9.Jūnijs 2016 17:28

@Deiveris es tūdaļ ar būšu nomaksojis.. Šobrīd aktīvi medīju pēdējo komponenti - gpu..

@Deiveris es tūdaļ ar būšu nomaksojis.. Šobrīd aktīvi medīju pēdējo komponenti - gpu..

@nice1 Ta jau jāgaida tas jaunais GTX 1080

Šodien tieši ir jau nopērkams

Mans mazais signature ^^

@Deiveris Ilgi gaidīts un jau noskatīts.. Vakarā iespējams tiks nosūtīts..

@nice1, tas, ka var pavilkt neprasīgas spēles, nenozīmē, ka tas ir spēļu PC. Tik pat labi visi i3 ar savām integrētajām ir spēļu datori.

@nice1, tas, ka var pavilkt neprasīgas spēles, nenozīmē, ka tas ir spēļu PC. Tik pat labi visi i3 ar savām integrētajām ir spēļu datori.

CMOOOOOOOOOON.. Kurā vietā ko tādu minēju? Tu par to low quality? Ja tā tad tu kaut ko pārprati..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 16 atbildes  •  Kopumā lasīta 821 reizi