MSi GTX 650 2GB - 50€

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Nevainojamā stāvoklī, nav pārkarsēta, overklokota vai citādi spīdzināta. Bez iepakojuma un garantijas, jo pirkta Vācijā komplektā ar datoru. 2GB GDDR5 atmiņa, PCI Express 3.0 pieslēgums. Afterburner un 3DVision atbalsts. Pa vienai HDMI v1.4, VGA un DVI-D Dual-link izejai.

Atrodas Liepājā. Saziņa tepat caur PM.

PĀRDOTS

Attēla apraksts

Ierakstu labojaVito17.Jūnijs 2016 10:59

Tirgo kompi lai mauktu prom no lv vai ko niknāku vietā nopirki?

Tirgo kompi lai mauktu prom no lv vai ko niknāku vietā nopirki?

Tirgoju tikai videokarti, jo jau sen iepirku GTX 960 4GB un šo bija doma dot brālim, bet viņš izvēlējās spīdzināt laptopu.

Bet jā, šo to tirgoju, lai nodrošinātos ar papildus līdzekļiem Dānijai.

Geimo uz laptopa? Exkolēģis spītīgi palika pie tās pārliecības ka geimings uz laptopa ir op...... līdz laptops izdomāja nosvilt..

Geimo uz laptopa? Exkolēģis spītīgi palika pie tās pārliecības ka geimings uz laptopa ir op...... līdz laptops izdomāja nosvilt..

Es vispār ilgu laiku geimoju uz HP Compaq CQ57 ar vārgulīgu Celeronu un, protams, integrēto videokarti. Izgāju New Vegas, Mafia 2, Skyrim n-tās stundas nospēlēju. To laptopu tagad mamma lieto interneta browsēšanai, līdz šim ne man, ne viņai nav bijušas problēmas.

Brālis vienkārši ļoooti gribēja, lai kompi var paņemt līdzi. Tomēr katru nedēļu brauc no kojām uz mājām un atpakaļ. Cik zinu, GTA 5 izgāja bez problēmām. Es gan viņam ieskaidroju, lai nekādā gadījumā neaizsedz vienīgos niecīgos ventilācijas caurumus, tad gan būs vakars uz ezera bez datora.

Nu es pats uz sava vārgulīgā lapša (kurā dzīvoja i5 un kaut kāda amd grafika) gandrīz gadu kapalēju spēļukus.. Pēdējais šķiet bija cs:go.. Jāsaka - diemžēl jūtami kauj nost to zvēru tādas aktivitātes.. Kaut arī pieņemu ka superīgais dell garantijas serviss ir nedaudz pie vainas..

Hmm, ja tā padomā, neatceros, ka kādreiz man būtu bijis nepieciešams garantijas remonts. Nē, nu es pats jau darbojos normāli, bez problēmām, ja neskaita kādu saaukstēšanos šad un tad

Vienīgais, kam būtu bijis vajadzīgs garantijas remonts, ir kafijas automāts, kam no sākuma bija funkcija uzlikt noteiktu laiku, kurā viņš sāk brūvēt dziriņu, bet tā funkcija vienā jaukā dienā pārstāja darboties un tas automāts kļuva par prastāko "iespraud un aiziet!" variantu

Lai iet par 40€.

pat ar pasta staciju būtu salda cena ... ņemot vērā, ka GTX 560ti pa +- 50Eur parasti iet.

PĀRDOTS!

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 940 reizes