Playing CSGO with Silvers | Live commentary

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Ja patika video, ļauj man zināt un raksti komentāros ko tu gribētu redzēt turpmāk! Peace!

Nesaprotu kā silver rankā šitā spēlēt - TĀDĒĻ VIŅI IR SILVERI.. SAVĀ VIETĀ AR SAVA LĪMEŅA SPĒLĒTĀJIEM..

Nesaprotu kā silver rankā šitā spēlēt - TĀDĒĻ VIŅI IR SILVERI.. SAVĀ VIETĀ AR SAVA LĪMEŅA SPĒLĒTĀJIEM..

Un es brīnos par viņiem, gribēju izjust viņu ādā..

dēļ tādiem, kā šitas spēle ļoti bieži ir nebaudāma. tādēļ arī Comp praktiski nespēlēju.

dēļ tādiem, kā šitas spēle ļoti bieži ir nebaudāma. tādēļ arī Comp praktiski nespēlēju.

Esi tad Globals

Esi tad Globals

50-60% globalu ir čīteri Jāspelē ir vnk Faceit vai citi tāda veida

Varētu padomāt, ka CS:GO citādi ir baudāms..Tāds tas ir tikai un vienīgi ja savāc visu komandu...Pretējā gadījumā čītreri un russkiji nervus bendē. Nav vērts.

Dēļ @vertex esmu atsācis spēlēt kompetitivu.. Pirmais kompetitivs ko spēlējām tika izbojāts dēļ huskij losīšiem..

@MartinsDanisevics pateikt "esi globals" ir tizli.. Nav gluži tā ka visi dodas to spēli spēlēt lai tiktu globalā.. Personīgi neesmu nekad vispār izvirzījis mērķi rankoties jebkurā spēlē tikai dēļ tā ka spēlēju for fun..

Dēļ @vertex esmu atsācis spēlēt kompetitivu.. Pirmais kompetitivs ko spēlējām tika izbojāts dēļ huskij losīšiem..

@MartinsDanisevics pateikt "esi globals" ir tizli.. Nav gluži tā ka visi dodas to spēli spēlēt lai tiktu globalā.. Personīgi neesmu nekad vispār izvirzījis mērķi rankoties jebkurā spēlē tikai dēļ tā ka spēlēju for fun..

Katrs spēlē kā viņš grib

Patīk skatīties video, kur spēlē pret silver un taisa kādus rēcīgus prikolus. Bet skatoties Tavu video, nekā interesanta nebīja, cik vien varēja no Tevis dzirdēt tas bija heits par silveriem, kā viņi nemāk spēlēt u.c Neviens nav dzimis profesionālis, tāpēc viņi spēlē lai saprastu un mācītos no kļudām...

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 640 reizes