Dažas bildītes.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Ierakstu labojaMadeByNain8.Jūnijs 2016 13:28

Man vienīgajam bildes neuzrāda?

Nē,man pašam čakarējas. EDIT: Salaboju,tikai tagad ir uz linkiem.

Ierakstu labojaMadeByNain8.Jūnijs 2016 13:46

Vai tiešām visam jāiebāž kamera tieši "sejā"? Mācies veidot kompozīciju no tā ko redzi apkārt nevis izcel tikai to vienu objektu ko redzi (1 bildē šķiet neesi iebāzis kameru objektā ko fotogrāfē)..

Man vienīgajam izskatās graudainas un no mobīlā fočētas ?

Man vienīgajam izskatās graudainas un no mobīlā fočētas ?

Bija tā ķipa,kad no telefona ir riktīg labā kvalitāte un asums,uzliku uz datoru un huiņa,jā un no mobīlā es fočēju.

Ha. Sievai ir d5200 nikons bet ļoti bieži redzu viņu fotogrāfējam ar telefonu jo redziet ar telefonu arī labas bildes sanākot..

Ha. Sievai ir d5200 nikons bet ļoti bieži redzu viņu fotogrāfējam ar telefonu jo redziet ar telefonu arī labas bildes sanākot..

kāpēc es šito izlasīju? killmeplease!

Ar telefonu iegūt labas kvalitātes attēlu var tikai ideālas gaismas apstākļos un bez turpmāka nodoma attēlu graizīt lai pietuvinātu detaļas. To gluži brutāli neļauj sensora izmērs. Ar padsmit pikseļainu spogulenes apsc izmēra sensoru iegūsi daudz kvalitatīvāku attēlu (ja pratīsi pareizi noregulēt asumu un ekspozīciju un ja būs piemērots objektīvs dotajam kadram) nekā ar pāri par 20 mpx telefona sensoru. Izmēram ir nozīme. Kā arī - ideāli gaismas apstākļi ir, teiksim, saulainā dienā. Bet arī tad - telefons tīri tehniski ir ierobežots precīzi izveidot attēlu, izmantojot visu gaismas un krāsu diapazonu. Un - spožā saules gaismā displejam jābūt kaut kādam megalabākam par lcd, kurā tu spožā saules gaismā neko neredzi, kamēr ar roku nepiesedz, lai tajā nespīd saule. Izmantojot spoguļkameras skatumeklētāju tu vari iekadrēt daudz labāk, precīzāk.

Ar mobilo tak arī var smukas bildes dabūt, protams nav tev tur nekāda kontrole pār to mazo objektīvu, ja nevēlies graudainas bildes, paņem un pašu bildi samazini pēc tam, lai to neredz ( tips n tricks ). Labas bildes parasti uztaisa, nevis nofočē.

Mans mazais signature ^^

Atkarīgs, protams, ar kādu mobilo. Ar augstā gala plaukta produktiem, pareizi saregulējot settingus, var pat ļoti labas bildes dabūt, un īpaši kašķi nemeklējot, pat nepateiksi ar ko fočēts.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 535 reizes