Overwatch

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Pa cik aptuveni var pārdot battle.net acc ar Overwatch?Parasto versiju

Nu šādus kontus parasti var pārdot pret banu Kontu pārdošana, nav tas pats kā tirgot lietotu spēli. Tā kā tu piereģistrējies, viņiem ir dati par tevi un tu akceptē, ka piekrīti noteikumiem, kuros rakstīts C. IX. punktā, ka bez blizzard atļaujas nedrīkst ne nodot, ne pārdot kontu. Viņiem šajā brīdī ir likumīgas tiesības attiecīgi arī rīkoties. Tāpēc šeit tādas lietas neļaujam - Tevis paša un mūsu labā

Mans mazais signature ^^

Nu šādus kontus parasti var pārdot pret banu Kontu pārdošana, nav tas pats kā tirgot lietotu spēli. Tā kā tu piereģistrējies, viņiem ir dati par tevi un tu akceptē, ka piekrīti noteikumiem, kuros rakstīts C. IX. punktā, ka bez blizzard atļaujas nedrīkst ne nodot, ne pārdot kontu. Viņiem šajā brīdī ir likumīgas tiesības attiecīgi arī rīkoties. Tāpēc šeit tādas lietas neļaujam - Tevis paša un mūsu labā

Nu jā, bet ko lai daru ka man kautkā šī spēle ne īpaši.

Ierakstu labojaline^20.Jūnijs 2016 18:36

Vai esi pamēģinājis ar kādu kopā uzspēlēt ? Ir diezgan jautri kopā uzspēlēt. Bet nu ja nav pagājušas 30 dienas kopš izdarīji pirkumu (ieskaitot pre-purchase laiku), tad tu vari pieprasīt refund. Aizraksti Blizzard supportam un nekautrējies izstāstīt kpc nepatīk spēle, viņi arī noteikti to gribētu dzirdēt tīri intereses nolūkos, lai uzlabotu savas spēles. Vai ir arī iespēja iemainīt pret citu kādu viņu spēli Tā kā noteikti uzraksti viņiem.

Ierakstu labojaMarcisbee20.Jūnijs 2016 19:30

Mans mazais signature ^^

Vai esi pamēģinājis ar kādu kopā uzspēlēt ? Ir diezgan jautri kopā uzspēlēt. Bet nu ja nav pagājušas 30 dienas kopš izdarīji pirkumu (ieskaitot pre-purchase laiku), tad tu vari pieprasīt refund. Aizraksti Blizzard supportam un nekautrējies izstāstīt kpc nepatīk spēle, viņi arī noteikti to gribētu dzirdēt tīri intereses nolūkos, lai uzlabotu savas spēles. Vai ir arī iespēja iemainīt pret citu kādu viņu spēli Tā kā noteikti uzraksti viņiem.

Esmu spēlējis kopā jau ar diviem citiem.Es uzrakstiju ka vēlos refund, bet viņi man atbildēja ka es esmu spēlējis spēli tapēc nevar refund.Esmu nospēlējis tikai 2h.

Uzraksti un paprasi vai var iemainīt pret kādu sev vairāk interesējošu spēli. Viņiem pastāv arī exchange iespēja. Piemēram Diablo 3

Mans mazais signature ^^

Kāds bija iemesls tam, ka spēli vispār nopirki ? Jo tas i dīvaini samaksāt 40 eiro, un tikai tad saprast, ka spēlē nepatīk

Ierakstu labojaIceDiamond24.Jūnijs 2016 04:05

Kāds bija iemesls tam, ka spēli vispār nopirki ? Jo tas i dīvaini samaksāt 40 eiro, un tikai tad saprast, ka spēlē nepatīk

Tas nav dīvaini, tas ir pavisam normāli. Jau gadu desmitiem gan spēļu, gan filmu, gan citās industrijās regulāri notiek tā, ka galaprodukts ne tuvu neatbilst reklamētajam, bet to pārbaudīt var, tikai nopērkot un izmēģinot.

Tas nav dīvaini, tas ir pavisam normāli. Jau gadu desmitiem gan spēļu, gan filmu, gan citās industrijās regulāri notiek tā, ka galaprodukts ne tuvu neatbilst reklamētajam, bet to pārbaudīt var, tikai nopērkot un izmēģinot.

Nu ja spēli nopirka pre-order, tūlīt pēc Blizzcon tad iespējams, taču OW bija close beta = pilns twitch kur varēja paskatīties gameplay, maija bija open beta = pats bez maksas varēja izmēģināt.

Acīmredzot tu neesi pat iedomājies par iespēju, ka spēles mēdz mainīties starp alpha/beta stadijām un gatavo produktu + iespēju, ka, ilgāk spēli paspēlējot, atklājas nepatīkamas lietas, ko testos vai gatavās versijas sākumā nevarēja pārbaudīt.
Tā ir noticis ar neskaitāmām spēlēm un noteikti notiks arī turpmāk. Dažreiz izstrādātāju dēļ, dažreiz vienkārši spēļu dizaina dēļ.

tas, ka cilvēku neaizrauj spēle, nenozīmē, ka tā ir mārketinga vaina. kas šie par suņu murgiem?

Ierakstu labojaatkars24.Jūnijs 2016 14:27

Nu bāc, Vito! Kāpēc tu 1 konkrētam piemēram gribi pielīdzināt vispārīgas lietas ? Runa jau neiet par to, ka filmas reklāmas rullītis parāda visu labāko kas filmā ir, un skatoties filmu tu nevari saprast kas tas par m** uz kuru skaties vai spēlēm kur pirmais game play video no kaut kādas alpha versijas atšķiras no gala rezultāta. Runa iet konkrēti par OW, un konkrēti par Blizzard spēli. Un vispā, es vienkārši gribēju noskaidrot cilvēka viedokli, par to kāpēc viņam nepatika nopirktā spēle, jo, piemēram, es OW nopirku tiklīdz atvēra pre-order, un nenožēloju, nevis iesaistīties filozofiskā diskusijā par spēlu/filmu tirgu ^^ Es konkrēti nevaru saprast, kā pie tā kas bija pieejams pirms OW iznākšanas, tik un tā var vispirms samaksāt 40 eiro un tad teikt, ka nepatīk.

vito nav spēlējis nedz betu, nedz pilnu produktu, bet bārstās ar early access murgiem.

Es vienkārši komentēju to, ka cilvēkam šķiet dīvaini, ka kāds samaksā nopietnu naudas summu par spēli, un tad saprot, ka spēle tomēr nepatīk. Tā notiek ar dažādiem cilvēkiem un dažādām spēlēm, tādēļ to var attiecināt arī uz Overwatch.

Dažiem cilvēkiem gan ir tieksme sagrozīt citu teikto, pievienot ko jaunu, vai izlasīt tikai dažus vārdus. Atkars varētu nepārmest par lietām, ko neesmu teicis, viņa personīgā nepatika un nespēja to savaldīt nevienam nav noslēpums.

Ierakstu labojaVito24.Jūnijs 2016 15:18

nekas viņam nešķiet dīvaini. nopirka, nepatīk un vēlas refundot. tas, ka nevari izmēģināt spēli to nepērkot, ir normāli. ja vēlies mest pēdējo naudu spēlē un vēlies būt sure par pirkumu, tam ir domāts twitch.tv.

tas, ka hjubisoftam patīk maldināt cilvēkus, nenozīmē, ka ir tāpat arī ar blizzard. viss, kas bija closed / open betā, ir arī pilnajā produktā. pirms sākam mest overwatch/blizzard vienā maisā pie pārējiem, izdaram some research.

Neliels off-topic, lai atjaunotu Overwatch foruma topiku. Uzlīmēju D.Va skinu Ps4 konsolei. Vairs nav redzami skrāpējumi un konsole tagad tīri labi izskatās.

Bija dilemma D.Va vai Mercy, kas visvairāk patīk no tēliem, taču Mercy skinu neatradu. Tomēr ar D.Va esmu visvairāk spēlējis, tāpēc izvēle krita uz viņas.

Pasūtījumu veicu ebay ar pasūtījumu no Ķīnas, kas atnāca skaisti iepakotā paciņā divu nedēļu laikā. Paka aplīmēta ar paralonu, lai uzlīmes nesalocītos. Pastniece iemeta pat pasta kastē. Kopā ar sūtīšanu izmaksāja $7.99

D.Va ar pulti, konsoles apakša

D.Va Nerf this!, konsoles augša

Ierakstu labojaEking19.Augusts 2016 12:49

Labi izskatās D.Va arī laba izvēle.

@Eking Labs, es labprāt ko līdzīgu izdarītu, bet man patīk originālais ps4 vāks un uz pc man vāka nav kur līmēt Sad life

Mans mazais signature ^^

Nu, manā skatījumā tas gan ir izvarots PS4. Nekad neesmu sapratis tos, kas līmē uzlīmes uz da jebkā - mašīnas, skapja, telefona utt. Bet katram jau savs laikam...

Piemetināšu par to dīvaino "kāpēc pērk iepriekš neskatoties?"

Jā es tā piemēram daru. Esmu redzējis reklāmu, šad tad apskatos kādu gameplay video, pat nenoskatos vairāk par 5 minūtēm un pērku ja spēle uz doto brīdi liekas interesanta. Ja nē tad return, nesaskatu problēmu tajā.

Vairs nav laiki kā agrāk kad nopērc un viss.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 21 atbilde  •  Kopumā lasīta 2424 reizes