Notifications ikona

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nepazūd notifications, ja uzlikšķina virsū, tb parādas popups. Bieži vien ir tikai 1/2 notificationi, kas nozīmē, ka man nav nepieciešams doties uz "Skatīt visus paziņojumus" (Tajā brīdī pazūd, kad aiziet uz to lapu)

Pie notifikācijām noteikti tiks uztaisīts, lai tās pazūd uzreiz ar web socketiem vai ajaxu vai arī podziņu ar ko atzīmēt, ka ziņa ir redzēta

Mans mazais signature ^^

Podziņa noteikti būs lieks darbs lietotājam. Pārējie būtu ok.

Varam pievienot, ka uzpiežot uz globusiņa, visas, tur redzamās notifikācijas, iestatas kā izlasītas.

Būtu arī labi ja lietotājs saņemtu paziņojumu ja kāds atbild uz viņa ierakstu (aktivitātes & foruma ierakstus).

Varam pievienot, ka uzpiežot uz globusiņa, visas, tur redzamās notifikācijas, iestatas kā izlasītas.

Šo, es personīgi, nevēlētos, jo bieži vien ir tādas lietas, ko vēlētos, lai paliek paziņojumos un apskatu vēlāk, bet visi notificatinos notīrās uzreiz.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:24

Šo, es personīgi, nevēlētos, jo bieži vien ir tādas lietas, ko vēlētos, lai paliek paziņojumos un apskatu vēlāk, bet visi notificatinos notīrās uzreiz.

Iespējams tad vienkārši pie katras notifikācijas pielikt kādu mazu "X" or smthn, kas apzīmē to ka katru notifikāciju var aizvērt individuāli uzspiežot uz Globusa, vai vienkārši to atverot, vai arī teiksim kā ar peles manevru (tāpat kā ar Android Smartfouniem), teiksim slidini uz labo/kreiso pusi, lai aizvērtu, or smthn.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:24
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 1114 reizes