GPU apgreids.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau.

Kaprīzas mirkļa iegribas dēļ apgriedoju savu GPU (stipri diskutējami vai bija vērts). No GTX980 G1 uz GTX1070 G1.

Nevarēju noturēties pretī kārdinājumam padalīties savā priekā. Ļoti ceru, ka ir izdevies pievienot bildes, jo abas rokas kreisās.

Šādus tādu benčmārkus taisīju gan ar veco, gan ar jauno gpu. Noteikti metodoloģija galīgi greiza un šķība, taču priekš manis - priekšstatam noteikti pietiek. Tīri interesanti šķita, ka - uz tausti GTX980 bija krietni smagāka kā GTX1070, bet varbūt tur vainīgs adrenalīns muskulī.

Runājot par fps daudzumu, jūtas ir dalītas - baigais fps kāpums nav, taču zināju ko pērku un arī rezultātu varēja paredzēt. No otras puses, bijusī GTX980 sedza pusi no GTX1070 cenas.

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Labs es ar plānoju uz 1070 apgreidoties.. pa manam pilnīgi pietiek.

Līdz GTX1080 patālu aizsniegties ar Eirikiem, lai gan tas laikam būtu sakarīgāks apgreids tieši no GTX980. Man gan te viens otrs lamā un saka, ka vajadzēja "izlaist" šito paaudzi un gaidīt nākamo.

Ja vēl man kāds uzdāvinātu G-Sync monitoru... - Starp citu, nekautrējaties.

Kāds tev CPU ?

Nu naic... Cilvēks vismaz shēmas salicis? nav plika diršana vismaz Apsveicu. Lai labi kalpo.

Ierakstu labojaJur4iks26.Jūlijs 2016 17:52

Līdz GTX1080 patālu aizsniegties ar Eirikiem, lai gan tas laikam būtu sakarīgāks apgreids tieši no GTX980. Man gan te viens otrs lamā un saka, ka vajadzēja "izlaist" šito paaudzi un gaidīt nākamo.

Ja vēl man kāds uzdāvinātu G-Sync monitoru... - Starp citu, nekautrējaties.

Mani šādi "šo izlaid ņem nākamo" bakstīja labu laiku.. TAS NEKAD NEBEIDZAS!!!!!

Savs funktieris tur ir.

Funktiera tur nav.. Kā mani centās atrunāt no iepriekšējo paaudžu ražojumiem tā tas noteikti turpinātos arī šodien.. Pamatojums - nākamā paaudze solās būt OP.. Nākamā zini arī.. Un aiznākamā būs vēl niknāka..

Es kaut kā savādāk par to funktieri biju domājis. Es to saprotu šādi - vai ir vērts (manā gadījumā) no GTX980 apgreidoties uz GTX1070 (GTX1080 ir par dārgu)? Bijušos un esošos fps'us var redzēt pirmajā postā.

Teorētiski es vairāk piekrītu, nekā nepiekrītu, ka tā nav galīgi slikta doma - vēl 2 gadus nodzīvoties, sagaidīt nākamo paaudzi un tad (tajā pašā cenu kategorijā) apgreidoties. Fps ieguvums būtu krietni taustāmāks.

Vienīgi - tie +/- 2 gadi jāgaida.

es piem. pagājušo gadu tā teikt apgreidojos uz I7 4790k tik tāpēc, ka varēju dabūt pa pāris simtiem .. citādāk neredzu jēgu, problēma jau parasti ir cenā un ja to cenu nevar dabūt nedaudz virs iepirkšanas cenas, tad nu īpaši neķēpājos pēc idejas tā ar visu elektroniku.. piem nesen Smartwatchu nopirku Samsung Gear S2, reāli vēl līdz gada beigām jebkādos veikalos tā cena tik zemu punktu nesasniegs, par cik es dabūju.. resp. es bez navarkas skatos netaisos maksās kaudzi, ja pēc pus gada jau jauns modelis.

Manā gadījumā bija 2 main goal - apgreidot cpu (core 2 duo kkāds) un gpu (HD6750).. Cpu konstanti rekomendēja gaidīt nākamo paaudzi.. Pieņemu tas turpinātos vēl šodien ja nebūtu paņēmis to ko paņēmu.. Gpu vismaz šāds stāsts nebija.. 10xx sērija bija pēdējais ko zināju pats un bija skaidrs ka šī sērija arī aizvietos manu mazgpu.. Rupji sakot vienā dienā ieslēdzās doma - overkills un that's it.. Tagad tik jāatrod īstais primary monitors un salīdzinoši jēdzīgs ssd (šķiet 850 evo tas būs)..

Manā gadījumā bija 2 main goal - apgreidot cpu (core 2 duo kkāds) un gpu (HD6750).. Cpu konstanti rekomendēja gaidīt nākamo paaudzi.. Pieņemu tas turpinātos vēl šodien ja nebūtu paņēmis to ko paņēmu.. Gpu vismaz šāds stāsts nebija.. 10xx sērija bija pēdējais ko zināju pats un bija skaidrs ka šī sērija arī aizvietos manu mazgpu.. Rupji sakot vienā dienā ieslēdzās doma - overkills un that's it.. Tagad tik jāatrod īstais primary monitors un salīdzinoši jēdzīgs ssd (šķiet 850 evo tas būs)..

GO PRO

@edza Nu nez nez..

@edza Nu nez nez..

ko nez, nevajag riskēt Evo mēdz arī gļukot .. par PRO versijām viss ideaļna .. man pašam 840pro iet jau ento gadu.

@edza Nu nez nez..

ko nez, nevajag riskēt Evo mēdz arī gļukot .. par PRO versijām viss ideaļna .. man pašam 840pro iet jau ento gadu.

Man 840evo iet jau ento gadu

@edza Nu nez nez..

2 nabadzīgi evo raidā jau gadu griežas. No problem. Lai gan... Kādi gļuki Tev par viņiem zināmi?

google, pa manam te pat kādam bij problēmas, ka tieši evo negāja .. protams who cares katrs pērk ko grib , es vairāk skatos Pro, jo ne pa velti viņi dārgāki.

google, pa manam te pat kādam bij problēmas, ka tieši evo negāja .. protams who cares katrs pērk ko grib , es vairāk skatos Pro, jo ne pa velti viņi dārgāki.

Tad jau tu no Paulīnes un Līzbetes ar sēnes pirktu.. Dārgākas taču..

A, jūs par SATA vai par M.2?

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 23 atbildes  •  Kopumā lasīta 1966 reizes