The Division

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau. Meklēju kādu domubiedru, ar kuru kopā varētu ik pa laikam paspēlēt The Division (PC). Principā - arī noderētu info, kur meklēt The Division LAT komūnu.

Ar pāris draugiem paņēmām @ launch division uz PC, tikām līdz 30lvl, nedaudz paskraidījām pa dark zone, papildījām daily misijas un sen jau vairs neesam aiztikuši. Cik dzirdēts, tad tā ir 90% cilvēku. No wonder division player base nokritās pa 80 vai 90%.

TL;DR šaubos vai atradīsi kādu biedru.

Es būtībā patreiz esmu turpat kur tu beidzi. Lieku lielas cerības uz Season Pass, taču patreiz nevaru nolikt tos 30 Evro. Netaisos padoties pagaidām.

Jāpiekrīt Atkaram. Uz launch bijām 5 cilvēki. Spēlējām gandrīz katru dienu līdz pirmajam inkurzim, bet tad visiem kaut kā piegriezās. Pats spēlējis tagad esmu tik tad, kad lielais content patch iznāk.

Principā joprojām meklēju saujiņu ar Lat Divīzijas domubiedriem. Ar "urļānoviem", kuri ir bieži redzami onlainā, diez ko neizdodas sadraudzēties ilgtermiņā saspēles nolūkos.

Tikai vienu vienīgu reizi esmu redzējis latvieti - vismaz spriežot pēc nika, kurš bija izlasāms un saprotams latviešu valodā. Neticu, ka latvieši ir ārkārtīgi maz.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 1120 reizes