Paraksties

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Velti 5min sava laika un paraksties! https://manabalss.lv/i/1038

Un veiksmi diskrimināciju pret noteiktu cilvēku grupu aizliedzot. Apsveicam. Īstenībā ir ļoti daudz ierobežojumi jau, bet neviens viņus neķer esmu tik 1 reizi redzējis kā aiztur par smēkēšānu pieturā. Es personīgi nesmēķēju un nepatīk īpaši, ka smēķē publiskās vietās, bet atkal ierobežot cilvēkus tik smagi dēļ tā, ka viņi smēķē jau sanāks konsticionālais pārkāpums.

Ierakstu labojaDJkikisa2.Augusts 2016 11:30

jāsāk ar cilvēku izglītošanu. tak eju pa ielu 15 gadnieks prasa lai More nopērku .. WTF

Es arī nesmēķēju un man arī traucē. Pamatu pamatos piekrītu un atbalstu ideju pašu par sevi.

Te var visādi oponēt un sadomāt visvisādus aizliegumus un likumus, taču tas ir un būs pupu mizas un tas gluži vienkārši nestrādās, kamēr ik pa 10 metriem nestāvēs, acīmredzot, menti un nekratīs ar pirkstu. Starp citu, es neticu un arī nākotnē neticēšu, ka kaut kas tāds strādās praksē.

Tas gan nesamazinās smēķētāju skaitu, taču es uz viņu rēķina mēģinātu uzvārīties un krietni paceltu cigarešu cenas un pie vienas vietas, ka tepat aiz stūra Jurčiks tirgo 3x lētāk, protams, ievestas ar ogļu vagoniem vai kā savādāk.

Pēc idejas atbalstu, jo kādēļ man jāelpo citu izpūstie dūmi? Tāpat, kā publiski alkoholu var lietot vien tam paredzētās vietās, tad arī cigaretes vajadzētu lietot tam paredzētā vietā. Tik jēga no balsošanas tajā lapā nekāda.. @DjKikisa alkoholiķus var diskriminēt, pīpmaņus, nē? :D Kā ir ar narkomāniem, varbūt nimfomānes arī nevajag diskriminēt - lai ņemās publiski? Pietiek jau ar to, ka tie pīpmaņi savu smaku izvazā visur kur iet no elpas/drēbēm vien..

@edza .. sīkie jau no pirmās klases pīpē..

Es plānoju turpmāk visu no vilciena izkāpušo smēķētāju priekšā atvērt bikšu priekšu un sākt priecāties ar sevi JO TAKŠ ĻOTI VAJAG!!! Tos besmadzeņu lopus parasti ļoti lielā steigā atstāju aiz muguras pagrūžot maliņā.. Nedo dies kaut ko sāks pukstēs - cigareti dabūs apēst..

Pirms tam varbūt vajag apskatīt šo.

Es uzskatu, ka tādu aizliegumu NEKAD nepieņems un tāpat daudz svarīgāk būtu izglītot cilvēkus, nevis kaut ko aizliegt. Ja bērnībā aizliedza pārāk daudz spēlēt PS/SEGA/kas nu kuram bija, bet vai kāds klausīja? Turpināja spēlēt, tikai slepus. Vairums cilvēku [ne]domā un uzvedas vienādi.

Nebūtu LV tik daudz pīpmaņu, politiķi būtu tievi.

@DJkikisa nu jau gan muldi. Diskrimācija ir tad, kad man jāosta cigarešu dūmi pret savu gribu. Gribi smēķēt un bojāt savu veselību, tad dari to netraucējot citiem. Un problēma nav neesošajos policistos ik pēc 10 metriem, bet gan cilvēku attieksmē un izglītotībā. Pareizi raksta - konstitucionālais pārkāpums

Es vairs nelasu ko raksta DJkikisa Viņam ar saprašanu par dzīvi ir tā kā ir.. Sāku plānot ko varētu pretī dot smēķētājam.. Ideja ir piem kaut kas šāds .. Ir kādas labākas versijas?

Ierakstu labojanice14.Augusts 2016 16:07

Pirms tam varbūt vajag apskatīt šo.

Es uzskatu, ka tādu aizliegumu NEKAD nepieņems un tāpat daudz svarīgāk būtu izglītot cilvēkus, nevis kaut ko aizliegt. Ja bērnībā aizliedza pārāk daudz spēlēt PS/SEGA/kas nu kuram bija, bet vai kāds klausīja? Turpināja spēlēt, tikai slepus. Vairums cilvēku [ne]domā un uzvedas vienādi.

Nu, tas skaitītājs gan ir fufelis, taču ideju jau tas nemaina, jo neviens no tiem projektiem tiešām nav realizēts. Tik problēma jau ir nevis manabalss.lv, bet gan tajos, kas šīs balsošanas izveido. Savāc tās 10k balsis un aizmirst.. Kā jau ar visu - katru gadu bļaujam, ka politiķi neko nejēdz, bet balsojam par tiem pašiem.

smēķēt publiskās vietās nemēdzu, bet reizēm grūti saprast, kas daža izpratnē ir publiska vieta, un kas nav, bet pirms aizliegt to visu padarīšanu, kā ar cirvi nocirst pirkstus, tad vispirms lai iekārto publiskās smēķētavas

smēķēt publiskās vietās nemēdzu, bet reizēm grūti saprast, kas daža izpratnē ir publiska vieta, un kas nav, bet pirms aizliegt to visu padarīšanu, kā ar cirvi nocirst pirkstus, tad vispirms lai iekārto publiskās smēķētavas

Smēķēt pa lielam vari mājās vai smēķētavā. Dažam šķiet ka piem vilciena perons nav pietiekami publiska vieta un ķer pēc cigaretes pat neizkāpjot no vilciena.

Ja to darītu kulturāli, tad nebūtu problēmu. Ja to dara pieturas, veikala tuvumā, kur atrodas citi cilvēki - pavaicā, vai netraucē, vai vienkārši var paiet tālāk. Bet dažiem pietiek bezkaunības to darīt pat zīdaiņu, mazu bērnu tuvumā. Pāris dienas atpakaļ stāvu pie veikala, un netālu vēl sieviete ar zīdaini ratos stāv. Viens bariņš burtiski metra attālumā sāk kūpinat.. Piegāju, un pateicu, ka ir taču daudz vietas, kur var uzpipēt.. Gandrīz beidzās ar dūru vicināšanu..visticamāk arī beigtos, ja ne viens tajā barā pārējos tomēr aizvilcis prom.. Protams, var jau teikt, ka arī tā sieviete varēja paiet tālāk, bet tajā brīdī ārā lija lietus. Cilvēki diemžēl vairumā gadījumu ir cirvji, so pa labam šie savus ieradumus nemainīs. pīpēšana ir katra privātā darīšana, un, ja grib pildīt savas iekšas ar darvu, tad, lai dara to. Bet tā, lai apkārtējie nebūtu spiesti bendēt savas iekšas viņu dēļ.

Ierakstu labojaWreck5.Septembris 2016 12:34
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1255 reizes