Sveiciens visiem !!!

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

-Tātad Vārdā mani Raimonds -22 gadus vecs jaunietis -Dzivojos pa arzemēm Jeb konkrētāk Vācija Turpat Vācijā arī strādāju

• Brīvajā laika hobijs spēlēt video spēles *PS3,Xbox360 un protams PC
  • Ingame Nick vienmer un visur DZERA or DZERA_LV

Tē arī būs mans PC:

• Cpu - intel core i7-4770(3.4 GHz)
  • Ram -G.Skill ARES - Memory - 8 GB ( 2 x 4 GB )
  • HDD 1TB + SSD 120 GB
  • Video Card GeForce GTX 660 (2gb)
  • Monitor 1 - Benq GL2450
  • Monitor 2 - Samsung SyncMaster S22B300
  • Razer Kraken 7.1 - CHROMA Headset kad vēlos būt brīvaks no vadiem lietoju Logitech G930
  • Razer Blackwidow - Chroma keyboard
  • Logitech G502 mouse °DFGT, Xbox wireless controller -Web Cam - Logitech C920 HD Pro

Mani vel var atrasti:

Instagram-----> https://instagram.com/dzera_lv/ Steam------> http://steamcommunity.com/id/DZERA_LV/ Kur gan bez sava twitch------> http://www.twitch.tv/dzera_lv

Tas nu laikam arī viss īsumā par mani :s_peace:

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:58

Čau. Prieks redzēt kādu konsoļu 'brāli'. Esi varbūt domājis pāriet uz kādu no jaunajām konsolēm? PS4 vai xbox one?

Čau. Prieks redzēt kādu konsoļu 'brāli'. Esi varbūt domājis pāriet uz kādu no jaunajām konsolēm? PS4 vai xbox one?

Doma ar laiku pirkti ps4 bet xbox ne paldies _

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:59

Doma ar laiku pirkti ps4 bet xbox ne paldies _

Tad gaidam Tevi mūsu pulkā

Sveiks ,Raimond (DZERA)! Mani sauc Lauris un paldies ,ka iepazīstināji Strike.lv videospēļu portālu ar savu personību. Savā iepazīstanišānās rakstā Tu neesi minējis par Tev interesējošām spēlēm ,tāpēc lūgums padalies ar šo informāciju. Varbūt atradīsies kāda kopīgā spēle ,kuru varēsi uzspēlēt kopā ar kādu šājā videospēļu portālu reģistrētu biedru ,tajā skaitā mani. Kā arī vēlētos zināt ,kāpēc Tu dod priekšrocibū PlayStation4 konsoles iegādei ,nevis XBOX One?

Sveicināts, Raimond ! Yeah, mēs te ar ar PS4 apgrozāmies, varēsim kopīgi uzspēlēt. Bet jā man arī jautājums, kāpēc tieši PS4 izvēlējies, tāpat kā mēs, nevis Xbox one ?

Attēla apraksts

Mans mazais signature ^^

Sveiciens, tev, vienam.

• Hmm manis intersoješas spēlēs..... nu teiksim tā CS GO , GTA 5, Kā arīpatīk indi game Kā arī esmu World of Tank fanāts Esmu piedalijies Slēgtajā Alfā World of warships, Slēgtajā Betā World of tank general ( karšu spēle ) -uz ps3 protam tik bieži vairs netiek spēlēts bet nu Gran turismo 6 parsvarā -xbox 360 jau kādu laiciņu nav aiztikts

Kapēc Ps4 nevis Xbox ..... Tā vienkārši ir Kautkā vairāk piesaista ps4 Kā arī atsauksmes par ps4 ir labākas

sveiks pulkā!

• Hmm manis intersoješas spēlēs..... nu teiksim tā CS GO , GTA 5, Kā arīpatīk indi game Kā arī esmu World of Tank fanāts Esmu piedalijies Slēgtajā Alfā World of warships, Slēgtajā Betā World of tank general ( karšu spēle ) -uz ps3 protam tik bieži vairs netiek spēlēts bet nu Gran turismo 6 parsvarā -xbox 360 jau kādu laiciņu nav aiztikts

Kapēc Ps4 nevis Xbox ..... Tā vienkārši ir Kautkā vairāk piesaista ps4 Kā arī atsauksmes par ps4 ir labākas

Ja man prasa kurš labāks, es saku, ka nezinu Bet vienmēr mana izvēle ir PS4, i have no idea why. Laigan es uz PSN esmu dažreiz šausmīgi ieberzies, briesmīgi daudz reizes trāpījies, kad PSN ir offline un tad viss ir slikti un Sony ir ļaunie.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:00

Mans mazais signature ^^

Arī manā īpašumā ir PS4. Izvēle nebija grūta, jo PS4 ir spēļu konsole, bet Xbox One,vairāk , jau velk uz multimēdiju iekārtu.
Par psn baigo sūdzību nav, kopš Z-svētkiem kad viņus uzhakoja viss ir ok, ja neskaita sīkus pārrāvumus.

Čau kakau, sveiciens pulkā. Ja vēl spēlē PS3, vari pievienot mani - rocco663

Cik skatos sasveicināšanāš esi tik palielījies ar savu kompi.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 1521 reizi