Kādas pelītes spēlēšanai izmantojat ?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Hello, esmu sācis pētīt pelītes un doma atrast kādu baigi ērtu un piemērotu, tikai lai to izdarītu ir jāapskata neskaitāmi daudz pelītes, kas ir diezgan unreal, varbūt kopīgi varam atrast "the best" gaming pelīti ?

Kādas jums ir vajadzības pelītēm ? Man personīgi kritiski ir šie punkti:

1. Pelītes svaram jābūt jūtamam, lai neslīd pa galdu prom,
  2. Šobrīd cienu pelītes ar vadu, bet nesen redzētais, Logitech jaunais aparāts, kurš ir wireless un ar ātrāku response time kā ar vadu liek man pārdomāt šo punktu,
  3. Jābūt ērti rokai.

Kādas pelītes esat mēģinājuši un vai ir kādas labas atsauksmes ko iedot ?

Personīgi esmu testējis visādas pelītes, darbā ar Logitech Master MX strādāju - darbam okey. Gamingam iepriekš testēju Steel Series Diablo III, pelīte ir šausmīgi viegla kā tāda pūciņa un rullītis atteica pēc gada. Tālāk mēģināju Gaming Mouse KingTop no Amazon pa lēto, smieklīgi vai nē, bet darbojas tīri okey, ir svaruma regulētājs un varu dabūt sev tīkamu svaru pelītei, bet pogu spiešana liekas tik "lēta" un izvietojums ne gluži tas parocīgākais. Tā kā šī pelīte īsti neapmierina, gribētos atrast kaut ko foršāku.

Vai kāds ir mēģinājis kādas Logitech gaming peles ? Gribētu dzirdēt Jūtu atsauksmes par Jūsu pelītēm.

P.S. Šobrīd metu acis uz šo aparātu, bet is it any good ? http://gaming.logitech.com/en-us/product/g900-chaos-spectrum-mouse

Mans mazais signature ^^

Kaut kad jau čatā rakstīju, bet forumā būs labāk.

Gadu atpakaļ arī bija jātiek pie labas peles, līdz ar to nācās izdarīt izvēli. Izmēģināju 2 Roccat peles, kuras manai rokai galīgi nepatika un arī uzbūves kvalitāte neapmierināja. Brālim ir Logitech G502, kādu laiku to palietoju, it kā ok, bet tomēr nebija īsti tas.

Līdz beidzot nolēmu riskēt un iegādāties Mionix Naos 7000. Kompānija atrodas Zviedrijā, ražo peles, klaviatūras un arī headsetu. Naos pele ir pieejama gan ar optisko, gan lāzera sensoru. 7000 ir ar optisko sensoru. Peles forma - ērtākā pele, ko ir satvērusi mana plauksta (vismaz man). Pele ir liela, salīdzinot ar citām, visi mani pirksti atrodas uz tās, kas man ir ļoti iepaticies. Kā es pieķeros citai pelei, tā uzreiz liekas dīvaini, ka mazo pirkstiņu nav kur likt. Šai pelei nav daudz pogu, tikai pats minimums. Uzbūves kvalitāte ir, kā lai to pasaka, outstanding. Rullītis ir kluss, katrai pogai ir izteikts klikšķis un nav nekādu brīvgājienu, pakratot peli nav dzirdama ne mazākā skaņa (atšķirībā no Roccat, kurai jaunai grabēja rullītis). Uzbūves kvalitāte atstāja uz mani tādu iespaidu, ka iegādājos arī Mionix klaviatūru.

Attēla apraksts

Pirms dažām dienām nopirku RAZER DEATHADDER CHROMA.Pagaidām apmierina.

@kornivskis Thanks par detalizētu aprakstu, pele tiešām izskatās ērta, līdzīgi man esošakai, kura ērtības ziņā ir ok, ērtāka par citām ir. Nolēmu izmēģināt, uzsūtīju Mionix Naos 8200, jo mani ieinteresēja tas lāzeris, man šobrīd interesē cik liela atšķirība ir lāzerim no optikas. Septembra sākumā būs paciņa klāt, tad arī uzmetīšu kādu detalizētu info par to peli. Ja nepatiks, nu tad turpināšu meklēties

@line^ Un kā pogas spiežās ? Cienu Razer produktus, pašam Razer Adaro In-ear ausis un baigi super kvalitāte materiāliem un skaņai. Nekad neesmu razer peli turējis gan rokā. Rokai ērti ?

@krii1988 Zowie pelēm nav tā, ka tas rullītis ir tāds "slidens" ? Iedomājamies situāciju - saspringts mačs, jau 20 minūtes spēle iet un rokas nedaudz nosvīdušas un vienā brīdī rullītis paliek gluds un nevar normāli pārslēgt ieročus - Steel Series pelēm šī ir problēma, neattiecināma visiem, bet still tā ir mazliet problēma. Bet šķiet Zowie peli es arī iepirkšu patestēt.

Mans mazais signature ^^

@kornivskis Thanks par detalizētu aprakstu, pele tiešām izskatās ērta, līdzīgi man esošakai, kura ērtības ziņā ir ok, ērtāka par citām ir. Nolēmu izmēģināt, uzsūtīju Mionix Naos 8200, jo mani ieinteresēja tas lāzeris, man šobrīd interesē cik liela atšķirība ir lāzerim no optikas. Septembra sākumā būs paciņa klāt, tad arī uzmetīšu kādu detalizētu info par to peli. Ja nepatiks, nu tad turpināšu meklēties

@line^ Un kā pogas spiežās ? Cienu Razer produktus, pašam Razer Adaro In-ear ausis un baigi super kvalitāte materiāliem un skaņai. Nekad neesmu razer peli turējis gan rokā. Rokai ērti ?

@krii1988 Zowie pelēm nav tā, ka tas rullītis ir tāds "slidens" ? Iedomājamies situāciju - saspringts mačs, jau 20 minūtes spēle iet un rokas nedaudz nosvīdušas un vienā brīdī rullītis paliek gluds un nevar normāli pārslēgt ieročus - Steel Series pelēm šī ir problēma, neattiecināma visiem, bet still tā ir mazliet problēma. Bet šķiet Zowie peli es arī iepirkšu patestēt.

Ir labi.Man laikam tizli pirksi un dēļ tā bieži netīšam piespiežu labo pogu.Nu ir diezgan ērta,bet man liekas ka man drusku pa lielu.

Šādu ^^ Personiski mani apmierina. Ir gan savs svars, gan iespējas regulēt un manam gaming pietiek ^^

Ierakstu labojaDJkikisa18.Augusts 2016 17:06

man no normālajām pelēm pašlaik ir 2, Razer Taipan un Deathaddeer chroma ... nu ko lai saka abas mēsli Taipans vēl vismaz funkcionē kautcik, neskaitīsim ļoti ļoti mazo delay, kas fps ir kaitinošs un tas, ka pele domāta abām rokām ti abās pusēs ir back/front pogas, kas man traucēja. BET Deathadders uuuuh .. jau otro nomainīju un abiem gļuki... 1 atteicās middle click, kas ļoti traucē pilnvērtīgai browsēšanai, Otrajai pelei ik pa laikam izmetās Device not recognized USB errors .. Razer, kā tādu neiesaku labāk tiešām skatas uz tiem Zowie utt.

Laikam roķele vēl nav tik traki svīdusi, lai ko tādu piedzīvotu, rullītis adekvāti stingrs un rievains. Bet neesmu arī tik competative, lai kompetenti spriestu.

Jau mēnesi lietoju RAZER DEATHADDER CLASSIC Pagaidām sūdzību nav

Ierakstu labojasoprano19.Augusts 2016 07:31

Kādu laiku atpakaļ sagādāju sev šitādu skaistuli:

TT Esports THERON BLAZING Red TT Esports THERON BLAZING Red

Pirms tam gribēju Roccat Kone Pure Military. Dēļ formas un sensora. Bet tad pamanīju šo. Smuka. Pamēģināju - arī ērta. Darbojas arī tīri ok. Pirmā leita - izņēmu visus svariņus. Patīk vieglas peles.

Pirms tam bija A4Tech Bloody V4. It kā ērta, bet sāka palikt par mazu. Kā arī ļoti kaitināja fwd/bckwd sānu pogas, kas ir pārāk izbīdītas un regulāri nospiežas nevietā. Var atslēgt, bet tāpat kaitina. Kas arī bija kritērijs nākamās peles izvēlei.

Un pārklājums - pagaidām šis lamijnējums patīk daudz labāk par visiem tiem soft-touch-plastic ;D bet tas tikai tā - subjektīvi.

Da man bija Deathrazers, pēc 3 dienām vnk izmetu ārā No Logitech izmantoju riktīgi OLDSTY LOGITECH MX512 vnk ideāla, bet pēc 2gadu lietošanas sākās problēmas ar click kaut kā sāka nereaģēt, bet ne veinmēr. Ikdienā sēžu uz Kinzu V2 normāla pelīte i pašaut arī var. Un man rokas svīst un rulītis ir smuki rievains, bez gļukiem. Bet esmu nosēdies uz to ka laikam ievilkšu nāsīs ZOWIE EC2(vēl gan neesmu ticis pataustīt, bet kaut kad aizbraukšu pastumdīt veikalā pa galdu.), Pats esmu testējos FC1 nu tā tīri neko, vienīgais ja gribi softu kur visu rediģēt tad Zowies nebūs tavs draugs. Kādam traucē kādam nē. Nesen esot parādījusies Nixeus Revel Optical Gaming Mouse - PMW3360 kam solot ļoti labus panākumus, jo esot super vienkārša, bet perosnīgi neemsu testējis, daudz nevarēšu teikt. Cena nav liela un masdropa esot pa 36 bakšiem. Bet man patīk kārtīga izmēra peles, un salīdzinoši smagas, tākā vēl pētu un arī skatos uz dažiem logitech, bet man cenas kaut kā nevisai tām pelēm ko vēlētos.

Lietoju Steelseries Sensei RAW (tā Steelseries Diablo III man liekas ir vnk Sensei RAW ar peintdžobu), pati pele patīk, gan pēc formas, gan svara. Lietoju komplektā ar Steelseries QcK paklājiņu, tā kā pele arī slīd ļoti labi. Mīnuss ir, ka rullīts diezgan ātri sāka gļukot. Mēģināju taisīt vaļā un tīrīt, uz brīdi bija labāk, bet pēc tam atkal (izpaužas tā, ka skrollojot ik pa brīdim pārlec pretējā virzienā. Browsojot netu pārsvarā scrolloju izmantojot middle click). Vēl patīk, ka ir 4 pogas (2 katrā pusē). Iepriekš lietoju steelseries Kinzu v2, tā bija mazāka un bez ekstra pogām, pārstāju lietot, jo parādijās kaut kāds neliels gļuks ar left click (spēlēt netraucēja, bet Photoshopā to varēja just un tur tas bija ļoti kaitinoši) Nākotnē skatos uz Steelseries Rival 100 (ja arī tai parādīsies kādi gļuki, tad laikam jau nāksies meklēt citu firmu, vienīgais man viņu dizains baigi patīk)

Hehe, būšu tas pārkāpējs un atdzīvināšu gadu vecu sarunu.

Par cik pirms 1 gada iegādājos HyperX Cloud I, baigi iepatikās produkts, tad nolēmu, ka būšu HyperX fans. Tālākais seko tas, ka pirms mēneša iegādājos HyperX Pulsefire FPS datorpeli, un jā, jau zināju, ka būs feins produkts.

Mana lielā plauksta ideāli gulstās uz šīs datorpeles. Ir gan laba priekš Counter-Strike: GO (ko pats maz spēlēju), gan priekš pašreizējās TOP spēles PlayerUnkowns: Battlegrounds. Ir vairākas iespējas ar DPI. Ir viens mīnus, ka pelei nav savs lejupielādējams setups jeb tā teikt kontrolpanelītis.

Visā kopumā esmu apmierināts ar iegādāto produktu, cena arī nav tik liela priekš tik LABAS peles!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 834 reizes