Sasaistīt apskatus ar spēļu datubāzi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Esmu apkopojis datus par visiem apskatiem, kas ir publicēti Strike.lv (gan galvenajā lapā, gan žurnālos). Kopā sanāca 60, ieskaitot rakstus, ko īsti neskaitītu, jo tie ir par, piemēram, kādu spēļu seriālu vai konsoli kopumā.

Varētu pievienot sadaļu "Citi raksti" gadījumiem, kad saturu nevar uzskatīt ne par ziņām, ne apskatu (piemēram, manu "palagu" par Nintendo 64 konsoli).

Ja nu notiek brīnums un cilvēki pēkšņi sāk aktīvi veidot jaunu materiālu, nebūtu slikti, ja apskati būtu vieglāk atrodami. Risinājums varētu būt katru no tiem raksta tapšanas laikā asociēt ar attiecīgo spēļu datubāzes ierakstu. Piemēram, drukāju recenziju par Grand Theft Auto V. Kad raksts tiek pabeigts, izvēlos kategoriju "Apskati", tad blakus top pieejama meklētāja kaste, kurā izvēlos spēli. Ja gadījumā rezultāta nav, ir lauks, kurā var ierakstīt nosaukumu, tad pievienot šķirkli datubāzei. Ideāli, ja to varētu izdarīt bez lapas pārlādēšanas (Web 2.0, yo!).

Doma tam visam ir tāda, ka sadaļā "Spēļu apskati" augšpusē varētu būt alfabēts (burti parādās tikai tad, ja rezultātu skaits ir => 1). Nospiežam, piemēram, "D", zemāk izmet (dinamiski, bez refresh):

--Strike.lv-- (3)
Dead Island Remastered (video)
Dragon Age: Inquisition
Dungeon Siege II
--Strike.lv žurnāli-- (2)
Day of the Tentacle Remastered
Dying Light
--Citās Latvijas lapās-- (67)
Devil May Cry 4
(+66)

Uzspiežot uz kāda no spēļu nosaukumiem (datubāzes "nosaukums" vai "title" lauks), atver https saiti uz rakstu. Ja DB lauks "video" ir atzīmēts kā TRUE, blakus nosaukumam parādās " (video)". L.A. Noire gadījumā ir 2 rezultāti, tad zemāk vai blakus varētu pielikt " (2. apskats)" vai ko tamlīdzīgu. Tā kā žurnāliem nav kategoriju, redaktori rakstus pagaidām piesaistītu manuāli.

Ceru, ka jums patīk ideja un ko tādu varētu īstenot. Gribētu "defragmentēt" Latvijas video spēļu saturu, ar laiku pievienojot arī rezultātus ar linkiem uz citām lapām, kas vairs netiek atjaunotas (GameVision, LevelUp, UOC utt.). Esmu gatavs brīvos brīžos sagatavot CSV failus importēšanai datubāzē.

@genotsiid Sounds good. Rakstu datubāzē jau no sākta gala ir opcija izvēlēties spēli, tikai sapratu, ka manuāli veidot spēlu datubāzi ir skabarga vietā, kuru bikses sedz, tāpēc tas tika tā teikt izkomentēts ārā. Tā kā tagad nu ir datubāze, šķiet šito var piešķilt, jo nu pagaidām nekas grūts tur nebūtu. Paskatīšos, varbūt šovakar pat šito varu uzcept

Sākuma doma bija tāda, ka rakstam var pievienot vairākas spēles no datubāzes (visas spēles, kas tiek pieminētas rakstā), lai pie spēles info parādītos arī tur teiksim raksts ar nosaukumu "Top 10 gaidītākās spēles" tad visām tām 10 spēlēm, piesaistītos tas raksts Ja raksts iekategorizēts kā apskats, tad arī attiecīgi pie spēļu info tas rādītos kā apskats. Būtībā vēlviens šķērslis šeit ir attēlot apskata rezultātu. Visi lielie portāli tos atveido no 1 - 10 baļļu skalā, kas manuprāt nav īsti adekvāti, jo 6 liekas diezgan meh score, bet arī spēles, kurām ign teiksim ir vērtējums 5 vai 6, ir reāli lieliskas spēles. Tāpēc manuprāt vērtējumu likt nav adekvāti un tas neko man kā consumeram nepasaka. Mans piedāvājums ir likt "ieteikumu" vai un kam spēli mēs iesakām, jo ne visiem ir vienādas garšas kārpiņas. Tad attiecīgi pie spēles info būtu vai nu zaļš īkšķis uz augšu, sarkans - uz leju vai dzeltena plauksta kratās no sāna uz sānu.

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee Man šķiet, ka pagaidām varētu iztikt bez vērtējumiem. Galvenais panākt, ka var viegli atrast Strike.lv apskatus. Pēc tam jau var taisīt Latvijas Metacritic

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 2 atbildes  •  Kopumā lasīta 922 reizes