"Raibais suns pārlēca pār žogu"

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

"Labdien..." izskanēja klusums, ievelkot dziļu elpu, viņš turpināja, "mani sauc Gregs un es esmu alkaholiķis" -"Sveiks, Greg," vienbalsīgi atbildēja auditorija, viņu balsīs nebija manāma ne kripatiņa nosodījuma.

Tā, lūk, iesākot uz jautrākas nots, es esmu Kārlis - 20 gadus vecs švincuks, kas mitinās mūsu tēvzemes kodolā jeb Pierīgā. Studēju Ēdiena gatavošanas tehnologa jomā, kas iekļauj iemaņas (kvalifikāciju) pavāra darbā, viesmīlībā, miksoloģijā (parasto mirstīgo valodā - bārmenis), kā arī lietvedībā un kulinārijā.

Brīvo laiku sastāda dažādas aktivitātes, kā, piemēram, gatavot un pieslīpēt gatavošanas tehnikas (Deiveris approvo), dažādu videospēļu spēlēšana, mazliet no fitnesa, pārsvarā tiecos uz rakstniecību, kā arī patīk skatīties seriālus un būt slinkam pelmenim, kad tas ir iespējams.

Ar spēlēm saikne jeb vēsture aizsākās tālajos viduslaikos... nu, ne gluži, drīzāk ar pirmo pašmāju intelu un Duke Nukem 3D un citām MS DOS spēlēm, t.i., Paperboy, Bonkheads, Shadow Warrior, Doom utt. Pēc zināma laika perioda tiku iepazīstināts ar Half Life, kas skaitijās pirmā tīrasiņu trīs dimensiju spēle, pa virsu nāca CS 1.6, kas man, kā vienaudzim, maz kļāvās pie sirds. Spēlei bija potenciāls, bet maniem līkajiem pirkstiem un "randomajiem gājieniem" nē . Tā arī īsti nekad neķēros pie nopietnas CS 1.6 spēlēšanas, brīdi pa brīdim tika spēlēts, pārsvarā tā saucamajos publiskajos serveros. Pie nopietnas CS spēlēšanas pieķēros ar jaunākā brāļa laišanu pasaulē - Global Offensive.

Kā faktus jeb trivias var pieminēt, ka es nežēlīgi mīlu elektronisko mūziku, dažreiz klausos arī Hip Hopu, neskatoties uz to, vai tas ir kvalitatīvs pašmāju hip hops vai tā saknes rodamas pāri okeānam (Lil Wayne un pārējie vēzīšu dzimts radinieki netiek iekļauti "me likey" sarakstā). Retos gadījumos vēljoprojām nodarbojos ar karšu izstrādi mums labi zināmajā MTA Map Editor (Multi Theft Auto Map Editor).

Tas, manuprāt, lielākos vilcienos pat būtu viss. Labu veiksi Mārcim & Dāvim, kā arī pārējiem Strike.lv "famīlijas" biedriem. Ja ir jautājumi - vienmēr var jautāt, bet tas negarantē to, ka uz tiem tiks atbildēts.

Nobeigumam - BEAThovena simfonija.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:52

Hugz n kissez! :s_bomb:

Sveiks ,Kārli (Antjello)! Mani sauc Lauris un paldies ,ka iepazīstināji Strike.lv videospēļu portāla kopienu ar savu personību. Esmu patīkami pārsteigts ,ka Tava nākotnes profesija ,ēdiena gatavošanas tehnologs, ir tik daudzpusīga. Kā arī prieks zināt ,ka Tev patīk elektroniskās muzikas žanra dziesmas. Ceru tuvajā nākotnē redzēt no Tevis daudz elektroniskā muzikas žanra dziesmas iekš "Aktivitātes" un "Mūzikas istaba" foruma sadaļā.

čau Karlēn.

Kā paszaBiceps būtu teicis, Welcome & Thank you, my friend.

Attēla apraksts

Mans mazais signature ^^

Sveiks, Kārli! Bija interesanti lasīt. Laipni lūgts!

ne pa velti redaktors .. visiem ČAU es ir neliterārs un gramatiski šķībs spameris

Velviens "pavārs" ,mūsu te daudz sveiks!

Čau, Kārli! Turi profesiju, kā mazais puisēns tur savu... ...mammu

Čau, Kārli! Turi profesiju, kā mazais puisēns tur savu... ...mammu

Spatulu???

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 1009 reizes