XBOX 360 SLIM 500 GB/140 EIRO

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki,tātad pārdodu gandrīz 2 gadus vecu XBOX 360 slim versiju.Nu varu nemelot un pilnīgi ar prieku pateikt ,ka Xkaste ir teicamā stāvoklī ,nav ne reizes pievīlis ,ne lagojis un pēc vizuālā izskata praktiski kā jauns. Bet pūlts gan viena (sad) arī pūltīj nav ne vainas iet ideali.Pie Xkastes nākuši tikai sakarīgi cilvēki ,kas saprot ,kā izturēties rūpīgi pret mantām. Varbūt tapēc saglabājies un neiskatās pēc nodrāstas kastes. Un kapēc es pārdodu, well viņš vnk stāv malā un bēdājas putekļos . Diži daudz neesmu neko spēlēji un ilgi vienkārši ir tāds dators tas piesaista vairāk nekā xbox . Tātad līdzi bonusā dodu visus nepieciešamos vadus kā ari HDM vadiņu 3M laikam. Un kā arī spēles kā piem., GTA5, GTA4, mortal kombat complited edition, forza horizon pirmā daļa diemžeļ, call of duty modern warfare 3 un sims 3 pets. Daudz viņu man nav. Varu nodot tiešās rokās. Dzīvoju Bauskā un esmu students darba dienās atrodos Rīgā . 140 eiro par visu.

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Ierakstu labojaMAGIC SONYK18.Septembris 2016 16:21

Nez varbūt esmu izlepis, bet jaunu var ieķert par 130 Eur, kkur pat pa 100 Eur esmu redzējis.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 1 atbilde  •  Kopumā lasīta 906 reizes