Iespēja Lietotājiem "Blogot , ievietot bildes , zinas , video "

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Iespēja Lietotājiem "Blogot , ievietot bildes , zinas , video , konkursus " protams izejot stingru moderācijas pārbaudi . Tas piepildītu vietni ar svaigu lasām , skatām vielu . Principā ko gribēju teikt ir vēlme lūgt paplašināt Lietotāju iespējas ne tikai ņemt bet arī sniegt ieguldijumu.

Manuprāt, Tu vari sniegt pietiekami lielu savu ieguldījumu šī videospēļu projekta izaugsmē ,papildinot forumu ar tām pašām bildēm, ziņām un videomateriāliem tam paredzētajās sadaļās. Es personīgi uzskatu ,ka lietotājam patreiz tiek dotas pietiekami daudz privilēģijas un tikpat esmu pārliecināts ,ka privilēģiju skaits parastam lietotājam papildināsies. Nepieciešams vienkārši pagaidīt kā to visu laiku saka Mārcis (Marcisbee). Ja būs nepieciešamība pēc vairākiem spēļu apskatiem, jaunumiem u.tml. materiāla ,kurš tiek ievietots galvenajā lapā ,administrātori varēs vienkārši pieaicināt vairāk redaktoru ,kas ar šo darbu tiks galā.
      Manuprāt, Tu vari sniegt pietiekami lielu savu ieguldījumu šī videospēļu projekta izaugsmē ,papildinot forumu ar tām pašām bildēm, ziņām un videomateriāliem tam paredzētajās sadaļās. Es personīgi uzskatu ,ka lietotājam patreiz tiek dotas pietiekami daudz privilēģijas un tikpat esmu pārliecināts ,ka privilēģiju skaits parastam lietotājam papildināsies. Nepieciešams vienkārši pagaidīt kā to visu laiku saka Mārcis (Marcisbee). Ja būs nepieciešamība pēc vairākiem spēļu apskatiem, jaunumiem u.tml. materiāla ,kurš tiek ievietots galvenajā lapā ,administrātori varēs vienkārši pieaicināt vairāk redaktoru ,kas ar šo darbu tiks galā.

Tieši tas pats, ko es gribēju atbildēt.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:17

Katram savs redzējums , mans redzējums ir nedaudz savādāks . Protams nepiekrist ar tevi arī nevar. Es vienkārši izsaku savas idejas , portāla atīstībai , varbūt kāds no ieteikumiem nākotnē var noderēt !

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:18

Varētu mēģināt uztaisīt kaut ko tādu, blogot, veidot apskatus ne tikai par datoriem un datorspēlēm bet arī par telefoniem, to spēlēm, utml.

Ierakstu labojamaartijs16.Maijs 2015 11:54

Forumos jau ir sadaļas, kur Tu vari ievietot savus rakstus. Ar to jau lietotāji var sniegt pietiekami lielu ieguldījumu šī projekta attīstībā. Ne tā? Ideja jau ir laba, bet ir liels ''bet'', pats zini kāds.

Attēla apraksts

Bet ja godīgi, tad tie ieteikumi ir diezgan liela miskaste. Reāli blogot vari savā mājaslapā, kur cilvēki lasīs tikai tavu blogu, jo te visiem būs diezgan vienalga. Par tiem konkursiem, etc es īsti nesapratu ko tu domāji. tl;dr

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:18

Kaut ko izdomāsim no visiem ieteikumiem, paldies! Pagaidām nevaru pateikt precīzu laiku kad to domāsim, bet es apsolu, ka to domāsim kopistiski kā komūna un izteiksiet viedokļus un ieteikumus par katru jaunu fīču Pagaidām lielākais fokuss šobrīd ir uz tuvojošos strīmu un ar maksājumu sistēmas papīru sakārtošanu

Mans mazais signature ^^

Visu ko pieminēji var izdarīt "Aktivitāšu sadaļā"

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 917 reizes