Pārdodu MSI GTX 970 GAMING 4G video karti

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Pārdodu savu MSI GTX 970 GAMING 4G video karti, sakarā ar to ka vēlos iegādāties jauno GTX 1070. Nav ne vizuālu, ne kādu citu defektu. Garantija vēl spēkā līdz novembra beigām. Galvenokārt video karte tika izmantota video spēlēm. Nekādus overclockingus neesmu veicis.

Cena - 170 EUR

Ja ir interese, droši rakstiet.

Ierakstu labojaZeliroth21.Septembris 2016 12:46

Nelaid katru dienu cenu zemāk, varbūt kāds algu gaida

Man kārojas nopirkt, jo man tieši šitais pats modelis ir, doma moška sli saslēgt. Jautājums varbūt kādam ir bijusi pieredze ar sli un vai ir actual labums no tā gamingam performances ziņā ?

Mans mazais signature ^^

Man kārojas nopirkt, jo man tieši šitais pats modelis ir, doma moška sli saslēgt. Jautājums varbūt kādam ir bijusi pieredze ar sli un vai ir actual labums no tā gamingam performances ziņā ?

Jā, jēga ir, ja ir 4K vai 2K monitors, man čomam 3x klokoti 980Ti zem ūdensdzeses 4K nolūkam, bet ja nav 4K - tikai garāks virtuālais, nu, Tu jau zini kas

2x 970 atmiņa tik un tā 3.5GB + 0.5GB un jaunākām spēlēm labāk GTX 1060 pa ~250 EUR paķert ar pilniem 6GB atmiņas, bet 2x 970 būs jaudīgāka kombinācija. Līdz brīdim, kad aptrūksies atmiņa.

Vēl arī novēroti bieži gļuki ar SLI, nesaderība, Dirt Rally spēlējām SLI, viņš gļuko, atslēdzām, kā pa sviestu.

Ierakstu labojaA12y521.Septembris 2016 14:48

Ar SLI nav pieredze, takā grūti komentēt. Performance jau kā tāds būs labāks, bet cik daudz esmu dzirdējis tad ne visās spēlēs tas SLI skeilings būs 2x vairāk fps + ne visām spēlēm vispār ir SLI supports. 2 MSI dragoni jau labi izskatītos kastē.

jā labāk pārdod 970 un pērc 1070 tici man būs labāk

@edza Es esmu tāds spītīgs un tā kā šobrīd tāpat man visas spēles (nu kuras es esmu testējis) iet uz max settingiem, tad ir tāds risky move vai vispār ir jēga upgreidoties Tiesa 2 sarkanie drakoni kastē izskatītos sick ! Tikai problēma, ja gribu sli, tad jāpērk arī jauna mātes plate un jauns korpuss, jo vēlvienu te iebāzt nevarēšu

@A12y5 skaidrs, tad atmiņa tiek izmantota tikai no vienas video kartes un otra pēc idejas stāv idle ? Tad jā jūtams, ka no sli varbūt arī tāda jēga diži nav, tad jau ja jutīšu, ka spiež josta, tad būs jāceļ no veikala plaukta kāds gtx 1080 or smth.

Anyway, laikam tad neņemšu, bet no pieredzes saku, ka video karte ir baigi superīga un salīdzinoši klusa un Zeliroth ir pazīstams un uzticams, so rekomendācija no manis

Mans mazais signature ^^

Galvenais iemesls kāpēc vēlos veikt upgreidu uz 1070 ir 1440p. Vienkārši sāku just ka 970 nevar pavilkt 1440p uz stabilu 60 fps. Takā ja kādam interesē, droši rakstiet.

Pārdots pa 150 EUR ārpus foruma. Sorry ja kāds nupat grasījās rakstīt.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 1025 reizes