šis tas...

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad

1. mēģināju profila labošanā likt savu steam linku .. neļāva tik garu (kautkas tur nestrādā )
  2. manliekas jums google analītiķis nestrādā (erorrus chrome konsulē met tas plugins)
  3. tā rōzā mala ar paziņojumu pašā augšā kaitina ... negribas skatīties acēs grauž rozā pheh (runa par to ka krāsa neiet kopā, pa manam protams soo nvm)
  4. zinu ka strike logo var uztaisīt smukāk tā lai ar lapu saplūst nevis viens zils klucis
  5. šiem datumiem nevajadzēja būt pēc pēdējā komenta nevis topika datuma? Attēla apraksts
  6. šeit nevar pielikt arī pēdējā topika laiku .. šķiet ka tā būtu ērtāk. Attēla apraksts
  7. ja tirgus placis strādās noteikti vajadzēs apakšsadaļas .. kā pērk/pārdod 8 nav plānots uztaisīt kautkādu fikso čata līniju .. lai ja gribas iespamot visiem redzami var to izdarīt tur

Update:

1. pa manam man nenāk paziņojumi, kad man kāds ir atbildējis kautkur forumā utt. to vajadzētu ..
  2. vai kautkur var redzēt par ko un kapēc man nāk tie plusi ... vajadzētu ar kādu paziņojumu sistēmu savādāk meklēt pa visu forumu kurš tad īsti ir tas labadaris nava laik ietaupīgi.
Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:22

7.ja tirgus placis strādās noteikti vajadzēs apakšsadaļas .. kā pērk/pārdod 8 nav plānots uztaisīt kautkādu fikso čata līniju .. lai ja gribas iespamot visiem redzami var to izdarīt tur

7 - Ne vienmēr vajag ierastās Pērk / Pārdod sadaļas, or smthn, var arī uztaisīt tā kad teiksim es tagad taisu Topiku attiecīgi Tirgus sadaļā un man pie Topika veidošanas ir arī iespēja izvelēties - Pērk / Pārdod / Maina (un tad virs topika title parādas teiksim Teksts (PĀRDOD) Raķeti, vai (PĒRK) Šprotes), bet var arī protams tavu variantu. Nu nezinu kā vieglāk to realizēt, bet tāda ir mana ideja.

8 - Čata istabas top, cik es sapratu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:23

7.ja tirgus placis strādās noteikti vajadzēs apakšsadaļas .. kā pērk/pārdod 8 nav plānots uztaisīt kautkādu fikso čata līniju .. lai ja gribas iespamot visiem redzami var to izdarīt tur

7 - Ne vienmēr vajag ierastās Pērk / Pārdod sadaļas, or smthn, var arī uztaisīt tā kad teiksim es tagad taisu Topiku attiecīgi Tirgus sadaļā un man pie Topika veidošanas ir arī iespēja izvelēties - Pērk / Pārdod / Maina (un tad virs topika title parādas teiksim Teksts (PĀRDOD) Raķeti, vai (PĒRK) Šprotes), bet var arī protams tavu variantu. Nu nezinu kā vieglāk to realizēt, bet tāda ir mana ideja.

8 - Čata istabas top, cik es sapratu.

7.ideja neslikta, bet tad arī vajadzēs filtrāciju

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:33

Ou, tiku abos skrīnšotos.

Ja pa tēmu, tad..

3.tā rōzā mala ar paziņojumu pašā augšā kaitina ... negribas skatīties acēs grauž rozā pheh

Manuprāt, viss ir labi, jo kur citur liksi tādus mazos paziņojumus, diez vai kāds gribētu, lai viņam tiek iesūtīta ziņa pastkastītē.

7.ja tirgus placis strādās noteikti vajadzēs apakšsadaļas .. kā pērk/pārdod

Eh, edza jau paspēja izraut vārdus no mutes.

8.nav plānots uztaisīt kautkādu fikso čata līniju .

Kaut kur forumā lasīju, ka čats pašlaik ir izstrādes stadijā, tā kā jā. Šis topics

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:34

Es oponēšu un teikšu, ka ne rozā info līnijai ne Strike logo lapas augšā nav ne vainas. Vispār manās acīs dizains izskatās vistnotaļ lielisks un baudāms. Par komentāru un topiku laikiem gan piekrītu.

Es oponēšu un teikšu, ka ne rozā info līnijai ne Strike logo lapas augšā nav ne vainas. Vispār manās acīs dizains izskatās vistnotaļ lielisks un baudāms. Par komentāru un topiku laikiem gan piekrītu.

gaumes protams atšķirsies .. protams vizuālais ir so so nav tik svarīgi, ja ir pietiekami labi

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 11:35
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 1013 reizes