Dators par 800€

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Aloha Strike biedri!

Vēršos pie jums pēc palīdzības, vēlos iegādāties jaunus datora dzelžus par +/- 800€, šim korpusam- NZXT MANTA, ko jūs varētu ieteikt?

Korpuss ir iekļauts cenā ? Bet tā vari spiest uz i5-6600k un GTX 1060 .

Man sanāk šitāds - https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnRFQAwBEPRlRBF2v33Kr7ePUnEgV597KKrcFIGXthHAyU5SM9jC6azYRLFWT4%3D i5-6600k īsti neielien, jo mITX Z170 mātene vien jau ir ap 140€ (un bez Z mātenes no K proča īsti jēgas nav

es RX480 vietā ņemtu EVGA 1060 6Gb SC kartiņu , pašam tāda .. ir labs.

un SSD no Samsunga.

Ierakstu labojaedza2.Oktobris 2016 16:40

Hey, mans piedāvājums neintresē ? https://strike.lv/topic/534-pardod-gaming-datora-komlektu

Hey, mans piedāvājums neintresē ? https://strike.lv/topic/534-pardod-gaming-datora-komlektu

800 vai 1100 tomēr ir bik starpība

800 vai 1100 tomēr ir bik starpība

Nū parasti, jau mēdz arī pakaulēties.

Pagaidām izskatās šādi [Ieteikumi?]:

• i5-6600k 3.5GHz
  • EVGA GeForce GTX1060 6Gb SC
  • Gigabyte GA-Z170N-WIFI
  • Samsung SSD 850 EVO 250Gb
  • Kingston Hyperx Fury (8Gb x 2)
  • Dzesētājs (Be Quiet! Pure Rock BK009)
  • Barošanas bloks (Cooler Master ATX 2.31 B500)

pa manam diezgan OK.. vēl vari padomāt par parasto HDD kur Steam bibliotēku vai torrentus turēt.

tik viena lieta nopēr pareizo RAM jo 1a listā ir DDR3 a plate atbalsta DDR4

Ierakstu labojaedza5.Oktobris 2016 13:09

Pagaidām izskatās šādi [Ieteikumi?]:

• i5-6600k 3.5GHz
  • EVGA GeForce GTX1060 6Gb SC
  • Gigabyte GA-Z170N-WIFI
  • Samsung SSD 850 EVO 250Gb
  • Kingston Hyperx Fury (8Gb x 2)
  • Dzesētājs (Be Quiet! Pure Rock BK009)
  • Barošanas bloks (Cooler Master ATX 2.31 B500)

Es Kingston SSD ņemtu, ieekonomēsi ~20 EUR (Samsung gan jau ka labāks, bet man 3 gadus Kingston SSD un nekādu problēmu nav bijis) un 8GB RAM arī gan jau šobrīd ar atliektiem galiem pietiktu.. Tas tā, mans skatījums kur ieekonomēt kapeiku uz šo brīdi un par to paķert kādu Chivas pudeli vientuļiem geiminga vakariem

Ierakstu labojaA12y55.Oktobris 2016 13:55

Plusiņš par A12y5 rama apjomu. Apšaubu ka jebkad izsitīsi 8gb. Es no sava darba kompja īpašos gadījumos izspiežu 8+ bet normālos gadījumos vidējais peles spaidītājs hz vai izspiedīs vairāk.

Plusiņš par A12y5 rama apjomu. Apšaubu ka jebkad izsitīsi 8gb. Es no sava darba kompja īpašos gadījumos izspiežu 8+ bet normālos gadījumos vidējais peles spaidītājs hz vai izspiedīs vairāk.

Tīri spēlēm pagaidām ar 8Gb pietiek, bet ja vēl citas lietas dara, tas ekstra rams var noderēt (ir bijis pāris reizes, kad viens pats Photoshops pāri 5Gb ram apēd)

muļķības... neklausi šamos.. man ar 8Gb spēles spēlējot par īsu.. nācās slēgt atpakaļ pagefile lai spēle nekrašotu.

Ierakstu labojaedza5.Oktobris 2016 16:17

muļķības... neklausi šamos.. man ar 8Gb spēles spēlējot par īsu.. nācās slēgt atpakaļ pagefile lai spēle nekrašotu.

What? Ko tad tu tādu spēlē. Padalies.

piem Mirrors edge Cataylst crashoja pēc neilga laiciņa, ja pagefile nav.. jo vnk beidzas rams Miscreated ar nedzaudz iefrīzo ik pa laikam, kad uz max max.. RUST tas pats. un nē nav video vaina. ganjau vēl kādu jauno geimu var atrast.

piem Mirrors edge Cataylst crashoja pēc neilga laiciņa, ja pagefile nav.. jo vnk beidzas rams Miscreated ar nedzaudz iefrīzo ik pa laikam, kad uz max max.. RUST tas pats. un nē nav video vaina. ganjau vēl kādu jauno geimu var atrast.

Paldies par info. Noteikti pačekošu un painformēšu kas man sanāca.

Padalies arī kādēļ Pagefile atslēdz..?

Padalies arī kādēļ Pagefile atslēdz..?

lai pierādītu, ka RAMs pa īsu...

@edza es kafiju gandrīz caur degunu izpūtu

@edza es kafiju gandrīz caur degunu izpūtu

https://www.battlefield.com/games/battlefield-1/tech RECOMMENDED SPECS Memory: 16GB RAM Un ne vienīgā, tākā 8gb ir pa īsu.

Ierakstu labojaDJkikisa6.Oktobris 2016 01:23
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 27 atbildes  •  Kopumā lasīta 1988 reizes