PS4 trīs gadus vēlāk?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labs draugs piedāvā iegādāties savu divarpus gadus veco PlayStation 4 konsoli par € 200, jo pats to vairs neizmanto. Uz HDD ir Last of Us, COD: AW, Destiny u. c. zināmas spēles. Izklausās pēc ļoti laba piedāvājuma, bet baidos, ka arī manā īpašumā aparāts varētu krāt putekļus. Interesē tikai daži ekskluzīvi, piemēram, DriveClub, gaidāmā Gran Turismo, Uncharted 4. Mājās jau ir pietiekami jaudīgs PC (i5, GTX 970), kas ar PS4 slauka grīdu.

Jautājumi spēlētājiem šeit, kam ir gan spēcīgs dators, gan Sony aparāts: vai, jūsuprāt, ir vērts ņemt konsoli? Vai to vispār vēl ieslēdzat? Ko domājat par platformas ekskluzīvajām spēlēm?

mans ps4 krāja putekļus. labāk par to naudu nopērc kaut ko datoram.

mans ps4 krāja putekļus. labāk par to naudu nopērc kaut ko datoram.

Katram savs. Pirms diviem mēnešiem nopirku gaming pc. Pagājušo nedēļ pārdevu, jo praktiski nespēlēju viņu un PS4 sniedz krietni lielāku gandarījumu. Nav nekā labāk pēc garas darba dienas, kā atnākt mājās atraut alu un iekrist dīvānā ar pulti rokās

Last Of Us dēļ vien ir vērts nopirkt un uzspēlēt. Viena no manām top spēlēm un patika vairāk nekā Uncharted. Pēc tam jau varēsi pārdot, ja apniks

piekrītu @kornivskis es ņemtu dēļ Days Gone

@necro, kur problēma izdarīt to pašu ar datoru?

Esmu gan nopircis PS4, gan pārdevis PS4. Paliku nosliecies pie PC. Bet PC vs console karos netaisos iesaistīties, katram savi plusi, savi mīnusi. Es priekš sevis vairāk plusu saskaitīju PC.

PS4 var paņemt tīri dēļ Last Of Us un Uncharted.

Bet kur problēma sarunāt un aizņemties kaut uz nedēļu? Tad jau redzētu, cik ļoti tas aizrauj tevi.

Last of Us man jau ir uz PS3. Protams, nebūtu slikti spēlēt atkal ar augstāku kadru skaitu. Ir doma aizņemties kaut kad mēneša beigās, bet draugam nav ne DriveClub, ne Until Dawn, ne Uncharted 4. Ar pašu konsoli daudz maz esmu pazīstams, pults rokās turēta ir. Tieši spēlēm vajadzētu pārliecināt.

Problēma tāda, ka man ir pārāk daudz mantu. PS4 varētu būt vēl viena lieta, kas stāvēs neizmantota. Protams, var jau iziet visu, kas interesē, un tad konsoli pārdot. 1. pasaules problēmas...

1. pasaules problēmas...

Sajauci, mēs esam 3. Pasaules valsts.

@necro, kur problēma izdarīt to pašu ar datoru?

1. Nafig man 1000 Eur vērts PC pieslēgts pie Tv, ja tās pašas vajadzības man apmierina 200 Eur ps4. 2, Komplektā ar pc nāk galds,krēsls un cita huinja kas man lieki aizņem vietu. 3, Pieslēdzot pc pie tv ir baigais input lags uz mana 55 collu teļuka, FPS nav spēlējami . Ar PS4 šādu problēmu nav.

@Wreck eee nedomāju ka katram ir kāds paziņa kuram ir konsole un ir iespējams aizņemties

Bet nu katram savs, pc geimošanai protams ir lielisks, bet man pēc 8 h darbā pie pc mājās viņu vairs negribās redzēt

@NecroBob autors vēlas iegādāties to ps4 no paziņas

@NecroBob autors vēlas iegādāties to ps4 no paziņas

es vispārīgi runāju

Aizņēmos PS4. Izmēģināju Rise of the Tomb Raider un Driveclub PS+ Edition. Grūti spēlēt, jo man ir aptuveni 1/3 sekundes aizture starp pogas nospiešanu un darbību ekrānā. Sižeta ainās var redzēt, ka mutes nekustas sinhroni ar skaņu. Ārkārtīgi dumji šķiet, ka spēli var palaist pēc pirmo 5 GB lejupielādes, bet pēc 15 minūtēm parāda "Saturs tiek instalēts. Gaidiet vai nospiediet X, lai atgrieztos galvenajā izvēlnē." Izrādās, ka palikuši vēl 17 GB, kas lādējas fonā .

Laikam 30 fps kadru atjaunošanas ātrums + bezvadu kontrolieris + stulbs 4K Samsung Smart TV (kuram nav Game režīma) = traģiska recepte

Dīvaini, jo dienu iepriekš lietoju Wii U ar to pašu TV un nebija ne tuvu tādu problēmu. Labi, Mario Kart 8 darbojas ar perfektiem 60 – tur viss skaidrs –, bet Devil's Third ir ļoti svārstīgs freimreits (unlocked), kas netraucēja.

Aizņēmos PS4. Izmēģināju Rise of the Tomb Raider un Driveclub PS+ Edition. Grūti spēlēt, jo man ir aptuveni 1/3 sekundes aizture starp pogas nospiešanu un darbību ekrānā. Sižeta ainās var redzēt, ka mutes nekustas sinhroni ar skaņu. Ārkārtīgi dumji šķiet, ka spēli var palaist pēc pirmo 5 GB lejupielādes, bet pēc 15 minūtēm parāda "Saturs tiek instalēts. Gaidiet vai nospiediet X, lai atgrieztos galvenajā izvēlnē." Izrādās, ka palikuši vēl 17 GB, kas lādējas fonā .

Laikam 30 fps kadru atjaunošanas ātrums + bezvadu kontrolieris + stulbs 4K Samsung Smart TV (kuram nav Game režīma) = traģiska recepte

Dīvaini, jo dienu iepriekš lietoju Wii U ar to pašu TV un nebija ne tuvu tādu problēmu. Labi, Mario Kart 8 darbojas ar perfektiem 60 – tur viss skaidrs –, bet Devil's Third ir ļoti svārstīgs freimreits (unlocked), kas netraucēja.

Hmmm, vispār dīvaini. Man nav nekāda laga, starp pogām skaņu utt...... Runājot par game mode, tas nevienmēr palīdz, jo manam LG ieslēdzot game mode viņš ieslēdz kkādu iekšējo antialsingu un tad gan ir lags

Galu galā nopirku PS4. Ļoti stulbi liekas, ka visas diska spēles ir jāinstalē uz HDD. Tagad skaidrs, ka 500 GB ir stipri par maz. Domāju, vai likt 1 TB Hitachi Travelstar disku vai tomēr maksāt 2x vairāk un ņemt 2 TB Seagate. Konsoles veco cietni pārlikšu PS3. Jūsu domas par optimālo izmēru?

Man ir xbone 1 TB un cietais arī salīdzinoši ātri piepildās. Ieteiktu labāk 2 TB ielikt.

Jā, tomēr liekas, ka jāliek uzreiz 2 TB. Kaut kāda iemesla dēļ gan pliki tādas ietilpības HDD maksā dārgāk nekā ārējie. Laikam ņemšu kādu Seagate USB3 cietni un jaukšu ārā.

Jā, tomēr liekas, ka jāliek uzreiz 2 TB. Kaut kāda iemesla dēļ gan pliki tādas ietilpības HDD maksā dārgāk nekā ārējie. Laikam ņemšu kādu Seagate USB3 cietni un jaukšu ārā.

Sākumā arī tā domāju darīt, bet beigās tepat pie Atkara paņēmu 2TB Samsung Spinpoint KKadi 80 eur bija + vismaz ir garantija, ja nu kas

Jā, gribētu jau ņemt pliku disku, bet visos uzticamajos i-veikalos vai nu cenas ir virs € 100, vai arī augstums ir lielāks par 9,5 mm, kas neder. Seagate ārējā HDD iekšā ir tas pats Spinpoint, vienīgi zaudēju garantiju, attaisot vaļā. Man gan nekad neviens cietnis nav nomiris.

Ja @atkars kaut ko var piedāvāt no 2 TB laptopu draiviem, varbūt tomēr izvēlētos tādu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 19 atbildes  •  Kopumā lasīta 1049 reizes