Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Hellooo! Tātad jautājums - kādēļ novietojot mašīnu zem koka logi nekad naktī neaizsvīst? Par šo fenomenu sajūsminos jau labu laiku un šobrīt īpaši izbaudīju to ka arī ledutiņš nebija jākasa. Varbūt kādam ir kāds jēdzīgs izskaidrojums kādēļ tā?

Magic Tā notiek zem visiem kokiem, vai ir kāds īpašs?

Varbūt gar to koku iet siltumtrase? Varbūt fotosintēze? Varbūt aukstā gaisa spiediens ar priekšmetiem blīvākā apvidū? Varbūt saule neapspīd no rītiem? Bet laikam jau magic

Ierakstu labojaA12y519.Oktobris 2016 13:47

Zem šādiem .. Ja nav zari pāri tad viss ir pa vecam - t.i atkarīgs no laika apstākļiem.. Noteikti vēl kārtīgā ziemā jānočeko jo 100% neesmu pārliecināts kas pagājušajā notikās bet šķiet ka tas pats.. Bioloģiskie procesi šķiet te nav iejaukti. Drīzāk fizika kādā ziņā iejaukta. Rīta sauli aizsedz māja kas šo padara par lielāku mistēriju.

Man līdzīgi. Tajā vietā kur lieku mašīnu - man logs nekad nav aizsvīdis. Diezgan interesants skats, kad tu mierīgi aizbrauc, kamēr citi silda mašīnu un kasa logu.

koks nesanāk uz ziemeļiem un nosedz viņus ?

koks nesanāk uz ziemeļiem un nosedz viņus ?

Ņemot vērā gmaps tad nē

Man liekas,ka tas ir saistīts ar vēja vēsmām. Man ir tā, ja noliek vienā vietā un priekšējais stikls ir uz austrumiem, ir aizsalis,ja otrādāk tad nē

Vispār pāgājušo ziem bija jautri, mašīnā bija ticis mitrums iekšā un uz nakti mašīnai atdziestot salonā izdalījās kondensāts kā rezultātā stikls aizsala arī no iekšas

Aaa vienmēr jau var kā pensis uzklāt segu uz stikla, tad chill būs

Man jebkurā gadījumā stikls salst no abām pusēm jo "pečka" ir pamirusi

Laukos tā vienmēr daru. ir gadījies pilsētā redzēt, kā klāj segu.. No rīta segas vairs nav.

Laukos tā vienmēr daru. ir gadījies pilsētā redzēt, kā klāj segu.. No rīta segas vairs nav.

Es laukos parasti 15 min pirms braukšanas ieslēdzu pečku, tad eju iekšā dzert kafiju Kād jābrauc stikls ir vaļā un mašīnā ir + 30 grādi

Vispar ļoti labi strādā logu šķidruma uzliešana no kanniņas uz stikla, vispār nekas nav jākasa.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 836 reizes