Ko iesākt ar pavecu netbuku?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Pēc apgreida ir palicies pāri vec-vectētiņu rakstāmašīna - Asus EEE PC 1015PX Savulaik ņemts tieši priekš CS 1.6 (mūsu bariņam attīstot domu par tīkla baļļukiem). Puncī ir - divkodola Ātoms (1,6 Ghz) un 2 Gb ramiņš, 1024x600 pikseļi. Lietošanas laikos iekšā bija arī iemānīts SSD, kurš visus procesus padarīja mazliet ciešamākus.

Attēla apraksts

Ņemot vērā, ka viņš ir morāli, nerunājot nemaz par praktisko pusi, novecojis - problēma / jautājums šāds: ko man ar viņu iesākt un kā vispār viņu praktiski varētu vēl izmantot?

Priekš īpaši apdāvinātajiem - diemžēl izmešana vai visādi citādi izdemolēšana mani neinteresē.

Spēlēt kārtis un lasīt e-grāmatas? Tas ir netbuks, ko ar viņu citu var iesākt? Neko vairāk jau viņš nevelk. Nu var kaut kādus eksperimentus ar Steam In-home streaming pamēģināt. Tētim līdzīgs ir, tik visp ar HDD, pārējie stati tādi paši. Pa lielam tiek lietos mini spēlītēm vai grāmatām/filmām, ja aizbrauc uz laukiem

Noziedo kādai mazturīgai ģimenei/cilvēkam

Pieslēgt pie TV un skatīties uz TV seriālus vai filmas.

Var ieslēgties uz gadu dārza mājā un sarakstīt nākamo "Hariju Poteru" vai "Bada spēles". Ja nopietni, tad jebkurš no pārējo lietotāju minētajiem variantiem liekas derīgs. Ja nezini, ko darīt, kaut vai ziedo labdarībai. Gan jau kādam citam noderēs.

Kādas vispār tgd ir iespējas notirgot lietotu Laptopu? jauns jau maksā kapeikas, kur ta nu vel lietots..

Tā. - Pielietojumu atradu. Dīvainā kārtā, vecvecāki daļēji piekrita ņemt pie sevis šo burvīgo datorīti. Principā, viņiem lietošanā ērtāka šķita tāda paša izmēra Android planšete, taču man nav liekas...

Ko darīs? -

• Skype (video zvans)
  • epasts (bilžu aplūkošanai)
  • YouTube (video aplūkošanai)
  • Googles (vai cits) meklētājs

Jautājums par OS. Win vai Linux? Ņemot vērā šīs uzpariktes kiškiņas un augstākminētās vajadzības, vajadzētu pēc iespējas vienkāršāku OS ikdienas lietošanā. Es saprotu, ka atbilstošā vecumā ir indivīdi, kuri intuitīvi saprot vai vismaz nojauš, kas un kur ir jāspiež un jādara, taču manējie Vecīši tādi vienkārši nav, tādēļ baigais uzsvars būtu uz ārkārtīgi vieglu OS lietošanu.

Ar Win pašam ir tā kā skaidrs un būtu vieglāk apmācīt un nokonfigurēt maximāli ērtākai & vienkāršākai lietošanai. Kā ir ar kādu no Linuxiem? - Pieredzes principā pašam nav, lai gan pirms pāris gadiem kādas 3 nedēļas nosēdēju spiestā kārtā ar Ubuntu.

Paldies.

Ja vajadzības ir tik vienkāršas, tad personīgi liktu Linux. Ja par distrām, tad pašam patīk Linux Mint. Ļoti līdzīgs Windows arī, tā kā pieļlauju, ka tas ir pluss.

Radās problēma.

Vajag liela izmēra bezvadu peli.

Ar tačpadu viņiem ļoti pagrūti, bet manas visas peles ir maza vai vidēja izmēra.

Ir kāds konkrēts modelis iesakāms?

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 933 reizes