Visslabākais Windows priekš laptopa?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Kurš jūsu prāt ir visslabākais Windows priekš ne tā jaudīgākā laptopa? Nesen nopirku, un šobrīd nav nekāds Windows iekšā, tāpēc nevaru izdomāt. Gribās, lai ir gan ātrs pats, gan lai iet labi spēlēs. Zinu kad tas viss ir no datora iekšām, bet ja var tad vismaz kurš Windows būtu vissātrākais, jo noteikti tas arī kaut ko maina?

SSD maina daudz un OS ir atšķirīgs no PC, jo ir portatīvie uz kuriem labak iet w7 ir uz kuriem w8.1 un ir arī uz kuriem w10. Takā nav tāda viena ideālā.

Par to kurš ir ātrāks nepateikšu, bet par spēlēm viss ir atkarīgs no tā cik jaunas taisies spēlēt. Uz mana lapša ar win8.1 bija problēmas ar vecākām spēlēm. Dažas pat vispār palaist nevarēja, vienalga kādu compatibility mode liec.

Ierakstu labojaDooks15.Novembris 2016 04:16

Par to kurš ir ātrāks nepateikšu, bet par spēlēm viss ir atkarīgs no tā cik jaunas taisies spēlēt. Uz mana lapša ar win8.1 bija problēmas ar vecākām spēlēm. Dažas pat vispār palaist nevarēja, vienalga kādu compatibility mode liec.

Kādām spēlēm tas bij? Man uz W10 ir izdevies arī vecākas spēles palaist (CMR 2.0, CMR 2005, ToCA3, Red Alert 2, No One Lives Forever 2, Star Wars Dark Forces (šitas visp 1995. gada), GTA3 utt.)

Kādām spēlēm tas bij? Man uz W10 ir izdevies arī vecākas spēles palaist (CMR 2.0, CMR 2005, ToCA3, Red Alert 2, No One Lives Forever 2, Star Wars Dark Forces (šitas visp 1995. gada), GTA3 utt.)

RollerCoaster Tycoon 1 un 2 nevarēja nekādā veidā palaist.

Novilku RollerCoaster Tycoon 2 GOG versiju no TPB, uz W10 itkā strādā

Screens no mana kompja Attēla apraksts

Novilku RollerCoaster Tycoon 2 GOG versiju no TPB, uz W10 itkā strādā

Screens no mana kompja Attēla apraksts

Hm, nezinu. Man uz 8.1 toreiz negāja. Varbūt kaut kas cits bija pie vainas.

Man vienīgajam šķiet, ka - neminot datora parametrus, nevar pilnīgi neko ieteikt?

Nekur nav minēta absolūti nekāda info. Varbūt cilvēks iepircis kaut kādu Atom-crapu vai vienkodola brīnumu ar tikpat daudz rama un jūs iesakat Win10...

Man vienīgajam šķiet dīvaini?

Ja tas laptops ir nesen iegādāts, tad diez vai būs kaut kāds XP laiku vectētiņš, nezinu vai visp vienkodolus vēl var dabūt, a 7/8/10 performances ziņā daudz neatšķiras, tētim uz netbuka ir uzlikts W10, strādā tāpat kā ar W7. Un ja autors piemin spēļu spēlēšanu, tad arī netbuks tas diez vai būs.

ne tā jaudīgākā laptopa

Gribās, lai ir gan ātrs pats, gan lai iet labi spēlēs.

Šitie divi neiet kopā

Ierakstu labojashadow11815.Novembris 2016 19:35

Atvainojos, kungs, bet Jūs gribat teikt, ka nesen nav bijis iespējams nopirkt morālu un tehnisku lamatu, kurš ir pietiekams pagājušā gadsimta spēļu spēlēšanai?

@shadow118 starp w7 un w8.1 performances atšķirība ir jūtama. Starp 8.1 un 10 nejūtu. Diemžēl jāmin ka ne uz laptopa to testēju. SOOO.. Neņemt pierē šo figņu. @Šķidrinskis varu piekrist ka dzelži ir svarīgi lai zinātu ko ieteikt bet ja laptops ir no xp laikiem tas gandrīz droši vilks vismaz w7. Upgrade varētu būt neiespējams tīri upgrade neiespējamības dēļ ( LOOOOOL ). Piem savu laptopu nevaru pārcelt pāri w7 tīri dēļ morāli novecojuša biosa.

Ne tam jaudīgākajam laptopam nebūt ātram.. ever. Kkāds ssd un vismaz 8gb rams vēl varētu aiz matiem pievilkt to ātrumu un kko noturētu pie dzīvības. Paša laptopa lielākā sāpe līdz šim ir bijusi rama īsums (4gb) un cietņa derdzīgais lēnums.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 826 reizes