Skaļruņu izvēle

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki!

Esmu jaunu skaļruņu meklējumos, šobrīd acīs iekrituši šie Harman Kardon SoundSticks III, varbūt kādam ir pieredze ar šo brendu/ produktu? Vai ir kas līdzīgs iesakāms šajā budžetā, tad droši metam iekšā! Vēlētos atrast zelta vidusceļu apvienojot šīs īpašības- Kvalitāte, Bass, Dizains.

Brends it kā kruts

Vakar tika iegādāti jaunie skaļruņi- Harman Kardon SoundSticks Wireless, kas nomainīja Microlab Solo 6C pa lielam skaļruņu nomainīšanas iemesls- dzīvojam vienu reizi, jāpamēģina kaut kas cits, nepamēģinot ko citu, neuzzināsi kā ir citādāk! Attēla apraksts Sāksim ar to kad esmu atradis, to ko meklēju- zelta vidusceļu. Šodien saspaidīju pa opciju pogām un kvalitāte, ko sniedz šie skaļruņi ir fantastiska. Bass no pirmā acu uzmetiena var likties ko tad šie smalkie skaļruņi var, taču uzgriežot vien ap 30% basa un 30% skaļuma, viss apkārt jau rīb. Dizains nezinu varbūt citiem tās izskatās pēc seksa rotaļlietām, katram savs redzējums, par gaumi nestrīdas, man skaļruņu dizains apmierina un gabarīti vēl jo vairāk.

8/10 Ar rezervīti tikai tāpēc, kad vienmēr būs kas labāks, ja ne šodien tad rīt!

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Janvāris 2017 14:41
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 2 atbildes  •  Kopumā lasīta 1087 reizes