Kāda izmēra (cm) fotogrāfijas atbilst konkrētai malu attiecībai?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau.

Ir nepieciešams pasūtīt (taustāmas) fotogrāfijas. Bildes sabildētas dažādās izšķirtspējās un malu atiecībās.

Tiek piedāvāti šādi fotogrāfiju izmēri - 10 x 15 cm 13 x 18 cm 15 x 21 cm 20 x 30 cm

Sabildētās bildes ir šādās malu attiecībās - 1.33 1.78

Man nepielec - kādos izmēros (centimetri) pasūtīt fotogrāfijas, lai būtu "pa visu laukumu"?

Paldies.

Gandrīz gribas teikt ka tuvākais būs 13x18. Labojiet ja kļūdos. Šādu tizlo mateni nav nācies lietot gandrīz 10 gadus.... Gan jau visas attiecības ir vienādas

Ierakstu labojanice116.Janvāris 2017 22:53

Kādu tizlo mateni? Malu attiecības tiem izmēriem var elementāri sarēķināt. Jūs pamatskolu izlaidāt?

10 x 15 cm = 1.5, acīmredzami uzreiz. 13 x 18 cm = 1.38 15 x 21 cm = 1.4 20 x 30 cm = 1.5, tas pats, kas pirmajā.

Piedod @Vito . Esmu 0 matemātikā. Es knapi naudu esmu spējīgs saskaitīt.. PIEDOD!

Piedod @Vito . Esmu 0 matemātikā. Es knapi naudu esmu spējīgs saskaitīt.. PIEDOD!

Nē! Es tev nespēju piedod šādu nolaidību! Kā tu vispār spēji tā rīkoties?! Šausmas!

Jāsaka, ka pirms tam biju aizbliezis epastu kantorim, kurā regulāri attīstu fotogrāfijas, taču ilgi nevarēju sagaidīt atbildi, tādēļ te jautāju.

Atnāca atbilde no fotosalona -

3264 x 2448 pikseļiem vistuvākais būs 15x20 izmērs, bet 4128 x 2322 pikseļiem neviens precīzi neatbilst, lai saglabātu pilnu kadru bildi drukājam ar baltām malām.

Paldies, iesaistītajiem komrādiem.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 637 reizes