BlueTooth ausis spēlītēm.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau.

Meklēju BlueTooth austiņas (headphones), kuru spilventiņi ir pāri ausīm priekš geiminga.

Otro gadu lietoju 80 Eirikus vērtas bezvadu ausis (ne BlueTooth), kurām ir nelaime, ka ik pa laikam pārslēdzas "kanāli", ja kādu ilgāku brīdi ir bijis klusums (piemēram, spēlē vai pārstājis skanēt radio utt) un tas tā kā besī. Turklāt, gribās kaut ko svaigāku.

Vai varat ieteikt kādas aptuveni tajā pašā budžetā - BlueTooth un spilveni pāri ausīm, mikrofons var nebūt?

Paldies.

Tiešām visi sēž uz vadiniecēm?

Šobrīd sēžu uz vadiniecēm bet tiek apsvērta doma ietestēt bez.

@Šķidrinskis nesen iepirku Sony ZX770BN, vairāk gan mūzikas baudīšanai. Geimingā vēl nav izdevies notestēt bez vada jo nepieciešams manam PC iepirkt bluetooth adapterīti. Kopumā esmu ļoti apmierināts. Budžetā gan drusku pārlec tevis minētajiem 80 EUR. Esmu drusku satriekts ka Sony austiņas nevar izmantot ar Sony PS4, tas šķiet pastulbi. Attēla apraksts

@goodman2576 "drusku" Pats līdz šim neesmu vīlies soņi produktos un šīs jau paspēja iekrist actiņā bet tā cena nedaudz lika noraustīties..

@nice1 nu jā es ilgi skatījos un meklēju kaut ko labu bet zem 200 eur... nu šīs šķita sakarīgākais variants + 4 maksājumi bez uzcenojuma nemaz neliekas tik dārgi vairāk )) paņēmu www.1a.lv Un palasot lērumu atsauksmes, sapratu ka zem 100 eur kvalitatīvas bluetooth austiņas nav jēgas meklēt..

@goodman2576 par to nešaubos. Tā kā meklējos tieši priekš kompja tad nāksies arī bļūtūth adapteri gādāt.

@nice1 cik paskatījos tad visi tie bļūtūsi priekš PC ir gandrīz vienādi ... Man jau ar vajag ieskriet kāda veicī un paķert ... lai nav tas vads jāsprauž ))

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 897 reizes