Mp3 to CD Audio

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki vajag jūsu ,visu palīdzība , lūdzu nosaucīet bēzmaksas programmu , ar kuru drīksts , pārveidot mp3 dziesmas formātu uz audio cd un vienlaicīgi ierakstīt cd diska , lai varētu uz vecajiem maģiem atskaņot , agrāk , vairākus gadus atpākaļ to visu varēja paveikt ar nero burn ,tagād nevaru atrasts bezmaksas pīlnu dārba spējīgu versiju.

Nero gan nav bijis bezmaksas. Rupji sakot neviens jau neliedz viņu instalēt un dedzināt diskus jo ja nemaldos viņam bija triālis. Kamēr negūsti nekādu finansiālo labumu tikmēr triālis derēs. Labojiet ja es te leju ūdeni. Slinkums meklēt TOS viņam.

Man uz cd diska bija Nero 2006 , kaut kur, tam diskām vēl būtu jāmmētajas mājās ,bet nēesmu pārliecināts, kā uz win 10 pareizi darbosies , un ar tiem triāliem ir problēma diskā var iedzedzināt tikai 3 dizesmas , lai varētu pilnvērtīgi piepildīt dīsku pieprasa iegādāties pilno vērsiju , es cēru kā, kāds robins hoods atradisies iemetīs linku uz bezmaksās programmās.

Taspats nero vien ir šis: šeit Agrāk rakstīju ps2 diskus ar viņu tiesa gan tad bija maksas

@DJkikisa ko man linuxī izmantot?

@DJkikisa ko man linuxī izmantot?

Nu linux varētu šis derēt: https://wiki.gnome.org/Apps/Brasero

Milzīgs paldies.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 499 reizes