PS4 VPN

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labdien visiem. Lūdzu, tie kuri lieto PS4 un izmanto VPN, padalieties informācijā, kā jums izdodas, vai nepliķis darbojas un pieņem ka esat USA, vai kur citur, kāds ir VPN toolis ko izmantojat un kāds interneta provaideris LV. Drusku paniekojos ar rūtera VPN konfigurēšanu un diemžēl jāsaka, ka Netflix rādīja USA saturu, bet neļāva skatīties jo paziņoja, ka es izmantojot proxy.... pieņēmu, ka mana rūtera konfigurācija bija nekorekta. Varbūt kādam ir tieši šāda pieredze un var padalīties pieredzē. Paldies....

Apbēdināšu Tevi, diemžēl Netflix ir uzsācis cīņu ar šo.... Un VPN vairs nestrādā, ja atrod kādu kurš iet, tad pāris dienu laikā ir bloķis virsū

@Necrobob Tā ir tā ir, bet es vairāk biju domājis par SONY movies izmantošanu. Tad nu jāsaka ka pēc divu dienu jāšanās ar VPN secinājums ir tāds:

1. PS4 saprot ka atrodos USA vai GB un attiecīgi redzu saturu aplikācijās, kas domāts minētajiem tirgiem.
  2. Bet ar to arī prieki beidzās, jo neviens streams reāli nedarbojas ne BBC iplay, ne Sony movies. Izmet erorr un viss.
  3. Komunicējot ar atsaucīgajiem PureVPN supporta speciālistiem un mainot n-tos serverus tik un tā neizdevās neko palaist. SECINĀJUMS... VPN priekš PS4 video satura streamošanai nav derīgs (+ pieminētais Netflix stiķis kurš jau saprot ka mēģini to apmānīt). Ārī no komentāru daudzuma pie manas tēmas nojaušu ka citiem nav daudz ko teikt par šo jautājumu. Vēl pamēģināšu no PC izmantot VPN Sony movies sistēmā, varbūt ka vismaz tā darbosies....

hmm dīvaini..... Es kādreiz lietoju unblock-us un man viss tas gāja (izņemot Netflix), gan bbc i player,Amazon,HULU utt. Es pat God of War izgāju uz viņu "stream service".

Ierakstu labojaNecroBob31.Marts 2017 17:47

@Necrobob... ha spēļu streamservisu nemēģināju - man pārāk švaks inets lai spēles streamotu, runa bija par kinofilmām un seriāliem un tml... Nu ļoti iespējams ka PureVPN vienkārši sucks lai, arī ir maksas pakalpojums tik un tā sucks... Vai arī jaunajām PS4 konsolēm ir kaut kāds id kas bloķē visu šito stāstu... nu nezinu bet nav jēgas vairs baigi iespringt ja tas pasākums ir tik nenoturīgs un beigu beigās sarežģīts. Lai gan rūtera konfigurēšana bija ļoti vienkārša, tomēr I had no LUCK... Un lai nu paliek, jo šobrīd ir labs PS4 exclusive spēļu seils un es jau pamatīgi iepirkos.... No visa klāsta izgāju Order 1886. Man likās tīri ok, lai arī atsauksmes atceros bija ne-visai, manuprāt storijs labs un grafika izcila, un actions nemaz tik slikts nav uz kopējā fona. Ja sagaidi lineāru piedzīvojumu ar action elementiem skaistā viktorijas laika alternatīvā Londonā tād spēle ir superīga.. ja gribas RPG tad protams tur nekā tāda nav... tagad rindā Las of Us remastered, Until Dawn, Uncharted4, Ratchet and Clank un dažas mazās kā Entwind, flower, flow, journey un unfinished swan... Nezin kapēc paķēru arī PES2017, nu pārāk laba atlaide ))

Orderim nebija ne vainas, bet nu 60 usd viņš nav vērts , par to bija lielākā sāpe

Padod ziņu, vai kkas sanāk ar unblock- us ....

@NecroBob, yep piekritīšu ka 60 Eur noteikti nav vērta īpaši salīdzinot ar atvērta tipa RPG kā Witchers 200h pret 8-10h , bet uz atlaidīt par 10Eur tīri forši ). Tā nu tas ir konsole maksā lēti, bet spēles salīdzinoši dārgi un tomēr jāsaka ka Sony labi nostrādā savu ekskluzīvus, īsāka vai garāka remasters vai ne vienmēr zini, ka būs interesanti un kvalitatīvi.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 527 reizes