Labrīt

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labrīt,

pirms aptuveni pusotra gada šeit ar IRL drauga genotsiid palīdzību ievietoju savu Life is Strange apskatu. Kopš tā laika stalkoju strike, tādēļ nodomāju beidzot piereģistrēties, lai savāktu sev pienākošos slavu. Ironiskā vai citādā kārtā kopš Life is Strange pilnvērtīgi neesmu izgājis vai spēlējis nevienu spēli, tādēļ par īstu geimeri sevi vairs neuzskatu, bet ir interesanti lasīt par industrijas murdoņu. Ceru būt aktīvs, bet gan jau, ka ne.

Ierakstu labojafenfen5.Aprīlis 2017 09:37

Strike へようこそ。 Ja būs apskati, būs slava. Septiņiem cilvēkiem jānospiež «kudos», tad sanāks, ka esi saņēmis nopelnīto (par Life is Strange tos ieskaitīja man, hahahaha!).

Esmu cionisma upuris.

@fenfen Žēl, ka tā . Man gan viņš dikti patīk – atņem nabagiem, pārsvarā sievietēm un bērniem, zemi, nolīdzini to ar dzelteniem buldozeriem, izmēģini eksperimentālus ieročus, ievāc orgānus un pelni skaistu piķi. Ja kaut kas neiet pēc plāna, raudi visai pasaulei par notikumiem, kas risinājās pirms 70 gadiem. Pats labākais – kad nepatīk kāda teiktais, nosauc viņu par «noliedzēju», automātiski uzvarot jebkurā argumentā. Tas viss tāpēc, ka Grāmatā ir rakstīts, ka esam izredzētie. Dzīve ir skaista.

Kāda vaina cionismam?

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 565 reizes