Mehaniskā klava

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nju interneta draugi, padalieties ar to vai un kādas Jums ir mehāniskās klavas. Izvēle ir tik liela gan no zināmiem brendiem gan no ne tik zināmiem brendiem un ķīniešu kopijām, ka nu ir grūta izvēle. Uz doto brīdi esmu uzsēdies uz kylih red, normāli, nesūdzos, tad ir paklikšķināts arī GETERON BLUE switchi. Tagad ir neliela doma pamēģināt kaut ko citu , skatos uz Cherry MX Silver(speed) switcheim. Ko vēlētos uzzināt no Jums kādas ir Jūsu pieredze ar mehāniskajām klavām(domāju ražotāja klāsts) un kādi switchi, kā darbojas, vai visi kliki ir 100%, un ja ir tad kas notieksa ar softiem, MACRO fīča tiešām ir tā vērta? Šinī brīdi RGB ir iespējams, bet ne obligāts.

Padalieties info gan ar linkiem un citām lietām. Cena šoreiz nelienam varbūt virs 100-130 eur... Bet nu variācijas ir visādas un der ari mehāniskā pa 50 eur Paldies jau iepriekš.

Man lietošana ir Mionix Zibal 60 ar Black Cherry MX switchiem. Sākumā bija nepierasti ar melnajiem switchiem, bet tagad jau esmu pieradis un apmierināts, ka nomainīju parasto klavu pret mehānisko. Es gan neesmu testējis cita veida switchus, tāpēc mans viedoklis nav 100% pareizais.

Pati klaviatūra ir ļoti labas kvalitātes, patīkama pēc taustes plastmasa un nekā lieka. Man nav vajadzīga klaviatūra ar 20 papildus pogām vai fancy apgaismojumu ar visu iespējamo krāsu spektru. Softs klaviatūrai nav vajadzīgs pilnīgi nekāds, plug and play. Apgaismojums ir patīkami zaļš un acīs neduras, kā arī var mainīt tā spilgtumu un izvēlēties vai izgaismot visus taustiņus vai arī tikai WASD. Klaviatūra ir smaga un gaming sesijas laikā noteikti nekur neaizmuks. Savukārt, tiem kam bieži klaviatūra jāvazā kaut kur līdzi būs grūti. Cenu neatceros, bet kaut kas ap 130 eur maksāja.

Kotaku review

Zibal 60

@kornivskis kā pie velna krāsa var ietekmēt lietojamību?

http://www.wasdkeyboards.com/mechanical-keyboard-guide Tur zemāk ir parādīti visi mx switchi, krāsai nav nozīmes, bet gan tam ko tā apzīmē.

Mans mazais signature ^^

Still.. Maksimāls bulšits

Still.. Maksimāls bulšits

Būtu labāk bijis pateicīgs, ka tevi izglīto

Pieņemu esmu ļoti vecs un nespēju šādu informāciju uztvert. Viss kur saskatu nepamatotu pārliecību/ticību tiek noliegts. Tādi mēs vecie cilvēki esam.

Paga @nice nekad nav taustijis mehaniskas klavas? Jo pagaidām tā izklausās. Isteniba ļoti var manīt atškirību starp piemēram zilajiem un sarkanajiem MX switchiem Paldies @kornivskis par savu piedāvājumu, es pat šito kaut kā nebiju piefiksējis, Būs jāapskatās kas tas par zvēru.

naisviens nav taustījis to sātanisma izdzimumu. Pārsvarā vienīgais killeris ir overprais. Ikdienā pavadu ~8h ofisā kur parasti ir logitech lētais gals. Par spīti jums visiem paņemšu mehānisko klavu un es garantēju ka nejutīšu atšķirību.... jo esmu vecs..

naisviens nav taustījis to sātanisma izdzimumu. Pārsvarā vienīgais killeris ir overprais. Ikdienā pavadu ~8h ofisā kur parasti ir logitech lētais gals. Par spīti jums visiem paņemšu mehānisko klavu un es garantēju ka nejutīšu atšķirību.... jo esmu vecs..

nenoliegšu, ja par spīti tad par spīti nejutīsi. Bet tas ir tā pat kā ar krēslu, principā visi viņi ir vienādi tikai viens mīkstāks vai cietāks par otru, bet pamatā jau visi viņi ir krēsli.

@nice1 neticu, ka nejutīsi.

Attēla apraksts

Noteikti paņemšu mehānisko bet apšaubu ka izbaudīšu to skaņu.

@nice1 Kuru krāsu Tu šobrīd piemini? Ja apgaismojuma krāsu, tad tāpat kā ar sienu krāsu telpā, kurā atrodies. Kādi nu kuram toņi acij patīkamāki. Es šeit par zaļo krāsu taustiņu apgaismojumam. Bet pieminētās black, red, blue - ar šīm krāsām apzīmē taustiņu tipu. Pati krāsa redzama tikai noņemo keycap no pogas. Ja zem keycap redzi sarkanu puļķīti, tad zināsi, ka klaviatūra ir bez skaņas - taustiņš mīksti nospiežas līdz korpusam bez atdure'm. Gluži kā ofisa membrānas tipa klavierēm. Ja redzēsi zilu puļķīti, tad tas nozīmē, ka to spiežot ir neliela atdure un būs klikatiklak skaņa. Visi šie taustiņi noreaģē apmēram jau pusceļā. Skaņa un atdure palīdz konstatēt ,ka taustiņš noreaģējis, burts ir uzdrukājies un var laist vaļā un spiest nākamā burta pogu. Tas palīdz ātrāk drukāt tekstus. Kad pierod. Ok, Razer izdomājuši būt krutāki un uztaisīt taustiņus, kas noreaģē daudz ātrāk. Bet ir arī jāizdomā, vai to klavieri vajag vairāk geimiem vai tekstu drukāšanai. Ar Red slēdžiem varētu būt sakarīgāk geimot, ar Blue - drukāt klikati klak. Bez skaņas, bet ar atduri ir Brown slēdži. Bet ir arī mehāniskās klavieres, kuras lietojot tiešām neatšķirsies no Tavas ofisa membrankas. Tas pats Logitech ar Romer-G slēdžiem, kas ļauj uztaisīt zemākas un ierastākas pogas, vai SteelSeries savā M800 klavierē ielicis savus zemos slēdžus, kas arī, tāpat kā Romer-G, izveidoti pēc savādākas tehnoloģijas nekā patentētie Cherry MX. Ja tās pamēģināsi salīdzināšanai, tad tik tiešām atšķirību var arī nesajust.

Palabojiet mani, ja kur kļūdos ;-]

Ierakstu labojaU91520.Aprīlis 2017 08:21
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 936 reizes