VGA cooler

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Apstājās 1 nor 3 video kartes cooleriem , skatijos salidzini.lv bet nevarēju atrast , varbūt kads zina kādu iveikalu kur var nopirkt jaunu ?

Meklējot lieto pareizos vārdus: "VGA COOLER", atradīsi summās 20+ no Artic, vai citām kompānijām piedāvātus universālos ražojumus. Ja vēlies oriģinālo cooleri - iesaku meklēt ebay. Ja neapmierina ne universālie varianti, ne ebay mēnesi ceļojošas dzeses, tad iesaku apmeklēt kādu datora remonta filiāli, šaubos, ka tur spēs reanimēt to 1 ventilatoru, kurš ir nomiris, bet ņem vērā, ka tādās vietās sakrājās viņiem dažādi datordzelži un arī videokartes un to ventilatori - iespējams spēsi sarunāt pa lētām naudiņām lietotu strādājošu dzesi tieši tam modelim. Ja temperatūras nav mirstamā stadijā, tad labākais un optimālākais variants būtu ebay pasūtot no kādas kaimiņvalsts, lai nav pusotrs mēnesis jāgaida.

Bik pacelšu tēmu, man līdzīga problēma. Videokartei viens vents negriežas (sāk griezties tikai pie kādiem 85-90%) Viens variants ir paņemt no Aliexpress vai Ebay ventilatorus kkur pa 10-15€, bet tur būtu jāgaida kāds mēnesis, bet piem 1a ir šitāds cooler pa 25€ - https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/coolers/gelid_icy_visiona Varbūt tad labāk paņemt tādu? Vismaz klusākam viņam toč vajadzētu būt, bet kā viņš dzesēs salīdzinot ar stock? Videokarte ir MSI HD7870 ar šitādu dzesi Attēla apraksts

Ierakstu labojashadow11811.Jūlijs 2017 08:44
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 2 atbildes  •  Kopumā lasīta 1155 reizes