Dll biblotēkas crash

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Labdien! Pārinstalējot windows 10 palaižot vairākas spēles(gothic 3 WOWS un ctt.... )metās virsu uz ekrāna crashfiles kuri atzīmēti ,kā dll un atrodās windows32 mapē , pirms pāinstalēšanas nebija šadu kļūmju , jo bija uzinstalēts OpenGL , šobrīd meklējot nevaru atrasts kur , lai lejupielādē opengl. Es ceru ka kāds sapratīs manu murgojumu , es lūdzu jūs ielieciet linku ,kur var lejupielādēt un ieinstalēt bez jebkādam reģistrācijām un bez iemaksām OpenGl. Ja kādam ir citi priekšlikumi , kas pa problēmu , tā varētu būtu ar prieku uzklausīšu ieteikumus.

Dayum boi - multitaskings Es gan nevaru vairākas spēles paspēlēt vienlaicīgi - rociņu par maz Vienmēr pie visām pārinstalēšanām svarīgi ir visus draiverus sainstalēt no oficiālajām mājaslapām, nevis no kreisajām, kur Tu beigās instalēt backdoor trojānus

• mātesplates draiveri jāmeklē ražotāja mājaslapā norādot mātesplates modeli + pievēršot uzmanību revīzijas versijai
  • videokartes draiverus attiecīgi jāņem no geforce, vai radeon lapām.

Ja uzinstalējot win liekās, ka viss strādā tāpat, tad neinstalējot visus nepieciešamos draiverus ilgtermiņā uzrausies uz brīnumainiem erroriem un visādām interesantām niansēm, piemēram internets strādā, bet, kad lejupielādē kko lielāku par 10mb, tad savienojums uz mikro brītiņu pārtrūkst tādējādi pārraujot lejupielādi utt

Ja izaicini kādu uz dueli - jānovelk cimdiņš un jāiepliķē pretinieka vaidziņš, tā ir standarta etiķete Ir standarta etiķete, kas jāievēro pārinstalējot win - draiveri (un vlc media player)

@Dzelziic vienīgais draiveris ko instalēju ir videokartes draiveri. Nekādu brīnumainu erroru gada ar kaudzīti garumā.

Video kartes draiverus gan esmu pasācis slinkāk instalēt jo nvidia diezgan pamatīgi liek vilties ar viņu kvalitāti. Vienu no draiveru atjauninājumiem pat rollbackoju dēļ kakša ko tas radīja.

Esmu biju nepareizi windows pārinstalējis , atradu savu kļūdu. Viss aizgāja pa savām sliedēm , darbojās kā vajag.

@V3NDETTA padalies ar informāciju kā izpaužas "nepareizi windows pārinstalējis"?

Pārinstalējot piedāvaja saglabāt dažus vecos failus , ko es no sākuma izdarīju , sākas kļūdu virknes palaižot spēles. Otrajā reizē , es vairs neko ne saglabāju uz cietā diska iztīrīju no visa vecā , un pa jaunu uzinstalējās , tagad iet normāli nekādu kļūdu palaižot spēles.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 964 reizes