ETS 2 - K-Reiss kompānija

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Šī ir virtuālā kompānija, uzņēmums, kura tika izveidota rupji sakot pirms pusotra gada. Viss balstās uz spēli Euro Truck Simulator 2, multiplayer.

Čau, pieredzējušais smagās mašinas šoferi! ^_^ Es tev vēlos pastāstīt par pieredzējošu virtuālo kompāniju un iespēju tikt K-REISS kolektīvā!

Mūsu nosaukums/tags: K-REISS Kompānija dibināta: 06.06.2016 Mūsu officiālā konvoju/ kompānijas smagā firma: SCANIA Mūsu officiālā konvoju/ kompānijas smagā piekabe: Schwarzmüller

Mēs katru nedēļu cenšamies organizēt ik nedēļas konvojus, kur mēs visi sapulcējamies un vedam kravas! Protams, katru dienu kā parastie chillride, cenšamies savākties un vest kopīgi kravas! Mūsu kompānijā jau ir 21 šoferis, un mēs vēlamies paplašināt kompāniju.

Pievienojoties K-REISS kompānijā, tev vajadzēs nokārtot eksāmenu(grūtības pakāpe - viduvēja), kur ir atļautas divas rupjas kļūdas, pēc tam K-REISS pārstāvji izvērtēs tevi un dos Tev atbildi! Tapēc, pievienojies jau tagad mūsu kompānijas discorda serverim: http://discord.gg/ASMUaNA

Mēs ceram uz atsaucību un jauniem šoferiem!

Ierakstu labojaK-Reiss pārstāvis15.Oktobris 2017 09:16

Scania diemžēl galīgi necepī kā braucamais

Scania diemžēl galīgi necepī kā braucamais

Klau, tu droši vari ņemt un piedalīties izbraucienos ar citas markas smago automašīnu. Tas officiālais bija domāts, tā ka vairākums ved kravas ar SCANIA mašīnām un tāpēc izlēma, ka K-Reiss tā būs kā officiālā marka. Pats pārvedu smagās kravas ar VOLVO, ticu drošībai un izturībai.

Šodien, Vakarā, plkst. 19:25, tiekamies discordā & ETS 2 MP. Dosimies transportēt kravas!

Paldies visiem šoferiem, kas ieradās un piedalijās kravas transportēšanā! Mēs bijām kopā 10 šoferi, + 9 no Egons kompānijas!

Ierakstu labojaK-Reiss pārstāvis15.Oktobris 2017 18:13

Volvo is love! Volvo is life!

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 1397 reizes