CS:GO random raundi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki!

Pēdējā laikā esmu sācis ieinteresēties kodēt pluginus tieši uz sourcepawn. Kādu brīdi jau gribēju izveidot kādu oriģinālu pluginu priekš cs:go, bet nekas nenāca prātā. Nu tad pirms pāris dienām ienāca prātā tāda interesanta ideja, ko daži draugi atbalstīja, tādēļ nolēmu uzkodēt - random raundi.

Kāda ir plugina ideja? Ideja ir pavisam vienkārša: katrs raunds ir oriģināls, teiksim tā, pirmajā raundā visi player'i spēlē nevis no first person skata punkta, bet no third person, kas padara spēlēšanu daudz grūtāku. Otrajā raundā atkal viss notiek 2x ātrāk, gan skriešana, gan šaušana, gan bumbas plantošana, gan defošana. Trešajā raundā visiem ir decoy'i un 1hp, un attiecīgi vienam otru ir ar decoy'u jānogalina. Ceturtajā raundā atkal visiem ir scouti ar kuriem var tikai noscope taisīt, un scope/zoom nav iespējams uztaisīt. Un tā ik pa raundam, kaut kas cits, oriģināls. Pašlaik esmu izveidojis 8 dažādus raundus, un jau pamēģinājis ar dažiem draugiem uzspēlēt, varu teikt, ka ir pat ļoti interesanti. Ko es vēlētos no Jums? Idejas priekš citiem oriģināliem raundiem.

Šeit tāds mazs kopsavilkums no gameplay ar draugiem un random cilvēkiem

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 07:44

Not bad, šis jau vairāk ne kā plagins, bet gan kā kāds "Fun server" tipa mods, or smthn, u know. Nais, keep on workin.

gaidu kad varēs ar strike komūnu pamēģināt !!!

Būtu interesanti, ja nazi varētu mest savam pretiniekam.

Eu, es gribu paspēlēt Ja taisat vēl kautkāus testus invito mani Izveido vairāk raundus ar 3rd person mode

uuuuuuuuuuuuu šis ir kā saka Engliši "Must Have" Kudos par ideju

Turpini ar to nodarboties.

Ļoti paīk, idejas perfektas. Vēlu veiksmi vēl kautko radošu izdomāt.

Takā esmu CS:GO fans, visu cieņu Tev. Turpini atīstīt šo visu.

Ir jau tāds ļoti līdzīgs.. Kurā tu prosta spēlē 5v5 un, ja teams nomirst, tad attiecīgi tiekat random vietās uzspawnoti.:)

3 persona sabojā video

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 620 reizes