Citrons saka čau

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Hey Strike. Pirmais, ko saku. Apsveicu ar atgriešanos un veiksmi turpmāk izsisties, jo vecajā tas gāja diezgan pagrūti. Mani sauc Elvis, esmu 19 gadus vecs, dzimis 1995. gada 23. decembrī. Esmo latvietis, bet bieži vien saka, ka pēc akcenta izklausos pēc krieva. Esmu no Vidzemes, tādēļ tas tā dīvaini.Esmu datorspēļu fans, bet nu tas tā lielākajai daļai, kas ir strike.lv, jo tas jau arī ir iemesls šai lapai. Pirmā spēle bija 1. vai 2. klasē līdz ar pirmo datoru, tad vēl nebija interneta. Ģimenē ienāca pirmais dators, dāvanā līdzi bija stūre un pedāļi un Colin Mcrae Rally 2.0 disks, vot tā. Pašlaik esmu lielākoties online spēļu fans, spēlēju gan tikai pāris, nevis daudz spēles.

Galvenokārt, spēlēju tikai Oldschool Runescape (OSRS) un League of Legends. Kādreiz daudz arī CS:GO, bet pašlaik uz pauzes. Pirātoju ļoti maz, ja neskaita filmas un seriālus, tādēļ visas spēles, kas man ir vai spēlēju ir vai nu free to play, vai pirktas, vai ar ikmēneša maksu (osrs). Vēl spēlēju GTA V @ online, Osu! un Blade and Soul, retākos gadījumos The Binding of Isaac:Rebirth, bet to diezgan maz, jo spēle jau izieta.

Man ir tikai dators, tādēļ tas ir tas, ko izmantoju geimošanai un visam pārējam. No regrets, konsoli negribu.

Ja nu kādam interesē, pc speci: Processor: INTEL® CORE™ I5-4690K 3.5GHZ Memory: DUAL KINGSTON 8GB DDR3 1600Mhz CL9 HYPERX Video Card: ASUS GF GTX660 2GB OC Motherboard: MSI Z97-G43 SSD: KINGSTON SSD HYPERX FURY 120GB OS: Win 8.1

PERIFĒRIJA: Mouse: A4TECH BLOODY V7M Keyboard: CM STORM QUICKFIRE ULTIMATE RED WITH MX BLUE SWITCHES Headset: STEELSERIES SIBERIA V2 USB Monitor: LG E2242C-BN, 21.5" and LG 22MP55HQ-P 21.5"

Ja kādam ir vēlme, var mani pievienot: steam; Rockstar (laikam jau tikai tie, kas spēlē GTA V); Oldschool Runescape niks - Lemonweed; Lol niks - Lemonwave (EUNE)

Ik pa laikam, kad ir brīvs brīdis, patīk streamot @ Twitch. Droši vien neesmu tas labākais, bet man patiešām patīk, ja kāds skatās, ko daru, teiksim @ OSRS vai kādā citā spēlē, ko spēlēju. Ja ir vēlme kādreiz pasekot līdzi, pateikšos par follows. =]

Pat nezinu, ko vēl pielikt, ja ir jautājumi, droši uzdodiet, varbūt kaut ko esmu izlaidis.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:56

Yo,kādreiz kopā jāuzspēlē rs un lols ! uz palikšanu !

Čau Citron!

Yo,kādreiz kopā jāuzspēlē rs un lols ! uz palikšanu !

Ak, pieminēji lolu, aizmirsu niku, pievienoju rakstā niku un reģionu. Feel free to add me. Ja tas ir rs, tad iedod savu rsn, jo spēlēju ar private friends vai private off.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:56

Sumināts pulkā Elvi. Prieks, ka padalījies ar savu pieredzi iekš datora pasaules. Ļoti žēl, ka esi reģistrēts League of Legends EUNE reģionā, labprāt būtu saspēlējis kopā.

GL&HF

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:57

Čau citron.

Sveiks, Cerams nekur nepazudīsi!

Sveiks! Prieks tevi šeit redzēt!

Čau, Elvi!

Sveiks Elvi, prieks kad esi šeit kopā ar mums.

Hey Hey Veiksmīgi!

Sveicināts Citron! Skatos, esi no pirmsākumiem, mums ir speciāls žetons tam, ja vari man privāti atsūtīt savu niku vai e-pastu kas bija iepriekšējā lapā, piešķiršu Tev žetonu

Attēla apraksts

Mans mazais signature ^^

Sveiks, esam kādreiz pāris reizes uzšāvuši kopā csgo. Novēlu veiksmi!

Čau! Prieks ieraudzīt kādu no pirmsākumiem

Čau! Prieks ieraudzīt kādu no pirmsākumiem

Hey hey! Cik nu tajos pirmssākumos. Man liekas, ka reģistrējies biju, bet ne aktīvs. Tieši tas par ko jūs runājāt vakar strīmā. Aktīvs lasot informāciju.

Čau, Elvi, geimo atbildīgi! @Francisks, ja esi EUW, tad varam uzspēlēt kopā!

Vecīt es arī esmu no Vidzemes, bet man gan nesaka, ka izklausos pēc krieva Par e burta izrunu gan ieņirdz

Sveiks ,Elvi (lemonwave)! Bija prieks iepazīt tuvāk Tavu personību ,neskatoties uz to ,ka daļēji pazīstami esam un esam spēlējuši kopā dažas spēles. Ceru tuvākajā nākotnē ar Tevi uzspēlēt spēli League of Legends ,iemācoties kaut ko jaunu. Kā arī tuvākajā nākotnē gaidu no Tevis vairāk tiešraižu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1096 reizes