Nācija šokā!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Un es ne mazākā, ka atļāvos izmantot tādu dzeltenās preses saukli...

HĀĀ! Pirmais, blin! Šajā gadā! nu.. vismaz spriežot pēc strīmeru paneļa pēdējā ieraksta

NU lai vai kā.. ja jau visi tad jau es arī – pareklamēšu savu twitch kanālu https://www.twitch.tv/g_3_k_o ) (neatradu nevienu citu veidu kā pielīmēties Komūnai "Latviešu Twitch tiešraides"

Kanāls izveidots no sērijas "bija garš, tumšs ziemas vakars un darīt nebija īsti ko..." labi labi.. nemānīšos, bija tāda doma jau sen.

Lai vai kā mana twitch kanāla misija - savam un kādam nejaušam skatītājam par prieku, tīri izklaidējošos nolūkos. Jo māksla pieder tautai!

Jā es zinu.. skaņa sūkā un web kameras vietā pat ne kalkulātors, bet pilnīgi noteikti tiek izmantots kartupelis un vispār viss ir slikti jau no paša sākuma (grumpy tautieši, piedodiet, bet es atļāvos aiztaupīt jūsu dārgo laiku un nervu šūnas saistībā sūkstīšanos/kritizēšanu – viss ar mīlestību no visas sirds jūsu pašu un jūsu validola krājumu labā)

Nekādi dižie plāni attiecībā uz strīmošanu man nav.. nu tur milijoni caur donate n`shit... Nu,,, vismaz pagaidām nav

Cenšos strīmot katru dienu un pārsvarā tas sanāk pa vēliem vakariem nu tā + - ap kādiem 22:00 (darba dienās), brīvdienās diezgan randomi – kā sanāk and it iz bekaz i hav a ļaif ...bet geimot un strīmot ta gribas

Spēlēts/strīmots taps pēc principa "viena spēle līdz pilnīgai iziešanai" – nupat piebeidzu "Dying Light" Kas būs nākamā? Nez.. ļoti pilnīgi iespējams Witcher sērija.. sākot no pirmās daļas un beidzot ar trešo (ieskaitot visus trešās daļas DLC) izmantojot iepriekšējās daļas galveno seivu nākamajā daļā (man liekas tā sanāks interesantāks-savstarpēji saistīts stāsts/iziešana) kā arī iespējams izmantošu vieglu publikas (ja skatītāji būs HA HA HA! ) iesaisti svarīgu un mazāk svarīgu kvestu dialogu un lēmumu pieņemšanā (tāds mini "palīdzība no zāles")

Jebkurā gadijumā visas manis spēlētās spēles būs pilnīgi noteikti kautkas no Open World (mana mīļākā stila) RPG/survival/horror/action/fantasy u.t.t. žanra. Nekāds baigais PVP fans neesmu, tāpēc tāda stila spēles visdrīzākais netiks translētas. Nu labi.. varbūt drusku un tas būs maksas pakalpojums – HA HA HA! (labi tas bija joks)

Tākā – nekautrējas, nāk ciemos, čatot un tā..

Beigas.

P.S. Paldies ka izlasijāt visu līdz galam )

P.P.S. Es pats afigel no tā cik gari protu rakstīt..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 0 atbildes  •  Kopumā lasīta 977 reizes