Šī gada E3 [Electronic Entertainment Expo] jau tepat pie durvīm

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Attēla apraksts

Tā kā forumu sadaļa izskatās gandrīz mirusi, tad nolēmu raisīt diskusijas un pārrunas par katru gadu tik ļoti gaidīto E3 pasākumu, kurš, kā jau ierasts, iezīmē daudz dažādus gaidītus un negaidītus jaunumus datorspēļu pasaulē. Esam jau pieraduši, ka kādu mēnesi pirms lielā notikuma interneta plašumos sāk it kā "nejauši" noplūst informācija par to kādas spēles varētu tikt demonstrētas E3. Pēc tam viena pēc otras lielās spēļu kompānijas sāk izsviest oficiālāku informāciju, treilerus un citas ziņas par spēlēm kuras ir izstrādes stadijā. tad nu šoreiz varam brīvi improvizējot dalīties ar citiem par to ko gaidām, ko jau zinām, un ar ko esam saintriģēti, gaidot lielo E3. Nu jau visi spēļu apskatu portāli arī ir pilni ar pareģojumiem par to kas mūs sagaida E3, un tomēr mums katram noteikti ir savs viedoklis un savas gaidas un pareģojumi. Šaujam visu ārā un sākot ar sestdienu 9.jūniju redzēsim kas piepildīsies un kas ne.

Es personīgi biju gan pārsteigts gan nedaudz vīlies izdzirdot ka Ubisoft tomēr prezentēs nākamo AC sēriju ar nepārprotami grieķisko tematiku, kas izriet no nosaukuma Odyssey. skaidrs ka Orgins tomēr bija trekns solis pareizajā virzienā, taču ja nemaldos paši izstrādātāji iepriekš apgalvoja, ka tomēr vismaz 2 gadi nepieciešami, lai paveiktu ko kvalitatīvi jaunu un atšķirīgu, tādēļ ar daļējām jūtām uztveru šo turpinājumu. Esmu pārliecināts, ka pats stāsts būs aizraujošs un interesants, tomēr spēles procesā maz kas būs mainījies. Ceru, ka būs arī kāds DLC ar sengrieķu eposu tēmu, līdzīgi kā Origins beigto Faraonu un aizkapa dzīves atainojums. Protams gribas uzzināt kā sokas ar The Last Of Us 2 un kad to varam sagaidīt; beidzot ieraudzīt mistiskā Death Stranding gameplay. Noteikti topā ir jautājums par CD Project Red Sci-Fi RPG Cyberpunk2077 attīstību, kā arī gribētos gameplay kaut nedaudz redzēt. Tāpat gaidu intriģējošus jaunumus par Beyond Good and Evil 2; Anthem; The Division 2 un protams gribētos uzzināt ko pavisam svaigu un jaunu par ko vēl informācijas noplūdes nav notikušas.

Preses Konferences pēc Latvijas laika: EA - Sestdien 9.jūnijā 21:00 Microsoft - Svētdien 10.jūnijā 23:00 Bethesda - Pirmdien 11.jūnijā 4:30 Square-Enix - Pirmdien 11.jūnijā 20:00 Ubisoft - Pirmdien 11.jūnijā 23:00 PC Gaming Show - Otrdien 12.jūnijā 1:00 Sony - Otrdien 12.jūnijā 4:00 Nintendo Video Presentation - 12. jūnijā 19:00

Lai mums visiem jauka šīs nedēļas nogale un visa nākamā nedēļa

Ierakstu labojagoodman25767.Jūnijs 2018 06:38

Gaidu papildus info par RDR2 un Metroid Prime. Pēdējais galu galā noteiks to, vai iegādāšos Switch.

Visvairāk gaidu Ubisoft, Sony un Nintendo prezentācijas. Vēlos redzēt, vai būs Splinter Cell un kādus labumus sasolīs Switch lietotājiem. Visvairāk interesē Metroid Prime 4. Ir maza cerība, ka būs kaut kas no baumotā, piemēram, Ridge Racer 8, Star Fox Grand Prix. Aparatūras ziņā Nintendo 64 mini konsole iepriekšējo stilā būtu kaut kas satriecošs (ja vēl varētu dabūt par ieteicamo tirgus cenu...).

Paldies, par precīziem laikiem un E3 tēmas izveidi. Ar intrigu gaidu Cyberpunk2077 prezentāciju, tā noteikti būs Microsoft prezentācijā. Spēles procesu laikam rādīs aiz slēgtām durvīm.

No EA prezentācijas interesētu Battliefield V, kā arī Anthem. Ceru, ka Anthem izdosies kā nākas un EA nesalaidīs dēlī.

Man protams arī nedaudz sarūgtina tik drīza Odyssey prezentācija no Ubisoft puses, kas izstrādāts uz Orgins bāzes. Būtu jau labi, ka iznāktu 2019. gadā līdzīgā kvalitātē kā bija Orgins. Personīgi no Ubisoft visvairāk gaidu The Splinter Cell prezentāciju.

No Sony visvairāk gaidu Ghost of Tsushima gameplay prezentāciju.

Ceru, ka Bethesda arī pārsteigs ar jaunām spēlēm; Rage 2 un Fallout 76 ar savu iespējamo Battle Royale ne tik daudz interesētu.

Tikko atcerējos vēl vienu ziņu ko ļoti gaidu no E3 un konkrēti no EA. tiks vai netiks prezentēta jaunā Star Wars RPG spēle? Dzirdētas daudz un dažādas baumas par to ka tāda tiek izstrādāta jau labu laiku un varbūt pat veselas divas, bet tādas ļoti konkrētas lietas nav manītas. Cerams ka ieraudzīsim kādas konkrētākas aprises un potenciālos iznākšanas laikus.

Liels paldies par konferenču laikiem. Sony konferenci kā vienmēr gaidu ar nepacietību, tā pēdējo pāris gadu laikā ir bijusi topā. Jaunais Assassins Creed, liekas - "Viens solis uz priekšu, divi atpakaļ". Origins bija tik silti uzņemts tieši tāpēc, ka izstrādātāji tiešām pacentās un nestūma spēli ārā pa durvīm, un formulai pievienoja kaut ko jaunu. Un nu še tev - lūk jums vēl viens, pēc nepilna gada.

Fallout 76 neliekas pārāk interesants. Klīst baumas, ka it kā būšot Online Survival stilā ar RPG elementiem, kas neliekas pārāk interesanti vai aktuāli (publika pāriet uz Battle Royale), bet ja tas, ko Bethesda mums parādīs tiešām liksies svaigs, tad ņemšu savus vārdus atpakaļ.

No Microsoft neko īpaši negaidu, bet gribētos gan redzēt papildus gameplay-u Metro: Exodus. Iepriekšējās divas franšīzes daļas man ļoti patika, tāpēc cerēšu, ka trešā daļa nepievils.

EA būs un paliks EA. Pāris sacīkšu spēles, Battlefield, un ikgadējā FIFA porcija.

Ierakstu labojaHomērs9.Jūnijs 2018 09:46

Kā jums patika EA prezentācija? Skatoties atkārtojumu, izlaidu vairumu šaujamo un sporta spēļu satura, kamēr uzmanību piesaistīja Unravel otrā daļa un – it īpaši – Sea of Solitude:

Iznāks tikai nākamgad. Pat gribētos uzspēlēt. Cerams, ka varēs iziet mazāk nekā 7 stundās. Tagad dodu priekšroku īsiem, bet atmiņā paliekošiem darbiem.

@genotsiid Nu Battlefield V izskatās grafiski ļoti labs, bet es ceru, ka Single Player stāsti tomēr būs veiksmīgāk un interesantāk realizēti nekā B1. Unravel 2 lika atcerēties ka joprojām nav izspēlēta šīs oriģinālās un emocionālās spēlītes pirmā daļa, - Būs ok. Sea of Solitude faktiski bija vienīgais pārsteigums - nu cerēsim ka arī patīkamais, bet to jau laiks rādīs. Sporta spēļu jomā šis gads paies tikai ar statistikas atjaunināšanu, jo nemanīju nekādas būtiskas izmaiņas, tā ka ja ir 18 versija tad 19 var izlaist, bet ja 18 nav un baigi gribas pasportot )) tad var droši ķert ciet, lai gan NBA atkal lūzos 2K izstrādājumam noteikti. Anthem protams vieš lielas cerības, tomēr I will believe when I will try... Kas man gan patika ka Būs Access Premium, kas garantēs arī piekļuvi jaunākajām spēlēm - Mana prognoze 9,99 naudiņas mēnesī vai 99 naudiņas gadā. Es noteikti pierakstos jo matemātiski sanāk, ka tiekot pie vismaz trīs svaigajām spēlēm jau esi plusos ... Šovakar es ļoti gaidu kaut ko jaunu par AC Odyssey, baumas mani priecē, jo tas tiešām varētu būt ceļojums antīkajā Grieķijā ar visiem eposiem, Esmu par nelielu sirreālistisku atkāpi AC seriālā.

Diezgan dīvaini ka forza šoreiz būs pa uk:
Gears of Wars tāpat kā halo nekad nav interesējis, bet nu tie arī izziņoti :

Ierakstu labojaDJkikisa11.Jūnijs 2018 02:59

Tākā pēc maniem uzskatiem video sanāca pa daudz priekš 1 posta sāku likt nākamajā.

Beidzot jauni Elder scrolls:
1 no spēlēm ko es pat e3 negaidīju un esmu patīkami pārsteigts :

Ierakstu labojaDJkikisa12.Jūnijs 2018 03:13

Kā jau gaidīts, Microsoft prezentācija bija daudzkārt labāka par to, ko sniedza EA. Izskatās, ka Windows radītāji sāk saprast ekskluzīvo spēļu nozīmi. Cerams, ka kvalitāte nebūs tālu no Sony darbiem. Vienīgais man nozīmīgais pārsteigums bija Devil May Cry 5 paziņojums un varbūt JUMP FORCE:

Bethesda prezentāciju neredzēju dzīvajā, tāpēc paldies par video, DJkikisa! Jauna DOOM daļa bija gaidīta, taču ne Wolfenstein: Youngblood, kas noteikti būs jāizmēģina.

@genotsiid Par EA prezentāciju tieši piesastīja Unravel 2. Paņēmu un ar sievu sāku coopā spēlēt, tīri laba spēle tieši kopā spēlēšanai. Protams atsķīrībā no Way Out nedaudz jāpiešaujas dažādiem combo, ja otrs cilvēks nav spēlmanis. Tā ļoti labi izskatās un spēlējās jaunais Unravel 2.

Par Microsoft prezentāciju, kopumā laba prezentācija ar skatu uz nākotni bez liekiem kaitinošiem elementiem, droša un bez riska elementiem. Nopirka veselas piecas studijas, ieskaitot Ninja Theory, nākamos E3 var būt sakarīgi jaunie ekskluzīvi no Microsoft!

No Microsfot ekskluzīviem pārsteidza Horizon 4, protams labs ir Gears 5, no mazām spēlēm piesaistīja Ori. Bet nu Xboxu Forzas Horizon 4 dēļ neņemšu. Negaidīju The Dying light 2 prezentāciju, tas bija pārsteigums. Ja būtu Xbox One, tad noteikti Xbox Pass ir tās naudas vērts ar kaudze spēlēm un day one pieeju Gears of War 5 un Horizon 4. Protams nobeigumā Cyberpank 2077 bija lielisks un labs punkts uz 'i' Microsfot prezentācijai.

Microsoft bija tiešām forša konference, kuru bija prieks skatīties - spēles, un tikai spēles. Bez liekām muļķībām, un vāvuļošanas. Un jā, šķiet, ka Microsoft beidzot pielecis, cik liela nozīme ir ekskluzīviem, un ka ar Halo, Gears, un Forzu vien nevar izbraukt. Lai gan jāsaka, ka šī gada Forza Horizon 4, ar prezentētajām gada laiku maiņām, utt. atstāja nenormāli labu iespaidu. Bethesda - bezgala daudz vāvuļošanas.

Sony E3 iesākās spēcīgi ar Last of Us 2 izziņošanu

, turpinot ar info par God of war New game+ update un to ka pēc 3 mēnešiem iznāks jaunākais spider-main, tad paziņoja , ka pāris dienas playstation + īpašniekiem būs cod black ops 3 bez maksas. Destiny 2 DLC izziņosana, kas iznāks septembrī izskatījās ļoti labi, tik žēl, ka ši spēle ir jau pusmirusi
Nesaprotu kādā veidā, bet biju palaidis garām tādu lielisku spēli kā ghost of tsushima, kura tika parādīta šī e3 o.O
Turpinājumā Pateikt varu 1, jo vairāk skatos Sony Konferenci, jo vairāk esmu ieintresēts visās spēlēs, tākā Sony šogad atkal uzvar pār Xbox. Visvairāk gaidītākā lieta Resident evil 2 remake beidzot 2019 gada 25. janvāris ir diena, kad beidzot iznāks
Protams turpinoties RE2 paziņošanai nākamā ļoti gaidītā spēle KINGDOM HEARTS III iznāks arī janvārī tikai 29. Damn Janvāra beigas būs smagas gaming sesijas. Sony versijai nāks līdzi arī vairākas iepriekšejās daļas pērkot KINGDOM HEARTS III ,tākā xbox versija atkal ir mazāk vērtīga.^^.
Protams pēc šīs spēles turpinājumā tiek izziņots Kojima masterpiece Death stranding ar tā izskatās in game ieskatu(iespējams arī tas nav ieskats) un diemžēl vēljoprojām nav zināms iznākšanas datums.
Pēc Death stranding nākamais tiek izziņots Nioh 2, sony patiešam neļauj atpūsties o.O
Nākamais protams seko daudzu gaidītais Spider-man , kurš būs jau spēlējams pēc mazāk kā 3 mēnešiem(precīzāk September 7, 2018) un tas arī bija pēdējais, ko sony izziņoja.
Un,kad domā viss jau beidzies viņi parāda VR spēli no From software :S
Pavisam piemirsu , ka pa vidu bija vēl šī spēle:
Pilns sony E3 :

Ierakstu labojaDJkikisa12.Jūnijs 2018 15:14

Pagaidām no E3 redzētajiem visvairāk gaidu Resident Evil 2

ES uzskatu, ka The Last of Us beidzās lieliski. MAN nevajag turpinājumu. Tagad vēl jauna daļa un ar lezbietēm!? ES esmu nikns!!! Sony neciena MANAS jūtas. Kā viņi uzdrīkstas!? Ko, Džoels tagad arī ir snikera stumdītājs, bļe!? Gals ir klāt, ES jums saku. Sony ne centa no MANIS nedabūs.

#notmytlou2

Ja nopietni, liekas diezgan nepārdomāts video. Protams, tas, ka meitenes pabučojās, padara to atmiņā paliekošu un progresīvajiem LGBTBBQ ļaudīm iepriecinošu, bet spēles procesa klips tā beigās ir ļoti trūcīgs. Jā, ir nomācoša atmosfēra, iespaidīgs miglas efekts, krūmi, kas reaģē fiziski uz varoņa ķermeni, bet labprātāk redzētu iznākšanas datumu! Ir stipra līdzība ar Uncharted 4, manuprāt.

Resident Evil 2 – ļoti iespaidīgi. Biju domājis, ka izstrādātāji saglabās tanka vadību un neveiklos kameras leņķus ar iepriekš uzzīmētiem foniem, bet tomēr ne – pilna 3D grafika. Gaidu.

Jauna Remedy spēle, YESSSS! Izskatās uz mata kā Quantum Break. Prieks, ka būs spēlējama arī uz ne-M$ platformas.

Viss ir draza.

DJkikisa bija ielicis kaut kādu apgriezto TLoU2 video. Noskatījos pilno versiju, ir labāks priekšstats. Vardarbība ir ārkārtīgi pretīga. Spēle to tādu arī attēlo. Konflikts izskatījās piedāvājam lielas pašizpausmes iespējas ar plašām teritorijām un slepkavošanas iespējām. Diemžēl tā vietā, lai apvienotu spēkus un kopīgi izveidotu jaunu sabiedrību, izdzīvotāji dalās grupās un cits citu galina. Man laikam šāds idiotisms ir apnicis, tā ka nepacietīgi spēles iznākšanu negaidu.

Ghost of Tsushima gan ieinteresēja, bet vairāk pasaules un tēlu dēļ. Marvel's Spider-Man arī varētu būt neslikta. Dzīvosim, redzēsim.

@Eking Vai mīklas un asa sižeta sekcijas Unravel 2 nav par sarežģītu cilvēkiem, kas ar spēlēm ir uz "jūs"? Pēc prezentācijas video šķita, ka ir daudz āķīgu vietu. Tā arī pirmo daļu vēl neesmu izmēģinājis.

Ubisoft prezentācijas noslēgumā gaidīju The Splinter Cell. Tomēr aizrāva Assassin Creeed Odyssey un izvēlētais laikmets Peloponēsas karš senajā Grieķijā.

Sony konferencē aizķēra The Last of Us II un The Ghost of Tsushima. Protams ar nepacietību gaidu Spider-man. Neaizmirstam ieskatīties Sony Live no 12.-13 jūnijam sekojošā saitē, būs daudz un dažādas gameplay prezentācijas https://live.playstation.com/

@genotsiid Unravel 2 tik pagaidām pirmo istabu coopā izspēlēju, bet nu bija jau vietas kur un kā jāsaprot ko darīt. Kā teica EA konferencē būs izaicinājums, jo sinhroni vajadzēs veikt akrobātiskas lietas. Abi varoņi ir saistīti ar diedziņu un viens bez otra tālu nekur netiek. Es teiktu Unravel 2 var būt par sarežģītu, ja ar spēlēm uz "Jūs". Pirmo daļu pats tik pa pusei izspēlēju, būs kādā brīvā brīdī jāiziet.

@genotsiid es biju ielicis tādu ar kuru sākās viss E3 event Tagad izlaboju un ieliku pilno ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 22 atbildes  •  Kopumā lasīta 1245 reizes