Monitors vs Video karte

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Mēģināšu aprakstīt problēmu , cik vien iespējams , saprotama veidā visiem. Strādājot ar datoru atrados internetā bija samazināta spēle , tad pēkšņi noraustījās ekrāna bilde , un izmainījās krāsa bildes kļuva bālāka un samazinājās ekrāna labā puse pa 1 cm visā garumā. Atgriezos spēle atpakaļ visur krāsa bija izmainījusies un arī bilde samazināta labajā pusē settingu maiņas gan spēle un ārpus ,tās ne palīdzēja.Beigās paraustīju vadu , monitora galu , kas pieslēgts pie video kartes bilde krāsa kļuva normāla kāda bija iepriekš ,bet laba puse kā pazuda tā palika ari šaurāka. Monitora modelis ir Samsung S24D300 video karte NVIDIA Geforce GTX 750 Ti , no paša sākuma bija problēma , kad nopirku monitoru atšķiras ieeja monitora pie video kārtes , man caur pārēju savienots 2 gadi problēmas nebija līdz šodienai.

Grūti saprast tevis rakstīto, bet centīšos palīdzēt. Monitoru var pārbaudīt, pie tā pieslēdzot kādu citu ierīci. Pamēģini no datora izņemt videokarti, tad piespraust ekrānu pie iebūvētā GPU (nezinu, vai tev ir VGA vai HDMI izeja)! Tad redzēsi, vai ar displeju viss ir kārtībā. Varbūt, ka vads ir defektīvs. Spriežot pēc tā, ka lieto pāreju un konkrētajam Samsung modelim vienīgā digitālā ieeja ir HDMI, videokartes pusē slēdzies pie DVI. Kāpēc gan nepamēģināt sprausties pa taisno ar vienu HDMI vadu?

Izklausās pēc video drivera crash, ko parasti atrisina datora restarts. Vai arī drivera pārinstalēšana.

Ierakstu labojaDJkikisa10.Jūnijs 2018 14:18

Kādēļ jūs spraužat cilvēkam batonus uz ausīm? Tev ir nodročits vai nu HDMI/VGA/DVI vads, vai arī kartes vai/un monitora izejas. To parāda jau tas, ka izmaiņas verojamas, raustot vadu. GPU crash izpaustos nepieciešamībai pēc hard reset vai attēla mirgošanā, ko pavadītu paziņojums no GPU treja tūlbārā.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 807 reizes